Друк

Свято Останнього дзвоника у Трипільській спеціальній загальноосвітній школі-інтернат

27 05 16 10В КЗ КОР «Трипільська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат I-II ступенів» 27 травня 2016 року відбулось свято Останнього дзвоника, свято прощання випускників з рідною школою. Крім учнів та випускників цього чудового дійства, були присутні дужебагато гостей. На свято завітала директор департаменту Київської обласної державної адміністрації Рогова Віра Борисівна , депутат Київської обласної ради Боднар В.М.

Друк

В Українській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 пролунав останній дзвінок

DSC 0132В Українській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 пролунав останній дзвінок. Це свято радісне і хвилююче водночас, адже сотні випускників ставлять крапку у багаторічному навчальному марафоні.

Для 59 одинадцятикласників Української загальноосвітньої школи І-ІІІ ступпенів він пролунав прощальною мелодією. Позаду уроки, контрольні роботи та домашні завдання. Попереду - випускні екзамени, зовнішнє незалежне оцінювання та вступ до вибраних вузів.

Друк

Останній дзвоник в Хотівському НВК

IMG 516627 травня 2016 року в Хотівському НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» традиційно відбулося свято Останнього дзвоника.

На святі були присутні Лев Ревазович Парцхаладзе – перший заступник голови КОДА., Жанна Жоржівна Осипенко – заступник директора департаменту освіти і науки КОДА, Микола Григорович Безпечний – голова Хотівської сільської ради та інші.

Друк

У Великодимерському середньому загальноосвітньому навчально – виховному комплексі відбулося свято Останнього дзвоника

20160527 09121527 травня 2016 року у Великодимерському середньому загальноосвітньому навчально – виховному комплексі відбулося свято Останнього дзвоника.

Друк

Свято Останнього дзвоника на Яготинщині

IMG 1475Сьогодні у славній освітянській родині Яготинщини велике свято – свято Останнього дзвоника.

Позаду – уроки й перерви, змагання й олімпіади з предметів, чисельні конкурси. Свято Останнього дзвоника сьогодні об’єднало усю Україну її обнадійливим майбутнім – сучасними школярами. Цього дня звучать щирі вітання кожному учню, усім причетним до освітянської родини. Це – важлива подія в житті кожного учня, яку ми пов’язуємо з новими надіями, з вірою в те, що наше молоде покоління, збагачене знаннями, житиме гідно, розбудовуватиме українську державу, творитиме щасливе майбутнє.

Друк

Останній дзвоник у Плосківському НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»

127627 травня 2016 року у Плосківському НВО відлунав срібним переливом останній дзвінок. Комусь він сповістив про початок літніх канікул, а випускникам – про підбиття підсумків, вибір майбутнього шляху.

Друк

ВСЕСВІТ ПІСНІ ЛЕГЕНДАРНОЇ «КАЛИНКИ»

27 05 16 7Давно уже Бровари не чули такого величного, такого всеоб’ємного, такого милозвучного співу, який подарував глядачам Народний вокальний ансамбль «Калинка» 26 травня 2016 року у звітному концерті, що відбувся в МКЦ «Прометей».

Друк

«Карусель дитячих мрій»

27 05 16 4Під такою назвою 26 травня в Ставищенському районному центрі дитячої та юнацької творчості відбулося свято, приурочене Міжнародному Дню захисту дітей.

Привітати дітей зі святом завітали голова Ставищенської РДА Тертичний О.В., голова райради Малаш В.П., селищний голова Кошинський В.Я.

Друк

Ржищівські таланти

27 05 16 1Щороку в травні місяці Ржищівський  будинок дитячої та юнацької творчості проводить  творчий звіт про проведену роботу.

Цей захід відбувся для всіх, хто побажав поринути у дивовижний світ мистецтва та дитячої творчості. 

Розпочалося усе з виставки, експозиція якої розмістилася у фойє Будинку культури. Ох, які роботи тут красувалися… Простовитвори мистецтва. Було чим помилуватися і, навіть, можна було придбати сувенір для себе чи для подарунка та таким чином долучитися до збору коштів на матеріали для роботи гуртків.

Друк

Свято «Hello English» для дошкільнят м.Яготина

DSC 001826 травня 2016 року на базі Яготинського ДНЗ №5 «Берізка» відбулося районне свято з англійської мови для наймолодших «Hello English». На заході були присутні гості: працівники районного методичного кабінету відділу освіти Яготинської районної державної адміністрації Остапенко Н.О., Миненок О.В. та голова районної організації профспілки працівників освіти Ус С.І. Свято відбулося завдяки співпраці відділу освіти із приватним позашкільним закладом міста Києва «Діти Галактики».

Друк

День Цивільного захисту

25 05 16 1525 травня 2016 року в КЗ КОР «Васильківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» в рамках Тижня знань безпеки життєдіяльності пройшов День Цивільного захисту. Захід розпочався з оголошення мети та плану роботи. Потім вихованці  переглянули та обговорили навчальний фільм «Правила безпеки – правила життя», в якому йшлося про порядок дій населення в разі оголошення евакуації в умовах надзвичайної ситуації.