Друк

# I love vyshyvanka

DSC 1467

   16 травня 2019 року вихованці Васильківського міського Центру дитячої та юнацької творчості долучилися до святкування Всесвітнього дня вишиванки.

Друк

День Вишиванки у Таращанському державному технічному та економіко-правовому коледжі

IMG 9293

   З нагоди Дня вишиванки всі небайдужі коледжани, які несуть у своїх серцях любов до рідної землі, повагу до історії та культури нашого народу, підтвердили, що ми справжні українці, гідні нащадки славетних пращурів, що ми свято бережемо духовну спадщину роду українського.

Друк

Районний етап Всеукраїнської гри «Сокіл» («Джура») успішно пройшов на Вишгородщині

wq1  14-15 травня 2019 року на базі Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді "Дивосвіт" та Ноціональному музею-заповіднику «Битва за Київ у 1943 році» пройшов районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Організаторами заходу стали: Вишгородська районна державна адміністрація, відділ освіти Вишгородської районної державної адміністрації та Вишгородський районний Центр художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт». Учасниками цьогорічної гри стали: рій «Патріоти» Вишгородської спеціалізованої школи «Сузір’я», рій «Фенікс» Старопетрівської ЗОШ І-ІІІ ст., рій «Синяківські сови» Синяківського закладу загальної середньої освіти, рій «Отамани» Навчально-виховного комплексу «Вишгородська районна гімназія «Інтелект» - ЗОШ І ст.», рій «Соколята» Вищедубечанської ЗОШ І-ІІІ ст., рій «Яструб» Демидівської ЗОШ І-ІІІ ст., рій «Тур» Лютізької ЗОШ І-ІІІ ст., рій «Легіон» Литвинівської ЗОШ І-ІІІ ст., рій «Петрівські джури» Новопетрівської ЗОШ №1. 

Друк

День вишиванки та День гостинності у Ржищівському професійному ліцеї

 viber image 2019 05 16 12.11.32   16 травня  в ліцеї відбулося два чудових свята – День вишиванки та День гостинності, що об’єднали працівників, учнів ліцею, вчителів та випускників закладів загальної середньої освіти Миронівського та Обухівського районів. Гості ліцею ознайомилися з професіями, які можна здобути в закладі освіти, навчально-матеріальною базою, переглянули відеоматеріали про робітничі професії та чудові виставки до Дня вишиванки.  Були представлені авторські роботи працівників ліцею: Наталії Піпченко, Наталії Яроцької, Тетяни Чуприни, Світлани Калініченко, Олександра Софійчука, Олени Якименко, Валентини Чалої, Катерини Сірик, Віталія Кітика. Майстри виробничого навчання разом з учнями провели майстер-класи з оздоблення короваю та виготовлення квітів з мастики, приготування вареників і млинців. Учні спробували свої сили у складанні серветок різними способами, оздобленні кондитерських виробів, у водінні автомобіля, мотоцикла, скутера та ознайомилися з автотренажерами в лабораторії будови автомобіля.

Друк

Я по світу іду в вишиванці!

DSC 0036                                                   «Перш ніж вдягнути вишиванку,

                                                   Згадай про Україну - неньку!

                                                   Ніколи ти не нехтуй цим

                                                   І душу виший хрестиком святим!»

Друк

ХХ Міжнародна науково-практична конференція «Відновлювана енергетика та енергоефективність у ХХІ столітті»

IMG 20190515 093540

    Продовжується цікавий «марафон» до Дня науки в Україні.Так, 15-16 травня делегація Київського обласного територіального відділення МАН України взяла участь у ХХ Міжнародній науково-практичній конференції «Відновлювана енергетика та енергоефективність у ХХІ столітті».

Друк

Заклади освіти Ржищівської ОТГ відзначають День вишиванки

IMG 20190516 114217 01

   Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу, до технікуму, школи чи садочка. 

Друк

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ ЄДНАЄ УКРАЇНЦІВ

asd13

 

   Щороку в третій четвер травня Україна відзначає унікальне національне свято – День вишиванки. У цей день вихованці й працівники закладів освіти міста Обухова також одяглися в український національний одяг.

Друк

Святкування Всесвітнього дня вишиванки у місті Ірпені

IMG E4452

 

   16 травня 2019 року у місті Ірпені проведено флешмоб «На навчання – у вишиванці», у якому взяли участь учні всіх закладів загальної середньої освіти міста. Традиційно, саме під час святкування Дня вишиванки, у чотирьох закладах для учнів 1 класів було організовано свято прощання з мудрою книжкою – Буквариком.

Друк

У місті Борисполі відбулися святкові заходи в рамках відзначення Всесвітнього дня вишиванки

  IMG 3884

 16 травня 2019 року в усіх закладах освіти міста Борисполя відбулися святкові заходи в рамках відзначення Всесвітнього дня вишиванки:

- інформаційні хвилинки: «Вишиванку треба мати в душі!»,«Кольорове свято візерунків» тощо;

Друк

Вишиванка єднає нас

 60338162 2109682855991323 9211305278992023552 o

 З нагоди Всесвітнього дня вишиванки у закладах освіти Іванківського району учні, педагогічні працівники, одягнуті у вишиванки, підготували та провели тематичні виставки та огляди літератури, присвячені історії та традиціям української вишивки, тематичні виховні заходи, конкурси малюнків.