Друк

НЕ ЗГАСНЕ В СЕРЦІ МАТЕРИНСЬКА МОВА

DSC05544   Нетлінним скарбом називають національну мову і літературу – скарбом, що передається від покоління до покоління, що об`єднує минуле і прийдешнє. Мова – живий організм, вона розвивається за своїми законами, тому треба берегти цей нетлінний скарб. Мова – крона й корінь нашого народу, тому зміцнюй коріння і плекай її щоденно. Розвивай свій інтелект через силу слова, адже по тому, як ти розмовляєш, люди оцінюють твій розум, культуру, виховання. Прикипи душею до української мови, полюби всім серцем, кохайся у ній, розмовляй нею вишукано, так, щоб кожному хотілося її знати.

Друк

МовоОскар

IMG 20190221 113517   Наша українська мова - це золота скарбниця душі народної, з якої ми виростаємо, якою живемо й завдяки якій маємо величне право й високу гордість іменуватися народом України. 21 лютого відзначається Міжнародний день рідної мови. Це відносно молоде свято – до календарів усього світу воно увійшло тільки у 1999 році. І в Україні це свято також лише почало писати свою історію, хоча сама проблема української мови на українських землях нараховує кілька століть.

Друк

ГЕРОЇ НІКОЛИ НЕ ВМИРАЮТЬ, ВОНИ ЖИВУТЬ В НАШІЙ ПАМ`ЯТІ

DSC04786          Небесна Сотня… Юнаки,батьки.

          Їх імена мені ніколи не забути…

     Україна не раз піднімалася з колін. Побита і в ранах, та нездоланна для ворогів своїх, вона йшла ворогу під кулі, щоб захистити всіх своїх дітей. Терновим шляхом дійшла Україна до сьогоднішніх днів.

Друк

Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради ініціювало проведення міжвідомчої наради з питань протидії булінгу (цькуванню)

s1q 19 лютого 2019 року на базі Білоцерківської спеціалізованої природничо-математичної школи І-ІІІ ступенів №16 ім. М. О. Кириленка з ініціативи управління освіти і науки Білоцерківської міської ради відбулася спільна нарада з проблеми «Імплементація Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)»» для заступників директора з виховної роботи, соціальних педагогів, практичних психологів закладів загальної середньої освіти, головного територіального управління юстиції в Київській області, служби у справах дітей, відділу ювенальної превенції управління Національної поліції, центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді, навчально-методичного центру практичної психології.

Друк

Конкурс- виставка з історико-технічного стендового моделювання «Моя Модель 2019»

89   На базі Пухівської ЗОШ І-ІІІ ст. пройшов конкурс-виставка з історико-технічного стендового моделювання  «Моя Модель 2019». Понад 70 учасників дорослих і малих, з Києва, Борисполя, Броварів, Красилівки, Калинівки, Семиполок, Гоголева, Требухова, Перемоги та Пухівки зібрались в актовій залі школи. Понад 170 моделей літаків, танків, кораблів, масштабних фігурок, робіт-фентезі та космічних апаратів було представлено на виставці.

Друк

Турнір пам’яті Олімпійської чемпіонки Л. М. Коломієць-Панчук

IMG 4311   15 по 17 лютого 2019 року у спортивному залі Сквирської районної дитячо-юнацької спортивної школи відбувся традиційний регіональний  турнір з гандболу пам’яті Олімпійської чемпіонки Л. М. Коломієць-Панчук.

В змаганнях брали участь дівчатка у двох вікових  групах 2006-2007 р. н. та 2008-2009 р. н. з міста Красиліва Хмельницької області, дитячої юнацької спортивної школи «Стрімкий м’яч» міста Києва та Броварського, Миронівського та Сквирського районів, загалом в турнірі взяли участь 102 юні гандболістки.

Друк

Відкритий чемпіонат Київської області з лижних гонок 2019 року серед чоловіків та жінок, юніорів та юніорок, юнаків та дівчат

20190216 144752   Збірна команда Рокитнянської ДЮСШ з лижних гонок прийняла участь у відкритому чемпіонаті Київської області з лижних гонок 2019 року серед чоловіків та жінок, юніорів та юніорок, юнаків та дівчат, які відбулися у          м. Бровари 16 лютого 2019 року. Лижники виборювали чемпіонство у чотирьох вікових групах в спринтерських гонках на дистанціях 1,0 км, 1,6 км та естафетах 4х1,0 км вільним стилем.

Друк

Змагання з волейболу серед команд юнаків та дівчат

IMG 20190215 140328   З 07 по 15 лютого 2019 року в смт Рокитне відбулися районні змагання з волейболу серед команд юнаків та дівчат закладів загальної середньої освіти. Змагання проходили окремо серед збірних команд 5-9 класів та 10-11 класів в два етапи, І етап – зональні змагання, ІІ етап – фінальні змагання.

Друк

Міжнародний День спонтанного прояву доброти» подарував дітям радість та навчив дарувати добро

1         Творіть добро і лихо не спочине.

             Творіть добро, бо має бути так —

                Якщо ти добра від душі людина —

                    Добро добром повернеться хоч як...

 

День спонтанного прояву доброти – міжнародне свято, яке прийнято святкувати усіма народам в один день, а саме 17 лютого кожного року.

Друк

Відкрита першість району з тхеквондо ВТФ

т7    16 лютого 2019 року вперше в історії Васильківщини відбулась Відкрита першість Васильківського району та районної ДЮСШ з тхеквондо ВТФ серед дітей та молодших юнаків. Участь в змаганнях взяли більше 100 спортсменів з міст і сіл Київської області: смт Калинівка (Васильківський р-н), м. Ірпінь, м. Буча, смт Гостомель, м. Вишневе, м. Бровари, м. Боярка, смт Макарів, м. Васильків, с. Шпитьки.

Друк

Чемпіонат Київської області з панкратіону

52326917 422406628503067 3247856756021264384 n    17 лютого в місті Біла Церква відбувся Чемпіонат Київської області з боротьби панкратіон  серед юнаків та дівчат. На змагання, що відбувались в спортивному залі ДЮСШ «Богатир» з’їхались команди з 15 регіонів Київської області, а це більше 120 учасників. Приймали участь в цих змаганнях і вихованці відділення панкратіону Васильківської районної дитячо-юнацької спортивної школи, яких приїхали підтримати їх батьки, рідні і друзі.