Друк

Доброта і милосердя у твоєму житті

IMG 0996 1502 грудня 2016 року в КЗ КОР «Васильківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» був проведений урок доброти «Дивись на нас, як на рівних» для учнів 5-10 класів, під час якого у дітей виховували почуття співпереживання, милосердя, співчуття. Учні переглянули мотивуючий фільм, який не тільки мотивував присутніх досягати своїх цілей, а й закликав ставитися до людей з особливими потребами з повагою, формував свідоме ставлення до людських чеснот, показав велич та красу добра.

Друк

СНІД: ЗНАТИ, ЩОБ ЖИТИ

ghjgjfjfgjkh 3До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом 01 грудня 2016 року в Комунальному закладі Київської обласної ради «Київський обласний ліцей – інтернат фізичної культури і спорту» творчою групою вихователів «Формування у ліцеїстів навичок культури поведінки та засад здорового способу життя» було організоване і проведено ряд змістовних та цікавих заходів.  

Друк

Не дай СНІДу шанс

IMG 0996 121 грудня –  Всесвітній День боротьби зі СНІДом. Цього дня в Білоцерківській загальноосвітній школі І –ІІІ ступенів № 15 Київської області відбулися заходи, спрямовані на пропаганду здорового способу життя.

Друк

Свято професій, гумору та гарного настрою

IMG 0996 9

01 грудня 2016 року в селі Новосілки Києво-Святошинського району у приміщенні Києво-Святошинського районного будинку  культури відбулася справжня гумористична битва – фінал обласного  профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд  «Обери майбутнє».   Головна мета конкурсу – інформування молоді про стан та тенденції ринку праці, популяризація актуальних професій та спеціальностей.

Друк

В Академії неперервної освіти відбулася зустріч з професором Сагач Галиною Михайлівною

IMG 0996 701 грудня 2016 року в КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» відбулася зустріч із Сагач Галиною Михайлівною,доктором педагогічних наук, доктором теології, професором кафедри теорії й методики виховання КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти», професором кафедри логіки філософського факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, академіком Академії наук вищої освіти України, першим у Незалежній Україні доктором наук із риторики, та Єрмаковим Іваном Гнатовичем, кандидатом педагогічних наук.

Друк

«День добра» для особливих дітей

IMG 0996 5Кожного року в перші дні зими колектив Центру творчості дітей та юнацтва Київщини проводить особливе6 свято для особливих дітей – вихованців Білоцерківського центру соціальної реабілітації змішаного типу для інвалідів і дітей-інвалідів «Шанс». Цьогоріч діти були активними учасниками захоплюючого інтерактивного заходу «День добра».

Друк

У місті Борисполі відбувся міський етап Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція»

IMG 0996 301 грудня 2016 рокув приміщенні Бориспільського міського центру технічної творчості «Евріка» відбувся міський етап Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція». Захід проводився з метою розвитку творчої ініціативи та пізнавальної діяльності учнівської молоді, пропаганди бережливого ставлення до природи, формування практичних умінь та навичок з виготовлення новорічно-різдвяних композицій, що символізують та відображають новорічно-різдвяну флористику.

Друк

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик»

IMG 0996 101 грудня 2016 року на базі Білоцерківського національного аграрного університету відбувся заключний тур обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик». Захід проводиться з метою виявлення та підтримки обдарованої учнівської молоді, залучення її до науково-дослідницької роботи в галузях селекції та генетики.

Друк

Всеукраїнський тиждень права

5522555В рамках Всеукраїнського тижня права з 5 по 9 грудня 2016 року заплановано проведення правоосвітніх заходів для молоді та надання професійної безоплатної первинної правової допомоги з питань реалізації і захисту прав людини.

Друк

Відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу»

IMG 0996 16З 29 листопада по 01 грудня 2016 року у м. Києві на базі Скандинавської гімназії м. Києва відбувся Всеукраїнський семінар «Розвиток масового футболу в Україні», у рамках якого було проведено Всеукраїнський конкурс «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу» (далі – Конкурс).

Друк

Умови прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2017 році

ghjgjfjfgjkhРозміщено Умови прийому на навчання до вищих  навчальних закладів України в 2017 році. З текстом документу можна ознайомитись за посиланням.

Умови було затверджено  наказом Міністерства освіти і науки від 13 жовтня 2016 року № 1236 «Про затвердження Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2017 році» та зареєстровано в Міністерстві юстиції України 23 листопада 2016 року за номером №1515/29645.