Друк

У місті Славутичі пройшла Перша Міжнародна конференція «Проблеми виведення з експлуатації об’єктів ядерної енергетики та відновлення оточуючого середовища» INUDECO’16.

13087845 1010362352380011 2801078967741827719 n 1Конференція відбулася в рамках Міжнародного форуму «Уроки Чорнобиля для ядерної безпеки світу» та з нагоди 30-х роковин Чорнобильської трагедії. Серед співорганізаторів події – управління освіти і науки Славутицької міської ради.

Друк

День Цивільного захісту в ДНЗ м. Бориспіль

IMG 080929 квітня 2016 року в місті Борисполі провели День Цивільного захисту в дошкільних навчальних закладах. Щоб навчити дошкільнят діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, було проведено ряд заходів.

Друк

Великодні подарунки для наших захисників

4Напередодні найбільшого і найрадіснішого християнського свята до Білоцерківської загальноосвітньої школи №15 завітав командир 1-ї механізованого батальйону 53-го окремої механізованої бригади майор Іван Іванович Войтенко.

Друк

Створення писанки – це мистецтво

P1010226З метою залучення учнів до народного ремесла напередодні одного з найвеличніших християнських свят – Пасхи, у комунальному закладі «Володарська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів» відбулися майстер-класи з виготовлення писанок.

Друк

Випуск групи №32 у ДНЗ «Ржищівський професійний ліцей»

002804 6028 квітня 2016 року у ДНЗ «Ржищівський професійний ліцей» відбувся випуск учнів групи №32 (професія «Слюсар з ремонту автомобілів, водій автотранспортних засобів (категорія С)»).

Ведучі свята Балкова Ірина і Леоненко Вікторія урочисто запросили до актової зали випускників, привітали їх зі святом та  побажали втілення мрій, здоров′я, наснаги, шани від людей та завжди пам′ятати наш навчальний заклад.

Друк

Великодній ярмарок

002804 55Весна – найпрекрасніша пора року. Саме з весною приходить в нашу оселю найголовніше свято християн – Великдень, яке супроводжується численними прекрасними звичаями і традиціями, які ми зберігаємо, розвиваємо та передаємо з покоління в покоління.

Напередодні свята Пасхи, 28 квітня, в Комунальному закладі Київської обласної ради «Київський обласний ліцей – інтернат фізичної культури і спорту» відбувся Великодній ярмарок. Ліцеїсти взяли активну участь у підготовці та створенні цього заходу.

Друк

Екскурсія до пожежної частини

002804 35В рамках проведення тижня безпеки життєдіяльності 28 квітня 2016 року учні ДПТНЗ «Броварський професійний ліцей» під керівництвом викладача предмету «Захист Вітчизни» Постолюка В.М. відвідали пожежну частину ДСНС – 21 м. Бровари.

Інспектор ДСНС – 21, старший лейтенант Нищенко Євгеній Васильович провів цікаву екскурсію та змістовну бесіду з учнями груп № 11 та № 26 на тему «Попередити лихо легше, ніж ліквідувати».

Друк

Робоча нарада керівників місцевих органів управління освітою

002804 2728 квітня 2016 року  в департаменті освіти і науки Київської обласної державної адміністрації відбулася робоча нарада  керівників місцевих органів управління освітою.

На нараді були розглянуті питання:

Друк

У Білій Церкві працює локальний центр освітньої та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму

002804 10З березня цього року на базі Білоцерківської загальноосвітньої школи №15 працює міський Локальний центр освітньої та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму. Центр функціонує в рамках масштабного проекту «Інтеграція через діалог», який  здійснюють Всеукраїнська асоціація викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба» спільно з ГО Учбово-методичний науково-інформаційний центр за підтримки Європейської комісії. Партнерами проекту є низка навчальних закладів, громадських та волонтерських організацій з різних регіонів України,  що реалізують завдання проекту у форматі Локальних центрів громадянської освіти.

Друк

Зміни школу на краще

002804 7Якою має бути сучасна школа? Учні Білоцерківської загальноосвітньої школи №15 та їх батьки однозначно відповіли: школа має бути комфортною і затишною, щоб навчальний заклад був естетично привабливим, креативним  середовищем, куди хочеться повертатися знову й знову.

Над створенням такого середовища учні, батьки і педагоги школи працюють разом. Поштовхом для реалізації ідеї стала співпраця з каналом «1+1» в рамках проекту «Зміни школу на краще».

Друк

Навчально-польові збори старшокласників Києво-Святошинського району

фіз підгЗ 25 по 28 квітня для юнаків та дівчат 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів Києво-Святошинського району проведено навчально-польові збори та практичні заняття з медико-санітарної підготовки. А саме: навчання з тактичної, вогневої, стройової, прикладної фізичної та військово-медичної підготовки.