Друк

Результати обласного етапу ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка серед студентської молоді (2012/2013 навчальний рік)

Напрям, місце

Прізвище ім’я по батькові конкурсанта

Повна назва навчального закладу

Курс навчання

Мова виконання роботи

Прізвище ім’я по батькові викладача

1 місце;

гуманітарний (ВНЗ І-ІІ р.а.)

Олійник Ірина Віталіївна

Ржищівський гуманітарний коледж

м.Ржищів вул.Шевченка, 9

т.(04573)2-11-84

ІІІ

Українська

Гудзій Надія Михайлівна

2 місце;

гуманітарний (ВНЗ І-ІІ р.а.)

Гутник Вікторія Юріївна

Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж

м.Біла Церква вул. Ярослава Мудрого, 37

т.(04563)5-04-41

ІІ

Українська

Косяк Оксана Валентинівна

3 місце;

гуманітарний (ВНЗ І-ІІ р.а.)

Анненков Андрій Миколайович

Стрітівська вища педагогічна школа кобзарського мистецтва

с. Стрітівка вул.Шевченка, 24

Кагарлицького району

Київської обл.

ІІ

Українська

Бура Тетяна Петрівна

3 місце;

гуманітарний (ВНЗ І-ІІ р.а.)

Турчин Владислав Олександрович

Київський фінансово-економічний коледж НУ ДПС України

м.Ірпінь вул. вул.Карла Маркса,31

т.(04597)6-13-34

І

Українська

Сергієнко Наталія Володимирівна

1 місце;

гуманітарний (ВНЗ ІІІ-ІV р.а.)

Мельниченко Людмила Ігорівна

Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди м.Переяслав-Хмельницький

вул.Сухомлинського,30

т.(04567)5-63-94

ІV

Українська

Форостюк Тетяна Вікторівна

2 місце;

гуманітарний (ВНЗ ІІІ-ІV р.а.)

Журавель Галина Олександрівна

Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди м.Переяслав-Хмельницький

вул.Сухомлинського, 30

т.(04567)5-63-94

ІV

Українська

Левченко Тетяна Миколаївна

3 місце;

гуманітарний (ВНЗ ІІІ-ІV р.а.)

Воронович Юлія Андріївна

Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди м.Переяслав-Хмельницький

вул.Сухомлинського,30

т.(04567)5-63-94

V

Українська

Чубань Тетяна Василівна

1 місце;

не гуманітарний (ВНЗ І-ІІ р.а.)

Бутчик Дарія Олегівна

Ржищівський будівельний технікум

м.Ржищів

вул..Воровського,1

т.(04573)2-33-20

ІІІ

Українська

Рогозовець Яна Леонідівна

2 місце;

не гуманітарний (ВНЗ І-ІІ р.а.)

Петрук Георгій Олександрович

Київський кооперативний інститут бізнесу і права

м.Київ вул.Ломоновсова,18

т.257-70-91

І

Українська

Гавриловська Марина Валентинівна

3 місце;

не гуманітарний (ВНЗ І-ІІ р.а.)

Сіколенко Владислав Миколайович

Ржищівський будівельний технікум

м.Ржищів

вул..Воровського,1

т.(04573)2-33-20

І

Українська

Рогозовець Яна Леонідівна

1 місце;

не гуманітарний (ВНЗ ІІІ-ІV р.а.)

Баденко Елла Сергіївна

Білоцерківський національний аграрний університет

м.Біла Церква, пл. Соборна, 8/1

І

Українська

Погоріла Світлана Григорівна

2 місце;

не гуманітарний (ВНЗ ІІІ-ІV р.а.)

Можаровська Світлана Олександрівна

Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди м.Переяслав-Хмельницький

вул.Сухомлинського, 30

І

Українська

Овсієнко Людмила Миколаївна

3 місце;

не гуманітарний (ВНЗ ІІІ-ІV р.а.)

Романюк Андрій Валерійович

Національний університет ДПС України

м.Ірпінь

вул.Карла Маркса,31

т.(04597)5-75-71

І

Українська

Калита Олена Петрівна