Друк

Салют, Перемозі!

fgghgg5667 2006 травня 2015 року у Васильківському міському Центрі дитячої творчості відбувся традиційний парад   вихованців студії розвитку дитини «Малюк» під гаслом «Салют, Перемозі!», присвячений  70-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі. Під час якого юні загони моряків, льотчиків та радистіврапортували,  виконували військові команди та крокували з тематичними піснями.

Друк

Тиждень з охорони праці: «Збережи сам себе»

fgghgg5667 6З нагоди Всесвітнього дня охорони праці з 27 квітня по 06 травня 2015 року в ДНЗ «Професійний ліцей м. Українки» пройшов Тиждень охорони праці та безпеки життєдіяльності під девізом «Приєднуйтеся до формування превентивної культури охорони праці».

Друк

Краєзнавча конференція школярів на Броварщині

fgghgg5667 37З метою відзначення 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі, а також розвитку творчих інтересів учнівської молоді з історичного краєзнавства, пошукової та науково-дослідницької роботи, виховання патріотичних почуттів і любові до рідного краю 06 травня 2015 року Броварським районним центром туризму була проведена районна краєзнавча конференція учнівської молоді «Шляхами подвигу і слави».

Друк

Учні Макарівщини взяли участь у військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура»)

fgghgg5667 3106 травня 2015 року школярі 32 загальноосвітніх навчальних закладів Макарівського району взяли участь у І (районному) етапі Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), який пройшов на базі Комарівського навчально-виховного об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок». Метою цього заходу було поширення військово-спортивного та національно-патріотичного виховання молоді на основі козацьких традицій.

Друк

Екскурсія до Національного музею історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 роківа

fgghgg5667 2405 травня 2015 року учні групи № 6 ДНЗ «Київське обласне ВПУ харчових технологій та ресторанного сервісу» разом з викладачем Гончаренко Т.Ю. відвідали меморіальний комплекс «Національний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років».

Друк

Поповнення у дитячому садку "Любисток"

fgghgg5667 1405 травня 2015 року у Великомотовилівському навчально-виховному об´єднанні «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Фастівського району було відкрито дві нові групи дитячого садка "Любисток", в яких у молодшій групі  виховується 20 дітей, у середній – 20 дітей. Тепер у трьох групах дошкільного навчального закладу виховується 63 дитини віком від 3-х до 6-ти років.

Друк

Виставка архівних документів «Не віддамо нашу Перемогу!», присвячена 70-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі

fgghgg5667 705 травня 2015 року в Державному архіві Київської області відбулась презентація екранізованої виставки цифрових копій архівних документів «Не віддамо нашу Перемогу!». Захід присвячено 70-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі. На даній виставці було представлено великий масив архівних документів, газетних та фотоматеріалів Державного архіву Київської області, систематизованих у тематичні блоки, які розповідають про участь наших співвітчизників у боях з нацистами на різних фронтах, про партизанський рух та героїчну працю у тилу, працівники якого робили все можливе для Перемоги над ворогом.

Друк

«Краса врятує світ!»

fgghgg5667 11Під таким гаслом 05 травня  2015 року в ДНЗ «Березанський професійний аграрний ліцей» відбулася зустріч з відомим польським журналістом, сценаристом, режисером, фотохудожником Гумолинськи Мечиславом. У програмі зустрічі для учнів та педагогів був запропонований фотовернісаж  за різноманітною тематикою: тваринний та рослинний світ, архітектура, театральне мистецтво, космічна тематика, гра зі світлом тощо. Великий інтерес у глядачів викликав показ відеороликів, які були зняті безпосередньо Мечиславом під час подорожей до багатьох країн світу, зокрема, Тайвань, Китай та інші. Але особливо захоплюється митець нашою мальовничою Україною і намагається відобразити у своїх творах її свята та будні, красу та велич.

Друк

Memory walk in Slavutych

fgghgg5667 1З 01 по 03 травня 2015 року в міському методичному центрі відділу освіти виконкому Славутицької міської ради відбувся 3-денний тренінг «Memorywalk» по створенню відеороликів про пам'ятні місця в Славутичі. Тренінг проходив в рамках дитячої програми Другого міжнародного фестивалю кіно та урбаністики «86», який відбувався цими днями в Славутичі.