Друк

Відбулося засідання колегії департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації

hkhkjljljl 227 липня 2016 року в департаменті освіти і науки Київської обласної державної адміністрації відбулося засідання колегії за участі директора департаменту Рогової В.Б. та членів колегії.

Друк

Стежками Карпат

hkhkjljljl 4Карпатські гори залишаються улюбленим місцем для походів, відпочинку та оздоровлення юних туристів. Ось і ще одна група повернулася з пішохідного походу мальовничими куточками Українських Карпат.

Друк

Вітаємо переможців!

hkhkjljljl 3Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 20.05.2016 № 547 «Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 25.12.2015 № 1360» Українським державним центром позашкільної освіти 16 червня 2016 року підведені підсумки Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

Друк

Аліна Акобія – чемпіонка Європи з вільної боротьби

98fQ0dRZbT4 4У м.Стокгольм (Швеція) завершився Чемпіонат Європи з вільної боротьби серед юнаків і дівчат 1999 року народження. В здобутку збірної команди України 1 «золота» і 1 «бронзова» медалі. І тим приємніше, що саме вихованка Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради «Броварське вище училище фізичної культури» Аліна Акобія стала чемпіонкою Європи і додала в свою колекцію міжнародних трофеїв «золоту» медаль до «бронзи» минулого року.

Друк

Майстер-клас зі скелелазіння

98fQ0dRZbT4 2Літом юні туристи не нудьгують. Ще один цікавий захід придумали для своїх вихованців керівники гуртків КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» Личак І.С., Склярська О.П., Кабула О.М. та Кравченко О.І.

Друк

Краєзнавчий велопохід юних туристів міста Борисполя

tytutuuttu 6Група вихованців гуртків велосипедного туризму Бориспільського міського центру туризму та краєзнавства учнівської молоді (керівники Нестеренко Є.В. та Корнієнко Т.С.) здійснили велопохід ІІІ ступеня складності територією Київської області.

Друк

Майстер-клас з водного туризму

tytutuuttu 320 липня 2016 року на річці Рось біля урочища Кошик у Білоцерківському  районі відбувся майстер-клас в водного туризму для юних водників – вихованців гуртка «Водний туризм» КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».

Друк

Спортивна розвага "Кулько-ОХ-шоу»

tytutuuttu 1Радісне тепле літечко кличе всіх малюків до веселих розваг, ігор і забав. А в санаторному дошкільному закладі № 23 «Дзвіночок» м. Білої Церкви весело та цікавона святково прибраному спортивному майданчику пройшла   розвага "Кулько-ОХ-шоу", головнимиучасниками якого ​стали  вихованці закладу.

Друк

Літні розваги для маленьких броварчан

jhjhhkjkjk 5Літо – час розваг, сміху, танців! Естафету акції «Веселі канікули» перейняв  позашкільний навчальний заклад  Броварської міської ради «Дитячий естетико-натуралістичний центр «Камелія». Впродовж декількох спекотних липневих днів броварські дітлахи могли  взяти участь у розважально-ігровій програмі на площі Свободи.

Друк

Туристське літо

13726782 612416355600673 5661232956537120382 n 2Вже не вперше літні канікули вихованці туристсько-краєзнавчого гуртка КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» (керівник Коляда Н.В.) проводять на  стежках Карпат.