Друк

Юні туристи з Борисполя відвідали Карпати

3aiaylns-Q0-2І знову гостинні карпатські гори зустріли юних туристів Київщини. Герої  цього походу – вихованці туристичних гуртків Центру туризму і краєзнавства учнівської молоді міста Бориспіль. Під керівництвом Рахуби Тетяни та Коломійця Олега юні туристи подолали  увесь Чорногірський хребет з його найвищими вершинами – горами Піп Іван, Говерла та Петрос.

Друк

Навчальні заклади Києво-Святошинського району готові до нового навчального року

35.04.14hh-7На виконання наказів Міністерства освіти і науки України, департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації «Про підготовку та організований початок 2014/2015 навчального року», розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 28.05.2014 №149 «Про заходи з підготовки та організованого початку 2014/2015 навчального року в Київській області» та голови Києво-Святошинської районної державної адміністрації від 07.07.2014 №434 «Про заходи з підготовки та організованого початку 2014/2015 навчального року в Києво-Святошинському районі»  було здійснено перевірку готовності закладів освіти району до початку нового 2014/2015 навчального  року.

Друк

Вітаємо переможців Всеукраїнської виставки!!!

35.04.14hh-2Відповідно до Плану всеукраїнських і міжнародних заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2014 рік (наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 27.12.2013 № 1842) у липні 2014 року були підведені підсумки Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

Друк

«Організація навчально-виховного процесу на заняттях української мови і літератури та світової літератури, російської та іноземних мов у 2014/2015 навчальному році»

IMG 1197fgfgfgffg-2Інструктивно-методична нарада «Організація навчально-виховного процесу на заняттях української мови і літератури та  світової літератури, російської та іноземних мов у 2014/2015 навчальному році» для методистів районних, міських методичних кабінетів, центрів, науково-методичних центрів, які координують роботу вчителів української мови і літератури та світової літератури, російської та іноземних мов, керівників районних, міських методичних об’єднань учителів  української мови і літератури, світової літератури, російської та іноземних мов.

Друк

Рекомендації інструктивно-методичної наради «Організаційно-методичне забезпечення викладання іноземних і російської мов у 2014/2015 навчальному році»

Друк

Тренувальні збори вихованців гуртка «Водний туризм»

IMG 4344hg-2Літо – найактивніша пора для занять туризмом. Цікаві мандрівки рідним краєм, краєзнавчі експедиції, тренувальні збори провели під час літніх канікул вихованці туристичних гуртків Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості. 

Друк

Навчальні заклади Рокитнянщини завершують підготовку до нового навчального року

100 3685-5Проведено косметичні ремонти  класних  кімнат освітніх закладів, шкільних коридорівта приміщень харчоблоків.

У 18 закладах Рокитнянського району для першокласників підготовлено 20 класних кімнат, облаштовано  6 ігрових кімнат та 14 ігрових куточків. Спонсорську допомогу надали Білошицький В.В. (СП «Співдружність»), Сіренко М.М. (ПП«СІМОЛ»), Комаха П.О (ПП «Острівське»), Прудиус  О.Г. (ПАФ «Насташка»), Бондарчук Ю.В. (Агроінвестпродукт).

Друк

Відбулася «Естафета пам'яті»

IMG 0939-1У рамках обласної туристичної «Естафети пам’яті», присвяченої 70-річчю визволення України від фашистських загарбників, з 11 по 15 серпня 2014 року вихованці гуртків «Спортивний туризм» Броварського районного центру туризму,  що працюють на базі Шевченківської та Требухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, під керівництвом методиста БРЦТ Глея Валерія Івановича провели водний туристично-краєзнавчий похід ІІІ ступеня складності по річці Десна. Ця естафета відбулася з метою патріотичного виховання учнівської молоді, розвитку дитячо-юнацького туризму і краєзнавства.

Друк

Навчальний семінар-тренінг «Зміст та методика викладання курсу «Уроки для сталого розвитку. Школа друзів планети» у 1-2 класах загальноосвітньої школи»

IMG 1197fgfgfgffg-1З метою успішної реалізації проекту «Освіта для сталого розвитку в дії» 15 серпня 2014 року навчально-методичним кабінетом історії та правознавства Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів спільно з благодійною організацією «Вчителі за демократію та партнерство», відділом освіти Ірпінської міської ради на базі Ірпінської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням економіки та права № 2 проведено навчальний семінар-тренінг для педагогічних працівників області «Зміст та методика викладання курсу «Уроки для сталого розвитку. Школа друзів планети» у 1-2 класах загальноосвітньої школи».