Спортсмени Ірпеня Київської області стали переможцями та призерами двох всеукраїнських турнірів з тхеквондо

387783357 812311317566356 1416335427523673085 n

З 6 по 8 жовтня у Вінниці проходив всеукраїнський турнір з тхеквондо ВТФ “Кубок президента” та чемпіонат України серед клубів та дитячо-юнацький спортивних шкіл. Участь у змаганнях взяли 1400 спортсменів.

Вихованці ДЮСШ м. Ірпінь показали високий рівень спортивної майстерності.

Зокрема, у підсумку на «Кубку президента» вони завоювали 8 золотих, 5 срібних та 10 бронзових медалей.

Так, на першу сходинку п’єдисталу піднялися: Білоус Владислав, Малихіна Анна, Вакулік Вікторія, Янковська Лідія, Сірко Анастасія, Красноголовець Іван, Папп Павло, Хамін Артем.

Другими стали: Король Єва, Цимбарович Матвєй, Ярошенко Тимофій та Папп Катерина. Бронзові нагороди здобули: Степуренко Дмитро, Войтюк Злата, Кулагін Глєб, Пʼяста Альбіна, Буря Денис, Козлова Мілана, Григорчук Андрій, Кононець Таїсія, Ковтун Поліна, Орещенко Сергій.

На всеукраїнському турнірі «Кубок Президента» команда Київської області обійшла всі команди та піднялася на саму вищу сходинку пʼєдесталу, та виборола 1 загально командне місце.

На Чемпіонаті України вихованці Ірпінської ДЮСШ здобули 5 золотих, 2 срібні та 6 бронзових нагород.

Першими стали: Вакулік Вікторія, Малихіна Анна, Янковська Лідія, Красноголовець Іван та Григорчук Андрій. Друге місце посіли Войтюк Злата та Чекаловець Макар. Бронзовими призерами стали

Білоус Владислав, Ніколаєнко Тимофій, Цимбарович Матвєй, Сірко Анастасія, Папп Павло, Анастасова Анна.

За загальним результатом Ірпінська ДЮСШ на Чемпіонаті України посіла 3 командне місце.