Друк

Переможці ІІ (обласного) етапу ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка серед студентської молоді (2013/2014 навчальний рік)

Напрям, місце

 

Прізвище ім’я по батькові конкурсанта

 

Повна назва навчального закладу

Курс навчання

Мова виконання роботи

Прізвище ім’я по батькові викладача

1 місце;

гуманітарний (ВНЗ І-ІІ р.а.)

Олійник Ірина Віталіївна

Ржищівський гуманітарний коледж

м.Ржищів, вул.Шевченка, 9

т.(04573)2-11-84

ІV

Українська

Гудзій Надія Михайлівна

2 місце;

гуманітарний (ВНЗ І-ІІ р.а.)

Любич Вікторія Вікторівна

Ржищівський будівельний технікум

м.Ржищів, вул..Воровського,1

т.(04573)2-33-20

І

Українська

Рогозовець Яна Леонідівна

3 місце;

гуманітарний (ВНЗ І-ІІ р.а.)

Богач Тетяна Сергіївна

Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького, м.Богуслав,

вул.Інтернаціональна, 17

т.(04561)4-28-86

ІІ

Українська

Голобородько Марина Петрівна

3 місце;

гуманітарний (ВНЗ І-ІІ р.а.)

Каплична Лідія Сергіївна

Таращанський агротехнічний коледж ім.. Героя Радянського Союзу О.О.Шевченка,

м.Тараща,

вул.Богдана Хмельницького,3

т.(04566)5-20-97

І

Українська

Пономаренко Людмила Іванівна

3 місце;

гуманітарний (ВНЗ І-ІІ р.а.)

Макарук Марія Дмитрівна

Київський кооперативний інститут бізнесу і права

м.Київ, вул.Ломоновсова,18

т.(044)257-70-91

І

Українська

Іванченко Наталія Петрівна

1 місце;

гуманітарний (ВНЗ ІІІ-ІV р.а.)

Левченко Максим Андрійович

Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди

м.Переяслав-Хмельницький,

вул.Сухомлинського,30

т.(04567)5-63-94

І

Українська

Чубань Тетяна Василівна

2 місце;

гуманітарний (ВНЗ ІІІ-ІV р.а.)

Гудзь Юлія Іванівна

Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди

м.Переяслав-Хмельницький,

вул.Сухомлинського, 30

т.(04567)5-63-94

ІV

Українська

Форостюк Тетяна Вікторівна

2 місце;

гуманітарний (ВНЗ ІІІ-ІV р.а.)

Бойко Наталія Василівна

Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди

м.Переяслав-Хмельницький,

вул.Сухомлинського,30

т.(04567)5-63-94

ІV

Українська

Овсієнко Людмила Миколаївна

3 місце;

гуманітарний (ВНЗ ІІІ-ІV р.а.)

Калин Галина Василівна

Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди

м.Переяслав-Хмельницький,

вул.Сухомлинського,30

т.(04567)5-63-94

ІІІ

Українська

Чубань Тетяна Василівна

1 місце;

не гуманітарний (ВНЗ І-ІІ р.а.)

Нечай Ірина Федорівна

Таращанський агротехнічний коледж ім.. Героя Радянського Союзу О.О.Шевченка,

м. Тараща,

вул.Богдана Хмельницького,3

т.(04566)5-20-97

ІІ

Українська

Козачук Олена Іванівна

2 місце;

не гуманітарний (ВНЗ І-ІІ р.а.)

Несмачна Марія Юріївна

Технолого-економічний коледж Білоцерківського національного аграрного університету,

м. Біла Церква,

вул.Ярослав Мудрого, 25/2

т.(04563)5-35-67

ІІ

Українська

Христосенко Вадим Михайлович

2 місце;

не гуманітарний (ВНЗ І-ІІ р.а.)

Сікаленко Владислав Михайлович

Ржищівський будівельний технікум

м.Ржищів,

вул..Воровського,1

т.(04573)2-33-20

ІІ

Українська

Рогозовець Яна Леонідівна

3 місце;

не гуманітарний (ВНЗ І-ІІ р.а.)

Засуха Микола Юрійович

Білоцерківський механіко-енергетичний технікум,

м. Біла Церква,

вул. Леваневського, 52/4

т.(04563)7-10-09

ІІ

Українська

Зубейко Любов Петрівна

3 місце;

не гуманітарний (ВНЗ І-ІІ р.а.)

Антонова Катерина Валеріївна

Ірпінський економічний коледж,

м.Ірпінь, вул. Гагаріна, 9

т.(04597)6-20-03

І

Українська

Мусієнко Любов Миколаївна

3 місце;

не гуманітарний (ВНЗ І-ІІ р.а.)

Черненко Анна Валеріївна

Ірпінський економічний коледж

м.Ірпінь, вул. Гагаріна, 9

т.(04597)6-20-03

І

Українська

Мусієнко Любов Миколаївна

1 місце;

не гуманітарний (ВНЗ ІІІ-ІV р.а.)

Богдан Святослав Володимирович

Національний університет ДПС України

м.Ірпінь, вул.Карла Маркса,31

т.(04597)5-75-71

І

Українська

Зайцева Інна Веніамінівна

2 місце;

не гуманітарний (ВНЗ ІІІ-ІV р.а.)

Чорнозуб Ольга Миколаївна

Білоцерківський національний аграрний університет

м.Біла Церква, пл. Соборна, 8/1

ІІ

Українська

Погоріла Світлана Григорівна

3 місце;

не гуманітарний (ВНЗ ІІІ-ІV р.а.)

Можаровська Світлана Олександрівна

Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди

м.Переяслав-Хмельницький,

вул.Сухомлинського,30

т.(04567)5-63-94

ІІ

Українська

Навольна Марина Іванівна