Обласний етап Всеукраїнського конкурсу молодіжних науково-технічних проєктів «InventorUA» відбувся 11 жовтня 2023 року в онлайн режимі за номінаціями: нові матеріали та нанотехнології, цифрові технології, стійкий життєвий простір, збереження здоров’я та лікування хвороб, прикладні інженерні технології.
16 юних винахідників Київщини у середовищі Zoom презентували власні дослідницькі проєкти у двох вікових категоріях: молодшій (12-14 років) та старшій (15-18 років).
В онлайн-студії конкурсу під час постерного захисту винахідники демонстрували свої креативні ідеї, аргументували їх актуальність, розкривали перспективи застосування, спілкувалися з членами журі та відповідали на їх запитання.
За результатами роботи журі визначено переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу молодіжних науково-технічних проєктів «InventorUA».
Переможці, які за результатами оцінювання набрали 85 і більше балів, представлятимуть Київщину на всеукраїнському рівні:
Цаценко Єгор, вихованець гуртка Центру науково-технічної творчості Білоцерківської міської ради Київської області, учень 9 класу Ліцею «Білоцерківський колегіум» Білоцерківської міської ради Київської області; номінація «Стійкий життєвий простір» в молодшій віковій категорії;
Баранівська Валерія, вихованка гуртка Центру науково-технічної творчості Білоцерківської міської ради, учениця 9 класу Ліцею «Білоцерківський колегіум» Білоцерківської міської ради Київської області; номінація: «Збереження здоров’я та лікування хвороб» в молодшій віковій категорії;
Жабський Давід, вихованець гуртка Центру науково-технічної творчості Білоцерківської міської ради, учень 9 класу Ліцею «Білоцерківський колегіум» Білоцерківської міської ради Київської області; номінація «Прикладні інженерні технології» в молодшій віковій категорії;
Мельник Нікіта, учень 10 класу Комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний ліцей»; номінація «Прикладні інженерні технології» в старшій віковій категорії;
Новохатько Роман, учень 11 класу Трипільського ліцею Української міської ради Обухівського району; номінація «Цифрові технології» в старшій віковій категорії.
З результатами конкурсу можна ознайомитися тут.