Друк

Святий Миколай завітав на поріг

fdfghghjhj 36Свято Святого Миколая завжди «розмальовує» наші обличчя щирими посмішками, а наші душі – теплим  та незгасаючим вогнем любові. Особливо це помітно на дитячому святі вБілоцерківському центрі соціальної реабілітації змішаного типу для інвалідів і дітей-інвалідів «Шанс», яке проводиться в закладі шорічно 19 грудня.

Друк

Акція «Миколайчики для Геороїв» в Боярській ЗОШ І-ІІІ ст. № 3

fdfghghjhj 3219 грудня 2014 рокуна Свято Миколая, учні Боярської ЗОШ І-ІІІ ст.№3 Києво-Святошинського району  взяли участь у Всеукраїнській акції: «Миколайчики для Геороїв». Діти підготували безліч солодких подарунків для воїнів АТО. Святкові пакунки разом з малюнками та привітальними листівками передали відомому козаку, а також депутату Верховної Ради України, Михайлу Гаврилюку який завітав до школи на зустріч з колективом.

Друк

Зустріч з воїнами АТО в КЗ КОР «Васильківський профліцей»

fdfghghjhj 2518 грудня 2014 року у  КЗ КОР «Васильківський профліцей» відбулася зустріч  учнів з учасниками АТО. Саме вони захищають цілісність України, намагаються зберегти мирне небо над нашими головами, борються  із ворогами країни на Сході. Завданням заходу було ознайомити учнів з кількістю воїнів нашого району,  які воювали та воюють на Сході нашої країни.

Друк

До нас завітав Святий Миколай

fdfghghjhj 29З першим снігом і морозами приходять в Україну зимові свята. Найбільшим і найрадіснішим для дітвори є свято Миколая. 18 грудня 2014 року відбулося свято в КЗ КОР «Білоцерківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів». Вихованці чекали на свого покровителя, доброго Духа. Хлопчики і дівчатка, щоб отримати гарного подарунка від Миколая, намагалися добре вчитися, поважати старших, допомагати батькам.

Друк

Україна єдина!

kklklfdlkfd 7574 3918 грудня 2014 року відбулася зустріч творчих колективів Васильківського  міського Центру дитячої та юнацької творчості  з дітьми,  переселеними із зони АТО. Для 75–и дітей з усіх загальноосвітніх навчальних закладів м. Василькова, віком від 6 до 15 років,  була проведена концертна програма «Україна єдина», яку підготували вихованці Зразкової студії дитячої естрадної пісні «Лілея» і  Народного хореографічного колективу «Веселка».  

Друк

Зустріч дітей-лідерів з головою Київської обласної державної адміністрації

fdfghghjhj 1718 грудня 2014 року у приміщенні Київської обласної державної адміністрації відбулася зустріч голови Київської обласної державної адміністрації Шандри Володимира Миколайовича з головами районних, міських органів учнівського самоврядування та депутатами обласної ради дітей Київщини. Загалом у заході взяли участь 37 дітей-лідерів та 33 педагоги-координатори органів учнівського самоврядування області.

Друк

Миколай мандрує світом

fdfghghjhj 19Кожен знає, що в ніч на 19 грудня Микола Чудотворець вирушає у казкову подорож, мандрує світом, несе свої подарунки слухняним дітям.Не оминув він івихованців КЗ «Володарська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів».

Друк

Відкритий урок «Будь ласка» театрального гуртка Макарівського ЦТДЮ

fdfghghjhj 24Напередодні Дня Святого Миколая 18 грудня 2014 року  у Бишівській ЗОШ I-III ступенів  Макарівського району  пройшов відкритий урок театрального гуртка Макарівського ЦТДЮ на базі сіл Вільно та Бишів  "Будь ласка" (керівник Оксана Піковська).

Друк

Сім’я – ключ до щастя

fdfghghjhj 1318 грудня 2014 року на базі Гребінківської гімназії Васильківського району відбувся районний семінар-практикум для заступників директорів з виховної роботи.