Друк

Список переможців ІІ (обласного) етапу ХIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед студентів вищих навчальних закладів Київської області (2013/2014 навчальний рік)

Рівні

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Повна назва навчального закладу

(вказати район)

Місце

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

1

Тичук Іван Віталійович

Київський фінансово-економічний коледж НУ ДПС України

1

Сергієнко Наталія Володимирівна

1

Желєзнякова Світлана Володимирівна

Київський кооперативний інститут бізнесу та права

2

Клименко Ольга Федорівна

1

Пошелюжна Альона Василівна

Таращанський агротехнічний коледж ім.. Героя Радянського Союзу О.О.Шевченка

3

Брижук Юлія Сергіївна

1

Товстенко Ірина Олегівна

Богуславський гуманітарний коледж ім..І.С.Нечуя-Левицького

3

Яковенко Тамара Вікторівна

2

Нечай Ірина Федорівна

Таращанський агротехнічний коледж ім.. Героя Радянського Союзу О.О.Шевченка

1

Козачук Олена Іванівна

2

Андруховець Алла Федорівна

Білоцерківський коледж сервісу та дизайну

2

Дубченко Людмила Григорівна

2

Осадчий Вячеслав Вікторович

Ржищівський будівельний технікум

2

Рогозовець Яна Леонідівна

2

Кучебо Оксана Сергіївна

Технолого-економічний коледж Білоцерківського національного аграрного університету

3

Бондар Наталія Петрівна

2

Мальований Владислав Сергійович

Білоцерківський механіко-енергетичний технікум

3

Зубейко Любов Петрівна

3

Сланчинська Анна Вячеславівна

Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж

1

Власюк Євгенія Василівна

3

Груленко Дмитро Олександрович

Ржищівський гуманітарний коледж

2

Войтенко Світлана Валентинівна

3

Реєнт Олександр Станіславович

Богуславський гуманітарний коледж ім..І.С.Нечуя-Левицького

3

Яковенко Тамара Вікторівна

4

Перець Марія Сергіївна

Національний університет ДПС України

1

Науменко Ліана Миколаївна

4

Пархомук Лілія Валентинівна

Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Г.Сковороди

2

Невольна Марина Іванівна

4

Турич Оксана Вікторівна

Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Г.Сковороди

3

Форостюк Тетяна Вікторівна

5

Ткачук Марина Анатоліївна

Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Г.Сковороди

1

Кожуховська Людмила Павлівна

5

Величковська Юлія Федорівна

Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Г.Сковороди

2

Чубань Тетяна Василівна

5

Сидорянська Тетяна Вадимівна

Білоцерківський національний аграрний університет

3

Тимчук Інна Миколаївна