Друк

Відзначаємо День Соборності України

z7HPziGA1nQ 1122 січня Україна відзначала 98-у річницю з дня проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт» Бориспільської міської ради теж долучились до відзначення цієї події.

Друк

ХХVІІ Міжнародний турнір з вільної боротьби пам’яті Леоніда Дуная серед кадетів

z7HPziGA1nQ 14Національний календар змагань з вільної боротьби в Україні традиційно відкриває турнір пам'яті Заслуженого тренера України Леоніда Дуная. Цього року змагання, які проходили 20-22 січня  в харківському Палаці спорту "Локомотив", отримали статус міжнародних - участь в них взяли понад 400 спортсменів 2000-2002рр.н. з  Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови, Німеччини, Туреччини та України.

Друк

Проведено третій етап другого (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017» в номінації «ІНФОРМАТИКА»

z7HPziGA1nQ 920 січня 2017 року на базі КВНЗ КОР “Академія неперервної освіти” було проведено третій етап другого (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017» в номінації “ІНФОРМАТИКА”.

Друк

Об’єднаймося ж, брати мої!

z7HPziGA1nQ 3Саме ці відомі на весь світ слова Великого Кобзаря стали гаслом щорічного обласного літературно-мистецького свята – церемонії урочистого відкриття обласної виставки учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!». Захід відбувся 20 січня 2017 року, напередодні Дня Соборності України, у приміщенні Білоцерківського краєзнавчого музею. Учасниками урочистого дійства стали вихованці та педагоги позашкільних навчальних закладів Київщини.

Друк

«Готовність сім’ї та дитини до навчання у школі»

19 01 7 1718 січня 2017 року у дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) №3 м. Бориспіль відбувся семінар-тренінг для батьків на тему «Готовність сім’ї та дитини до навчання у школі». Мета семінару полягала в формуванні відповідного рівня психолого-педагогічної грамотності батьків щодо психологічних особливостей розвитку старшого дошкільника та молодшого школяра, а також у формуванні в батьків уміння налагоджувати партнерську взаємодію з дитиною — майбутнім першокласником.

Друк

ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОГО МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ЗА НАПРЯМОМ «МЕТАЛООБРОБНА ТА ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНА ГАЛУЗЬ»

19 01 5 1718 січня 2017 року на базі ДНЗ «Білоцерківське ПТУ ім. П.Р. Поповича» відбулося засідання обласного методичного об’єднання педагогічних працівників професійно-технічних навчальних закладів за напрямом «Металообробна та електротехнічна галузь» на тему: «Оновлення змісту освіти шляхом впровадження нових державних стандартів та використання інноваційних розвиваючих методик». У зазначеному засіданні взяли участь голови методичних комісій, викладачі спецдисциплін, старші майстри та майстри виробничого навчання.

Друк

ОЙ, ВЕСЕЛА В НАС ЗИМА

19 01 1 17З давніх-давен українці зимові свята закінчували на Водохреща веселими розвагами та гуляннями. Ось і в КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» 18 січня 2017 року відбулася зимова спартакіада для молодших класів «Ой, весела в нас зима».

Друк

«Різдвяні історії» в школі-інтернаті

І знову18 01 12 17 Різдво… Багато століть тому, у небесах спалахнула Вифлеємська зоря, що віщувала прихід у світ любові, чистоти, віри й надії. Щороку відблиск цієї зірки запалює в будинках різдвяні свічі.В чистому голосі молитви, що летить угору, прозорий дзвін будить в наших серцях віру у добро та любов.

І знов Різдво… Діти КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» радо зустрічають численних гостей, що спішать привітати вихованців закладу з найулюбленішим святом усього християнського світу – Різдвом Христовим.

Друк

відбувся третій (фінальний) етап ІІ (обласного) туру всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2017” у номінації «БІОЛОГІЯ»

18 01 7 1717 січня 2017 року відбувся третій (фінальний) етап ІІ (обласного) туру всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2017” у номінації «БІОЛОГІЯ».

У третьому (фінальному) етапі обласного туру конкурсу змагалися 6 кращих учителів біології Київської області.

Під час проведення фінального етапу конкурсу учасники презентували власну педагогічну систему викладання біології, представили членам журі освітні проекти, виконали практичну роботу та здійснили експертизу теми підручника.