У вихованців закладів позашкільної освіти спортивного спрямування триває оздоровчий період. Зокрема 84 юні спортсмени дитячо-юнацьких спортивних шкіл міст Ірпеня, Бучі, Вишневого, Броварів та Василькова – члени збірної команди Київської області з олімпійського тхеквондо, під керівництвом тренерів Романа Страховського, Юлії Страховської, Дмитра Ходака, Андрія Сака, Данієля Дунаєва та Ярослави Огійчук більше 10 днів знаходилися в гірській умовах, де на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру (Львівська область) брали участь у навчально-тренувальному зборі.
Навчально-тренувальні збори в гірських умовах
![зображення Viber 2023 08 17 17 31 39 383](https://kyiv-oblosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/зображення_viber_2023-08-17_17-31-39-383.jpg)