Гімнастки Київщини стали переможницями чемпіонату України серед учнів з гімнастики художньої за програмою МСУ та КМСУ

434015999 759643216267870 671154751545031986 n

З 25 по 28 березня 2024 року в м. Вінниця відбулися змагання чемпіонату України серед учнів з гімнастики художньої за програмою МСУ та КМСУ.

За перемогу змагалися 210 учасниць, які представляли 193 заклади загальної середньої освіти із 16 регіонів нашої держави.

Київську область на змаганнях представляли ліцеїстки Комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний ліцей фізичної культури і спорту», вихованки Лариси Гавренко та Інни Краєвської.

Гімнастки стали чемпіонками та призерками в наступних категоріях:

За програмою КМСУ:

Васильєва Вероніка – І місце (обруч);

Гришко Софія – ІІ місце (багатоборство);

Сиротинець Софія – ІІІ місце (обруч);

За програмою МСУ:

Задорожна Кіра – І місце (багатоборство), ІІ місце (обруч), ІІ місце (мʼяч), ІІІ місце (стрічка);

Прісяч Анна – ІІІ місце (булави).

У фіналі змагань з групових вправ (5 пар булав) команда в складі: Сиротинець Софії, Гришко Софії, Васильєвоі Вероніки, Бугаєнко Олесі та Дерев‘янко Валерії,  виборола І місце.

За підсумками змагань, у командному заліку чемпіонками та бронзовими призерками стали команди Київського обласного ліцею фізичної культури і спорту (м. Біла Церква). Срібні нагороди здобула збірна міста Києва: