Друк

Робоча нарада з директорами комунальних закладів Київської обласної ради

P4158468-215 квітня 2014 року у приміщенні Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів, у м. Білій Церкві відбулася робоча нарада з директорами комунальних закладів Київської обласної ради за участю директора департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації Клокар Наталії Іванівни.

Друк

Зустріч у Клубі Великого Кобзаря

DSC06494-3Дерева  забіліли першим весняним цвітом – і  в уяві учнів ожив поетичний світ Тараса Шевченка, ювілейний рік якого триває у стінах  Піщанського НВО, що на Білоцерківщині. 14 квітня 2014 року відбулася незабутня зустріч у Клубі Великого Кобзаря. Учнівські команди 5-9 класів та учителів змагалися за право бути не просто членами КВК, тобто Клубу Великого Кобзаря, а за здобуття  звання почесного члена Клубу.

Друк

Фізика – це цікаво, доводять учні Вишнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

hgghgh-etu-1Фізика ‑ дуже цікава наука. З її допомогою вчені розкривають і пояснюють багато таємниць природи. Вивчаючи фізику, ми дізнаєтесь багато нового про звичайні явища та буденні речі, такі наприклад як: чому вогонь дає тепло, чому у шубі та в’язаних рукавичках тепліше аніж у речах з тканини, тощо. Навчання фізиці (проте, як і будь-якій іншій науці) ‑ це не тільки робота в класі й виконання домашніх робіт. Навчання може бути дуже цікавим і захоплюючим, якщо проводити його у формі різноманітних позакласних заходів. А якщо цілий ряд цих заходів об’єднані у комплекс, то наступає дійсне свято фізики. З 14 квітня 2014 року у Вишнівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 Києво-Святошинського району  розпочалось саме таке свято - предметний тиждень фізики.

Друк

Результати проведення Всеукраїнського фестивалю дитячого театрального мистецтва в дошкільних навчальних закладів Київської області

dkjkdjf-gbdhhf-1Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 21.10.13 № 1/9-735 «Про проведення Всеукраїнського фестивалю дитячого театрального мистецтва», з метою активізації творчого потенціалу дітей, виявлення і розвитку талановитих дітей дошкільного віку з 1 листопада 2013 року по 1 квітня 2014 року в усіх дошкільних навчальних закладах Київської області пройшовфестиваль дитячого театрального мистецтва (далі – Фестиваль).

Друк

Змагання з пішохідного туризму

zCX5IfPoXac-113 квітня 2014 року вихованці Броварського районного центру туризму взяли участь у відкритих змаганнях міста Києва з пішохідного туризму. Змагалися юні туристи молодшої (2001-2003 р.н.) та середньої групи (1999-2000р.н.) на дистанціях «Смуга перешкод» І і ІІ класу. Змагання відбулися в урочищі Лиса гора лісопаркової зони міста Києва.

Друк

Учнівський та педагогічний колективи Березанського ліцею – за чисте довкілля!

gfhjf-dhhdh-3У рамках двомісячника благоустрою 12 квітня 2014 року у державному навчальному закладі «Березанський професійний аграрний ліцей» було проведено соціально-екологічну акцію з прибирання зелених зон та благоустрою території навчального закладу. Участь у суботнику взяли не лише учні, а й педагоги ліцею, його ветерани.

Друк

На Київщині пройшли заходи, присвячені Всесвітньому Дню космонавтики

DSCN3203-112 квітня 2014 року керівник авіамодельного гуртка Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості Гитченко Віталій Андрійович підготував для вихованців гуртків науково-технічного напряму цікаві розповіді й повідомлення про становлення, розвиток та сьогодення української космонавтики, про першого у світі космонавта Ю.О.Гагаріна.

Друк

Фінальні змагання Чемпіонату України «Дитяча ліга» з волейболу

volbol-19 по 12 квітня 2014 року у м. Біла Церква пройшли фінальні змагання Чемпіонату України «Дитяча ліга» з волейболу сезону 2013/2014р.р. серед дівчат 1997-1998 р.н.. До  Фінальних ігор «Дитячої ліги» увійшли шість найкращих, за підсумками попередніх ігор,дівочих команд (1997-1998р.н.) з навчальних закладів спортивного типу та спортивних шкіл України.

Друк

Участь у проведенні щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля»

 DSC0007-4Студенти, викладачі та працівники КЗ «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» організували активну участь у проведенні щорічної Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» та днів благоустрою територій населених пунктів. Так, з 7 до 12 квітня 2014 року у закладі пройшов Тиждень благоустрою території коледжу та прилеглих вулиць м. Білої Церкви.

Друк

Фінальний ІІ (обласний) етап Чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед команд юнаків та дівчат загальноосвітніх навчальних закладів

IMG 1758-1Відповідно до наказу Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України від 27.01.2014 №12, наказу департаменту освіти і науки КОДА від 17.03.2014 № 84 «Про проведення І-ІІ етапів чемпіонату України з баскетболу 3х3» та згідно з додатком до календарного плану спортивно-масових заходів департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації (Київського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту) на 2014 рік відбулися І та ІІ (зональний та фінальний) етапи Чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед команд юнаків та дівчат загальноосвітніх навчальних закладів.

Друк

Акція «Чисте довкілля»

GEDC1354-412 квітня 2014 рокуучні всіх 34 загальноосвітніх навчальних закладів Макарівського району взяли участь у Всеукраїнській акції «Чисте довкілля», яка проводилася у рамках двомісячника благоустрою.