Друк

Smart Generation – до нових зустрічей у МАН

IMG 9768 7Завершилася перша профільна тематична зміна для обдаровної учнівської молоді у літньому таборі МАН.

Колективи педагогів КОК ПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» та Володарської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації, креативні вожаті доклали максимум зусиль, щоб діти здружилися, відпочили, отримали нові знання і, звичайно, загорілися бажанням долучитися до світу науки разом з МАН.

Друк

У таборі МАН – день інтерактивних занять та театралізованих вистав

IMG 0136 2Знаєте, чому манівці Київщини з нетерпінням чекають початку тематичних табірних змін, які традиційно збирають у дружне коло обдаровану молодь нашої області? Тому що саме тут вони жодної хвилинки не нудьгуватимуть і їхній допитливий розум буде постійно отримувати цікаву інформацію і генерувати нові ідеї.

Друк

МАН об’єднує друзів!

DSC 0689 3Під таким девізом пройшов третій день перебування обдарованої учнівської молоді Київщини в манівському таборі на базі Володарської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації.

З самого ранку діти були налаштовані на цікаве спілкуваннями із науковцями: філософами, літературознавцями, істориками, фольклористами і, навіть, гумористами. І вони приїхали!

Друк

SMART GENERATION-2018

DSC 0444 1Учасникам обласних літніх профільних тематичних змін для обдарованої учнівської молоді, які проводяться у Володарській спеціалізованій загальноосвітній школі-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації, кожен день дарує нові приємні сюрпризи. Згуртована в команди креативна учнівська молодь із задоволенням бере участь у марафоні творчості, науки та активного відпочинку.    

Друк

Манівське літо стартувало!

IMG 9397 2Чекали цього літа всі, та найбільше вони– старшокласники з різних куточків Київщини. Бо вже стало доброю традицією збиратися дружною манівською родиною під час літніх канікул на профільних навчально-тренувальних змінах для обдарованої учнівської молоді. Під час профільних змін юні дослідники мають можливість поглибити знання з різних галузей науки та техніки, відкрити для себе новий світ незвіданого й таємничого, проявити свої артистичні здібності, вміння креативно мислити і творити. І, разом з тим, діти отримують чудову нагоду відпочити в колі нових друзів і однодумців.

Друк

«Go Camp» 2018 триває!

DSC 0444 7

На виконання Стратегії сталого розвитку «Україна - 2020», затвердженої Указом Президента України від 12 січня 2015 року №5, протягом серпня 2018 року триває робота пришкільних таборів з поглибленим вивченням англійської мови «GoCamp» для дітей віком від 10 до 15 років за участю іноземних волонтерів-викладачів у м. Василькові  (НВК №4) та Васильківському районі (Калинівський НВК №1, Путрівський НВК).

Друк

Діти єднають Україну

IMG 20180807 091818 409 серпня 2018 року у рамках Всеукраїнського проекту «Діти єднають Україну» у місті Києві зустрілися кращі рої Білоцерківщини та Донецької області. Юні джури відвідали з екскурсією Майдан Незалежності та Національний військово-історичний музей України, побували у військовій частині. А ще дітям запам’ятається зустріч з міністром оборони України генералом армії України Степаном Полтораком.

Друк

LEGO – гра по-новому

IMG d6ce3e839de1781daad96a2dfa20dcd6 107-08 серпня 2018 року відбувся тренінг«LEGO– гра по-новому, навчання по-іншому в освітньому просторі нової української школи» для вчителів 1-х класів Тетіївської ОТГ та Тетіївського району.

Друк

Мовні табори «Go Сamp»

IMG 20180807 091818 1На базі Гейсиської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ставищенського району та Данилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Васильківського району Київської області, розпочали роботу мовні табори «GoСamp», де розвивають та удосконалюють знання іноземної мови 60 учнів 5-9 класів у молодшій та старшій вікових групах – (15), група – 5-7класи (15 учнів).

Друк

Відбулася робоча зустріч з питань інклюзивної освіти

zzzzz 502 серпня 2018 року відбулася робоча зустріч з питань інклюзивної освіти між представниками Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Інститут реабілітації та соціальних технологій», закладів вищої освіти, Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія».