Друк

Персональний склад Київського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту

 Адреса: 04086, Київ-86, вул. О.Теліги, 43,  тел. 440-91-56  факс 440-50-39
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  сайт:www.fizobl.com.ua

  

ilchenkoІльченко Анатолій Іванович
- начальник відділення
 

Здійснює загальне керівництво Київським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту. До його посадових обов’язків входить добір і розстановка кадрів, фінансово-господарська діяльність, зв’язок з Комітетом фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, управлінням молоді та спорту облдержадміністрації, департаментом освіти і науки облдержадміністрації, обласними спортивними товариствами, спортивними організаціями районів та міст, державними органами влади. Відповідає за розвиток фізичної культури і спорту серед дітей, учнівської та студентської молоді в області.

 Тел. 440-63-98, факс 455-50-39 

 
 19-6Дзиба Тетяна Юріївна
- заступник начальника 
Організовує роботу відділення, складає календар спортивно-масових заходів відділення, здійснює контроль за організацією навчально-спортивної роботи. Забезпечує організацію обласних змагань з видів спорту та участь збірних команд області у Всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Організовує проведення огляду-конкурсу на кращу організацію навчально-виховної та спортивно-масової роботи навчальних закладів. Аналізує виступи збірних команд відділення. Приймає участь в організації та проведенні нарад, семінарів. Готує інформаційно-аналітичні матеріали.

    Тел.440-87-08  

  


Пирог Ксенія Валеріївна

- начальник відділу фізичного виховання, спортивної та кадрової роботи 

Контролює навчально-виховний процес з фізичної культури, виконує моніторинг стану фізкультурно-масової та оздоровчої роботи у ВНЗ І-ІV рівнів акредитації, професійно-технічних, загальноосвітніх і дошкільних навчальних закладах. Надає методичну допомогу керівникам районних (міських) методичних об’єднань учителів фізичної культури загальноосвітніх навчальних закладів, викладачам фізичної культури ВНЗ І-ІV рівнів акредитації. Організовує та проводить огляди-конкурси фізкультурно-масової, спортивної та оздоровчої роботи серед навчальних закладів області. Відповідає за організацію та ведення діловодства відділення, контролює стан виконанням документів, готує подання на відзначення ведучих спортсменів, тренерів за особисті досягнення в розвитку фізичної культури і спорту. Організовує та проводить спортивно-масові та оздоровчі заходи серед учнівського та студентського загалу області.

Тел. 440-87-08      

 

kostenkoКостенко Валентина Іванівна
- головний бухгалтер

Забезпечує вирішення питань організації фінансування діяльності відділення, в тому числі фінансування спортивно-масових заходів, бухгалтерського обліку та звітності.

Тел. 440-42-77