Увага! Важлива інформація для внутрішньо переміщених осіб, мешканців тимчасово окупованих територій та населених пунктів поблизу лінії дотику

 

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України інформує про сервіс (чат-бот) «Юридичний порадник для ВПО», розробленого швейцарсько-українською Програмою EGAP та командою БФ «Право на захист» за підтримки Мінреінтеграції та Мінцифри.

Чат-бот працює 24/7 на базі найпопулярніших соцмереж в Україні – Facebook, Viber та Telegram за посиланнями:
Viber: https://cutt.ly/zzeWP2q
Telegram: https://cutt.ly/qzeW2sX
Facebook (Messenger)http://m.me/IDP.legal.aid.
Сайт проекту доступний за посиланням: https://chatbot.r2p.org.ua/

За допомогою чат-бота можна знайти інформацію про доступне житло, гуманітарну та іншу допомогу, працюючі аптеки та магазини, особливості виїзду та перебування за кордоном, проїзд блокпостів та евакуацію, відновлення особистих документів, виплату пенсії та багато іншого.

Також «Юридичний порадник для ВПО» містить практичні рекомендації, як діяти у тих чи інших випадках, зразки необхідних процесуальних та інших документів, контакти державних установ та організацій, інтерактивні мапи, інфографіки та корисні посилання. Крім того, користувачі мають змогу оперативно отримувати повідомлення про важливі новини за допомогою пуш-розсилок.

В разі необхідності отримання консультацій, громадяни можуть звертатися щоденно з 7:00 до 22:00 за телефонами гарячої лінії БФ «Право на захист»:
VODAFONE: +38 (099) 507 50 90;
KYIVSTAR: +38 (068) 507 50 90;
LIFECELL: +38 (093) 507 50 90.

Поділитися: