Друк

Регіональна експертна рада з питань ліцензування та атестації навчальних закладів

  Рішення про ліцензування освітніх послуг та атестацію навчальних закладів приймаються Регіональною експертною радою, які проводяться в життя наказами департаменту освіти і науки.

  Документи з ліцензування освітніх послуг та матеріали про атестацію навчальних закладів, що надходять до департаменту освіти і науки, проходять експертизу, потім передаються на розгляд профільних секцій Регіональної експертної ради, після чого розглядаються на засіданнях Регіональної експертної ради з питань ліцензування та атестації навчальних закладів.

Склад секції професійно-технічної освіти Регіональної експертної ради з питань ліцензування та атестації навчальних закладів при департаменті освіти і науки Київської обласної державної адміністрації

  Відповідно до наказу Головного управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 14.08.2007 р. № 251 ведення питань консультативно-методичного і документального супроводу покладено на консультативно-методичний відділ КЗКОР "Сервісно-ресурсний центр". 

  Місце знаходження консультативно-методичного відділу СРЦ: 
  м.Київ, Хрещатик, 6, департамент освіти і науки, кімната 606,тел.278-60-08