Юні дослідники Київщини – учасники «GENIUS Olympiad Ukraine»

 

Нові можливості для юних дослідників, які цікавляться збереженням екології та охороною довкілля, відкриває найбільший у світі конкурс проєктів екологічного спрямування для школярів 8–11 класів «GENIUS Olympiad Global». Цьогоріч Україна стала першою країною, яка перед світовим конкурсом проводить власну ліцензовану національну олімпіаду «GENIUS Olympiad Ukraine».

Юні дослідники Київщини – активні учасники цієї олімпіади! В області створено та функціонує один регіональний афілійований центр Олімпіади геніїв – КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» та 18 локальних афілійованих центрів на базі закладів загальної середньої та позашкільної освіти Боярської, Білоцерківскої, Бориспільської, Броварської, Вишневої, Обухівської, Сквирської, Тетіївської, Фастівської міських громад, Рокитнянської селищної, Борщагівської і Петрівської сільських громад та КЗКОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації».

За результатами реєстрації екологічних проєктів учні Київщини отримали 94 екоперепустки, що підтверджують право на участь у Національному фіналі «GENIUS Olympiad Ukraine» весною цього року. Свої проєкти з вирішення проблем довкілля діти подали у шести категоріях: наука, креативне письмо, мистецтво, короткометражний фільм, бізнес та музика. Головна унікальність конкурсу – екологічне спрямування проєктів незалежно від обраної категорії.

Радіємо, що юні таланти, інтелектуали та дослідники Київщини долучилися до цієї масштабної і надзвичайно актуальної ініціативи з вирішення викликів охорони довкілля. Бажаємо успішно презентувати власні проєкти в Україні та отримати екоквиток для участі в глобальному фіналі «Олімпіади геніїв» у Сполучених Штатах Америки.

Вболіваємо за вас, наші юні генії!

Поділитися: