Учні Київщини – переможці та призери фіналу Гімназіади України з легкої атлетики

Photo 2023 05 29 12 35 01

З 22 по 24 травня 2023 року в Львові відбулись фінальні змагання V літньої Гімназіади України з легкої атлетики, на яких Київську область представляла команда у складі 6 спортсменів (4 юнака та 2 дівчини).

Спортсмени показали високий рівень спортивної майстерності та вибороли золоту, дві срібні та бронзову медалі.

Зокрема, Денис Лисенко, учень Кучаківського ліцею імені гетьмана Івана Сулими Бориспільської міської ради, здобув перемогу на дистанції 2000 м з перешкодами, з особистим досягненням, виконавши І розряд!

Альона СКАКУН, Кучаківського ліцею імені гетьмана Івана Сулими Бориспільської міської ради, на цій же дистанції виборола срібну нагороду з особистим рекордом. Також у Альони особисте досягнення на 400-метрівці.

Артем ШКУРКО, учень Бориспільського ліцею «ОСНОВА», встановив свої рекорди на 1500 та 3000 м і здобув на них дві нагороди – бронзу та срібло відповідно.

Артем НАБОК та Микита ДМИТРЕНКО (а вони на два-три роки молодші за своїх суперників) показали високі результати з особистими досягненнями своїх дистанціях, і, в майбутньому, здобудуть нагороди на своїх вікових чемпіонатах!

Вітаємо спортсменів та тренерів з прекрасними результатами і бажаємо нових перемог!