100 років магії Волта Діснея!

Img 20231212 114049 Anastasiia Sapsai

У грудні-січні Центром творчості дітей та юнацтва Київщини у рамках івент-кластеру «ART-покоління Київщини» проведено обласну виставку-презентацію робіт художників-ілюстраторів «Made in Kyiv region». Не випадково у 2023 році виставка-презентація мала тему «Дивовижний світ Волта Діснея», адже саме цього року студія Волта Діснея святкувала свій 100-річний ювілей. Цікавим є факт, що найкращим аніматором студії Волта Діснея став українець! У 1934 році у студія Діснея створила перший у світі повнометражний мультфільм «Білосніжка та сім гномів», який став справжньою сенсацією і отримав нагороду «Оскар». Аніматором цього мультфільму став Володимир Титла – син українських емігрантів.

Діти в усьому світі люблять дивитися барвисті мультики і занурюватися у чарівні сюжети. Важко знайти і серед дорослих людину, яка б не любила хоча б кілька мультфільмів Walt Disney, які не просто розважають дітей, а й розвивають у них світлі та позитивні риси: турботу, доброту, чуйність і почуття відповідальності. 

Талановиті діти Київщини також є справжніми прихильниками діснеївських мультфільмів і до участі у виставці-презентації надіслали близько 200 різноманітних ілюстрацій.

Члени журі отримали неабияке задоволення від перегляду неймовірних дитячих ілюстрацій. Кожна робота розповідала цікаву історію диснеївських героїв. Не обійшлося і без українського контексту в малюнках, так, наші талановиті учасники до упізнаваних персонажів мультфільмів доєднали і Пса Патрона, і в образі принца побачили Героя-військовослужбовця, і навіть Принцесу Рапунцель зробили красунею-українкою. Творчі, неординарні ідеї дітей та їхніх керівників створили феєричну атмосферну виставку-презентацію, яку всі бажаючі можуть переглянути у фоє Центру творчості дітей та юнацтва Київщини.

Щиро дякуємо учасникам виставки-презентації за популяризацію геніальної творчої спадщини Уолта Діснея! Це не просто відзначення 100-літнього ювілею, це визнання радості, дива та натхнення! Вітання переможцям та призерам виставки! Магія мультфільмів Волта Діснея житиме вічно! Збережімо дух дитинства разом! 

Підсумки виставки-презентації за посиланням: https://www.kids-center.com.ua/100-rokiv-magii-volta-disneya/ .

Поділитися: