Учні Київського обласного ліцею фізичної культури і спорту здобули три нагороди на всеукраїнському турнірі пам’яті Олександра Колчинського

424602698 940025714577106 7436175472539916267 n

З 9 по 12 лютого в місті Києві проводився XXVII Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби пам’яті дворазового олімпійського чемпіона Олександра Колчинського.

У турнірі взяли участь юні борці Комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний ліцей фізичної культури і спорту», які достойно  представили заклад, вдало виступивши на змаганнях.

Так, у ваговій категорії 52 кг золоту нагороду виборов Шевченко Даниїл, у ваговій категорії 85 кг друге місце посів Бриндзя Давид, бронзову нагороду у ваговій категорії 75 кг завоював Бродацький Матвій.

Вітаємо переможців та тренерів Григорія Житовоза і Віктора Лозового, які підготували спортсменів до  змагань! Так тримати!