Друк

Відбулася робоча нарада керівників місцевих органів управління освітою

images13 жовтня 2015 року департаментом освіти і науки Київської обласної державної адміністрації проведено робочу нараду з керівниками місцевих органів управління освітою у приміщенні Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради «Академія неперервної освіти».

Друк

Козацькому роду нема переводу

13 1015 45З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України та виховання в учнів почуття патріотизму з 12 по 13 жовтня 2015 року в комунальному закладі «Володарська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів» відбулися заходи, присвячені Дню захисника України.

Різнобарвними стінгазетами та малюнками, які розмістилися на шкільному панно, учнівські колективи на чолі з педагогом-організатором вітали зі святом юнаків і працівників-чоловіків.

Друк

Рідна мово, слово рідне

13 1015 4013 жовтня 2015 року на базі Лемешівської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів 4-х класів з теми «Формування мовно-мовленнєвої компетентності компетентності на уроках української мови». Вчителі початкових класів мали змогу спостерігати на уроці української мови за використанням сучасних форм і методів роботи щодо формування мовленнєвої компетентності учнів.

Друк

У Стовп’язькій школі Переяслав-Хмельницького району святкували День Захисника України

13 1015 33Серед усіх релігійних свят Покрову в українців здавна вважали чи не найбільшим. Козаки вважали Матір Божу своєю заступницею і помічницею. Цариця Небесна завжди була покровителькою славетного лицарства. І настільки шанобливо відзначали «Третю Пречисту», що впродовж століть в Україні це свято набуло вже історичного змісту і отримало назву – Козацька Покрова. Але в новій незалежній Україні цей день донедавна не мав такого сакрального значення.

Згідно з  Указом Президента України Петра Порошенка свято Покрови, 14 жовтня, відзначається як державне. Це – День Захисника України.

Друк

Володарщина пишається своїми героями

13 1015 28Квіти, посмішки... Святкова атмосфера заполонила 13 жовтня 2015 року актову залу Володарської районної державної адміністрації, адже напередодні Дня захисника України вітали бійців, які повернулися із зони АТО. Вони пройшли пекло війни на Сході, несучи службу народу України та, тримаючи оборону на блокпостах у найгарячіших точках нашої країни.

Друк

День захисника України

13 1015 15Традиційно український народ святкує 14 жовтня  релігійне свято "Покрова Пресвятої Богородиці" і "День українського козацтва", але з 2014 року відповідно до Указу Президента України "Про відзначення 2015 році Дня Захисника України" від 23.08.2015 року № 497 для піднесення бойового подвигу самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню українському народу.

Напередодні цього свята  13 жовтня 2015 року, учні ДНЗ "Згурівський професійний ліцей" групи № 514, №502 та № 34 на чолі з викладачем історії Балабан Я.В. відзначили цю знакову подію нашого суспільного життя. Учні продемонстрували високий рівень підготовки.

Друк

День козацької слави на Макарівщині

13 1015 0912 жовтня 2015 року, напередодні Дня українського козацтва, з метою відродження національних традицій та культурної спадщини українського народу на базі Червонослобідської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Макарівського району відбувся районний національно-патріотичний фестиваль «День козацької слави».

Друк

Відзначення дня с. Поділля

13 1015 07На берегах історичної річки Альти розкинулось мальовниче село Поділля.

Традиційно, щороку в день Покрови Пресвятої  Богородиці, яке відзначається 14 жовтня, день козацтва  та захисника України подільчани святкують День села.  До цього дня готуються всі жителі , як до Великодня : приводять до порядку сквери, вулиці, подвір’я. Готувалися до цього свята і учні Подільського НВК. Вони  разом з учителями прибрали подвір’я своєї школи , навели лад біля пам’ятника воїнам загиблим у Другій світовій війні та виготовили патріотичну квіткову  виставку на тему: «Героям слава!».

Друк

Перший майдан: Революція на граніті

12 1015 50Сьогодні, коли Україна веде боротьбу за збереження власної незалежності, варто частіше згадувати ті події, які стали початком краху комуністичного режиму та відновлення незалежності у 1991 році.

25 років тому, 2 жовтня 1990-го, розпочалася Революція на граніті, яка стала переломним моментом в утвердженні незалежності України. Молоде покоління засвідчило своє бажання і відстояло право жити у вільній демократичній державі, кинувши власне життя і здоров’я на київський холодний граніт.

Акції громадянської непокори, які охопили Україну в жовтні 1990 року, заклали традиції проведення демократичних протестів, подальшим виразником яких стала Помаранчева революція та Революція Гідності.

Друк

Ігри козачат у ДНЗ «Сонечко»

12 1015 44З незапам’ятних часів в Україні козаки славились силою та спритністю. 12 жовтня 2015 року в дошкільному навчальному закладі «Сонечко» м.Ржищів відбулися традиційні «Ігри козачат», присвячені Дню захисника України та Дню українського козацтва, де маленькі вихованці проходили перевірку на право називатися козачатами.

Друк

Вони цю відвагу тернистим життям заслужили…

12 1015 39Напередодні відзначення Дня захисника України 12 жовтня 2015 року учнівський та педагогічний колективи ДНЗ «Березанський професійний аграрний ліцей» проводять заходи, присвячені цому урочистому святі.

Особливо зворушливою і змістовною була зустріч із поважними людьми нашого міста: учасником АТО, заступником військового комісара, начальником відділу комплектації Березанського військомату Рябцевим В. М., начальником відділення офіцерів запасу і кадрів, учасником війни в Афганістані Максимцем В.М. та ветераном Другої світової війни Плужніковим П. Д., яка відбулась в актовій залі ліцею.