Друк

Ми молимось за вас!

28-001Вихованці Таращанського районного ЦТДЮ «Веселка» підготували для бійців, які беруть участь в АТО, подарунки. Ці подарунки вони передали до Київського обласного штабу з координації допомоги військовослужбовцям. 

Малюнки та ляльки-обереги були виготовлені дітьми з любов’ю, молитвами за Україну та вдячністю її героям.

Друк

Участь у IV Міжнародній конференції, присвяченій потребам дітей із обмеженими можливостями

28-00826 липня 2014 року завідувач Ірпінської міської психолого-медико-педагогічної консультації Тимошенко-Ушакова Діна Борисівна та волонтер громадської організації інвалідів «Оберіг» Тимошенко Ірина Володимирівна прийняли участь у IV Міжнародній конференції, присвяченій потребам дітей  із  обмеженими можливостями.

На конференції  була представлена робота багатьох  спеціалістів із питань  реалізації можливостей осіб з особливими потребами та громадських і державних організацій , які покликані допомогти батькам створити комфортне середовище для гармонійного розвитку дитини.

Друк

Намалюй листа солдату та напиши слова підтримки

28-005Вже протягом декількох  місяців  в Україні триває акція «Напиши листа українському солдату!».  Багато щирих дитячих листів линуть на Схід України, а скільки солдатів вдивляються у несміливі дитячі рядочки, які несуть їм віру у краще майбутнє країни.  

25 липня 2014 року вихованці Центру творчості дітей та юнацтва міста Васильків мали змогу долучитися до цієї акції. Діти одразу ж перейнялися написанням листів солдатам, які охороняють наш спокій, оберігають добробут родин і захищають кордони нашої країни. Старші діти могли вільно висловити значимість подвигу кожного солдата, а молодшим легше було зобразити все на малюнку. Діти у своїх малюнках намагалися відтворити квітучу і прекрасну нашу Україну. 

Друк

Естафета пам’яті, присвячена 70-річчю визволення України від фашистських загарбників у м. Василькові

25-001Ніколи не забудуть нащадки тієї відваги і сили духу, що проявили наші діди й прадіди, визволяючи рідний край від фашистів. Вічна пам’ять і шана героям Великої Вітчизняної війни! Юні вихованці гуртка «Фантазія» Васильківського міського центру дитячої творчості долучилися до естафети пам’яті, здійснили краєзнавчий маршрут пам’ятними місцями, які присвячені подіям Великої Вітчизняної війни. На кожній з численних пам’яток Василькова діти схиляли голови і вшановували пам’ять наших  героїв.

Друк

Водоспади Карпат

25-004Близько десятка груп зі складу вихованців туристичних гуртків позашкільних навчальних закладів Київщини здійснили походи карпатськими горами з початку літа. Учасники п’яти груп мандрували  стежками Івано-Франківської та Закарпатської областей. Походи виявилися для туристів яскравими, оздоровчими, але в той же час і складними.

Друк

Спорт стає засобом виховання тоді, коди він є улюбленим заняттям кожного

24-004Міцне здоров’я –  це важливе підґрунтя успішного всебічного розвитку дитини і розкриття її особистого потенціалу. Тому  в ДНЗ №2 міста Фастова відбулось спортивне свято «На галявині тітоньки Сови». Метою свята було  вдосконалення рухових умінь та навичок, як фундамент фізичного розвитку дітей,  зокрема витривалості, що сприяє розширенню функціональних можливостей серцево-судинної та дихальної систем, підвищенню працездатності і зміцненню здоров’я вихованців.  Загалом важливо було закріпити вміння дітей швидко бігати; стрибати, долаючи перешкоди; сформувати у них відчуття відповідальності; бажання бути кращими; прагнути перемоги та вболівати за друзів;  розвивати спритність; увагу; кмітливість; виховувати любов до спорту та почуття дружби.

Друк

Карпатська мрія

24-012З 09 по 23 липня 2014 року відбувся туристично-краєзнавчий пішохідний похід ІІІ ступеня складності в Івано-Франківській області в Українських Карпат. Організували та провели захід педагоги та вихованці Бориспільського міського центру туризму та краєзнавства учнівської молоді.

Друк

Відкриття зміни в оздоровчому таборі КЗ «Володарська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів»

24-001Оздоровчий табір КЗ «Володарська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів» вже багато років приймає вихованців закладів освіти обласної комунальної власності своєю теплотою та ніжністю, дарує їм радісні зустрічі, незабутні враження, добрий настрій та дружні відносини. Цього року до дитячого закладу приїхало понад 100 дітей.

Друк

Водний похід річкою Снов

22-009Снов – це річка на Чернігівському Поліссі, права притока Десни (басейн Дніпра). Довжина її 233 км, а сточище — 8705 км². Переважна ширина долини 1,5—4 км, річища — від 4 до 14 м у верхів'ї, до 20—40 м у нижній течії, найбільша — 200 м. Річка бере початок за 7 км на південно-схід від міста Новозибкова у Росії. Близько 20 км вона проходить кордон України та Росії. У Чернігівській області над Снов'ю розташоване місто Щорс (колишній Сновськ), селище Седнів. Снов впадає у Десну за 12 км вище Чернігова.

Друк

«Привіт літо – сонцем зігріте!»

22-001Літо - є найбільш сприятливим періодом для оздоровлення дошкільнят та їх  всебічного розвитку. Фізичні заняття на свіжому повітрі та одночасне використання оздоровчих сил природи сприяє зміцненню здоров'я дітей, що є однією із провідних форм організації рухової активності дітей у літній оздоровчий період у дошкільному навчальному закладі.

Друк

Патріотичний збір на Хортиці

22-006Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») є формою позакласної роботи з військово-патріотичного та морально-етичного виховання учнівської молоді та важливим засобом формування патріотичної свідомості. Метою гри є виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, здорового способу життя духовно багатої та фізично розвиненої особистості.

З 11 до 20 липня 2014 року на Хортиці, що на Запоріжжі відбувся Всеукраїнський збір дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). У Зборі взяли  участь рої загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, клубів, дитячо-юнацьких громадських організацій з усієї України: 25 команд з 20 областей України. Всього 200 учасників.