Друк

Інформація про заклади освіти області, в яких здійснюються заходи щодо інтеграції біженців та осіб, які потребують додаткового захисту, в українське суспільство на період до 2020 року

  1. Баришівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Баришівської районної ради.
  2. Узинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Білоцерківської районної державної адміністрації.
  3. Богуславська спеціалізована школа № 1 – загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів Богуславської районної ради.
  4. Вороньківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Бориспільської районної ради.
  5. Бородянська спеціалізована школа – загальноосвітній заклад І-Ш ступенів № 1 з поглибленим вивченням окремих предметів Бородянської районної ради.
  6. Калинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Васильківського  району.
  7. Вишгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Вишгородської районної державної адміністрації.
  8. Володарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1.
  9. Новоолександрівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-Ш ступенів – дитячий садок» Згурівської районної ради.
  10. Іванківський районний ліцей.
  11. Кагарлицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3.
  12. Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Києво-   Святошинської районної державної адміністрації.
  13. Макарівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-Ш ступенів – природничо-математичний ліцей» Макарівського району.
  14. Миронівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Миронівської районної державної адміністрації.
  15. Козинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Обухівського району.
  16. Жовтнева загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації.
  17. Красятицьке навчально-виховне об'єднання «Загальноосвітня школа І-Ш ступенів – дошкільний навчальний заклад» Поліської районної державної адміністрації.
  18. Рокитнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Рокитнянської районної державної адміністрації.
  19. Сквирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 ім.Ольшевського Сквирської районної ради.
  20. Ставищенський навчально-виховний комплекс №1 Ставищенської районної ради.
  21. Таращанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Таращанської районної ради.
  22. Борівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Фастівської районної державної адміністрації.
  23. Яготинська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Яготинської районної ради.
  24. Березанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Березанської міської ради.
  25. Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 Білоцерківської міської ради.
  26. Бориспільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів "Школа лінгвістики" Бориспільської міської ради.
  27. Броварська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9 Броварської міської ради.
  28. Бучанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Бучанської міської ради.
  29. Васильківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 Васильківської міської ради.
  30. Ірпінська вечірня загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів Ірпінської міської ради.
  31. Переяслав-Хмельницька загальноосвітня школа І-Ш ступенів №2    Переяслав-Хмельницької міської ради.
  32. Ржищівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Ржищівської міської ради.
  33. Фастівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Фастівської міської ради.