Друк

«Привіт літо – сонцем зігріте!»

22-001Літо - є найбільш сприятливим періодом для оздоровлення дошкільнят та їх  всебічного розвитку. Фізичні заняття на свіжому повітрі та одночасне використання оздоровчих сил природи сприяє зміцненню здоров'я дітей, що є однією із провідних форм організації рухової активності дітей у літній оздоровчий період у дошкільному навчальному закладі.

Друк

Патріотичний збір на Хортиці

22-006Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») є формою позакласної роботи з військово-патріотичного та морально-етичного виховання учнівської молоді та важливим засобом формування патріотичної свідомості. Метою гри є виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, здорового способу життя духовно багатої та фізично розвиненої особистості.

З 11 до 20 липня 2014 року на Хортиці, що на Запоріжжі відбувся Всеукраїнський збір дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). У Зборі взяли  участь рої загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, клубів, дитячо-юнацьких громадських організацій з усієї України: 25 команд з 20 областей України. Всього 200 учасників.

Друк

«Мандрівник – 2014»

17-001Вже вп’яте розгорнув «крила» своїх наметів пересувний оздоровчий туристично-краєзнавчий табір «Мандрівник». Так,  з 30 червня по 15 липня 2014 року в Українських Карпатах зібралися 15 вихованців Переяслав-Хмельницької міської Станції юних туристів під керівництвом Палатної Оксани Миколаївни.

Під час свого відпочинку вихованці табору відпрацьовували набуті вміння та навички з подолання природних перешкод, які здобули під час занять протягом навчального року;

Друк

Велич їх подвигу не затьмарять віки…

16-001Далі і далі відходять в історію ті страшні роки Великої Вітчизняної війни. Все менше і менше залишається на землі учасників і свідків того лихоліття в історії людства. Заростають окопи і траншеї, але в людській пам’яті залишаться спогади про те, якою ціною наші діди і прадіди відвоювали для нас щасливе життя.

Вихованці Васильківського районного центру дитячої та юнацької творчості, учасники естафети пам’яті, присвяченої 70-річчю визволення України від фашистських загарбників, низько схиляють голови, вшановуючи пам'ять про наших визволителів.

Друк

В «Каштан» їдуть кращі

15-006Під час літніх канікул кипить робота на ДОЦ «Каштани», що в Обухівському районі Київської  області. Тут котру зміну поспіль проходять виробничу практику учні ДПТНЗ «Богуславське вище професійне училище сфери послуг».  Майбутні кухарі та кондитери опановують ази своєї професії на виробництві, відточують навички та вміння у реальних умовах, а не у виробничих лабораторіях  училища. Це учні груп К-6 за професією «Кухар» та учні груп К-34 та К-35 за професією «Кухар; кондитер». Вони з успіхом виконують поставлені завдання. Готують найрізноманітніше меню: смачні запіканки і картопляні пюре, супи і борщі, каші і вареники, котлети і шніцелі, але це далеко не весь асортимент страв, які готують наші учні.

Друк

Великий уклін сім`ї Семко!

15-005Що таке родина у розумінні кожного з нас? Це найрідніші люди, які оточують нас з дитинства; це стежина, що веде до Батьківського порога; це земля і небо над головою, де тихі зорі та ясні води.
       В Державному професійно-технічному навчальному закладі «Богуславське вище професійне училище сфери послуг» здобуває професію кухаря Семко Марія. Прийшла вона в училище за порадою своєї  рідної сестри Любові, яка також навчалася у цьому училищі. Обидві дівчини є взірцем у навчанні та поведінці. А ще Марія староста групи, спортсменка та активістка. Родом вони з Черкащини  -  Батьківщини Тараса Шевченка і Богдана Хмельницького.

Друк

Мандруючи Карпатами

15-001Українські Карпати –  це неповторний і мальовничий витвір природи. Вони величаві і святкові у добру погоду, похмурі та дощові у негоду, проте такі жадані. Веселі села з розкиданими по схилах кольоровими хатинами, круті підйоми, розлогі полонини, застиглі хвилі хребтів, блискучі ниточки річок, чисте гірське  повітря –  все це Карпати. Щорічно вони манять тисячі туристів із різних регіонів держави та сусідніх країн. Їх також вабить сюди бажання перевірити себе на витривалість, прагнення відчути радість від усвідомлення, що таки піднялися на цю висоту, а для багатьох ще й можливість поспілкуватись із однодумцями у дружнім колі біля вогнища.

Друк

З ДРУЖНІМ ВІЗИТОМ ДО РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА

14-001Червень-липень цього року видався  для учнів та педагогів Білоцерківської гімназії  №2 напруженим, проте змістовним і насиченим цікавими подіями.

Так, група учнівсько-педагогічного колективу гімназії на запрошення польської сторони, у рамках двосторонньої угоди, здійснила офіційний візит до міста Скокі Великопольського воєводства. Українська група мала насичену програму – зустріч з мером міста Скокі, яка була організована у формі «огнійська»  на території  агротуристичного готельного комплексу «Relax4all». Під час такої зустрічі педагоги гімназії мали нагоду обговорити із місцевою владою питання перспектив міжнародного спілкування, оскільки мер міста є постійним і активним учасником двостороннього діалогу. Протягом п’ятирічної дружби мер міста щиро підтримує українсько-польські відносини у рамках міжнародного проекту між  польською гімназією імені Польських олімпійців та Білоцерківською гімназією №2.

Друк

Лист українським воїнам

11-015Вихованці ДНЗ №10 «Малятко» м.Фастова написали лист та намалювали малюнки нашим воїнам, які зараз перебувають на сході України. Лист та малюнки діти передали батьку одного з вихованців садочка, який служить в складі 25 батальйону територіальної оборони «Київська Русь». Разом з листом і малюнками малюки передали військовим часточку своєї душі, теплі щирі слова підтримки та віру в мирне майбутнє України.

Друк

Стартувала вступна кампанія у Технолого-економічному коледжі

11-01311 липня 2014 року розпочали свою роботу всі приймальні комісії вищих навчальних закладів України. Технолого-економічний коледж Білоцерківського НАУ радо зустрічає абітурієнтів.

Коледж готує молодших спеціалістів за такими спеціальностями: «Економіка підприємства», «Фінанси і кредит», «Економічна кібернетика», «Ветеринарна медицина», «Енергомашинобудування», «Харчові технології та інженерія». Прийом документів триватиме до 24 липня для абітурієнтів, які складають вступні іспити, та до 1 серпня для абітурієнтів, які вступають за Сертифікатами Українського центру оцінювання якості освіти.

Друк

Вітання переможцям!!!

11-010Завершилися Всеукраїнські спортивні ігри серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Міністерства аграрної політики та продовольства України 2014 року.  Студентам та викладачам фізичного виховання Технолого-економічного коледжу БНАУ підкорилася найвища сходинка п’єдесталу пошани: за підсумками 2014 року вони перемогли, вибороли І місце серед 117 коледжів та технікумів Міністерства аграрної політики України.