Друк

28 жовтня 2014 року відзначається 70-та річниця вигнання нацистських окупантів із України

01 30-028До дня вшанування 70-ї річниці вигнання нацистських окупантів з України 30 жовтня 2014 року в Державному навчальному закладі «Сквирське вище професійне училище» викладачами історії Вдовиченко Іваном Івановичем та Вдовиченко Іриною Володимирівною були проведені ряд заходів:

Друк

Використання хмарних сервісів в освіті

01 30-04029 жовтня 2014 року відбувся науково-практичний семінар для працівників Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів та завідувачів районних, міських методичних кабінетів, центрів, науково-методичних центрів “Використання хмарних сервісів в освіті як чинника розвитку єдиного інформаційно-освітнього простору Київської області”.

Захід проведено у рамках Міжнародних днів дорослих в Україні.
Всього учасників заходу – 92 особи.

Друк

Першість Васильківської районної Д Ю С Ш з футболу

01 30-03729  жовтня 2014  року  пройшла  першість Васильківської  районної  дитячо-юнацької спортивної школи з футболу юнаків 2003 – 2004 року народження. В футбольному сезоні цього року ці змагання стали завершальними.  Вони   проводились  на футбольному полі села Кодаки, і в них приймали  участь шість команд.  Ці  команди  було розподілено на дві підгрупи, кожна з яких провела матчі по колу. 

В першій підгрупі за вихід до фіналу боролись команди: смт.Калинівка – РДЮСШ № 1, «Форвард- 2» (м.Васильків)   та команда с.Кодаки-РДЮСШ . Вже з перших хвилин гри господарі поля взяли ініціативу в свої руки і не залишили  шансів на перемогу жодній з команд в своїй підгрупі: Васильківського ФК «Форварда - 2» було обіграно з рахунком

Друк

Хай в серці в кожної дитини живе любов до України

Так повелося в житті, що істинних патріотів Батьківщини плекають з раннього 01 30-033дитинства.

29 жовтня 2014 року в яслах-садку «Лелеченька» м. Березані Київської області відбулося свято на патріотичну тематику «Хай в серці в кожної дитини живе любов до України». Глядачі з великим задоволенням слухали патріотичне виконання Українського  Гімну вустами дошкільнят, читання віршів. Вихователі та вихованці були вбрані в національний одяг, що підкреслювало українських колорит заходу. На святі були проведені конкурсні змагання, вікторина, запально велися українські народні танці.

Друк

У м. Буча визначено кращий кабінет іноземної мови

01 30-031Успішність роботи учителя іноземної мови значною мірою залежить від організації діяльності навчального кабінету. Кабінет іноземної мови має функціонувати  як  навчально-методичний центр і лабораторія, що відчувають значні можливості для підвищення ефективності навчально-виховного процесу, бути одним із засобів виховного впливу на підростаюче покоління, проводити  роботу відповідно до державних виховних і освітніх завдань в організаційній єдності з усією діяльністю освітнього закладу.

З метою популяризації кращого досвіду учителів іноземної мови та відповідно до плану роботи відділу освіти Бучанської міської ради 29 жовтня 2014 року проводився конкурс «Кращий кабінет іноземної мови-2014».

Друк

Переможцями не народжуються – ними стають!

01 30-02929 жовтня 2014 року у приміщенні Білоцерківського національного аграрного університету відбувся VI міський конкурс «Кращий студент року». Захід відбувся за сприяння  відділу у справах сім’ї та молоді Білоцерківської міської ради.

Мета конкурсу – це виявлення, підтримка і заохочення обдарованої молоді, сприяння гармонійному розвитку особистості та формуванню її національної свідомості, розвитку і реалізації творчих здібностей студентів, стимулювання їх зацікавленості до підвищення свого інтелектуального та професійного рівня. 

Друк

Підвищення професійної майстерності педагогів

01 30-02528-29 жовтня 2014 року на базі Тетіївського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - природничо-математичний ліцей» проведено ІІ етап пролонгованих виїзних курсів для вчителів початкових класів. української мови та літератури, математики.

Слухачі курсів мали нагоду поглибити свої знання завдяки змістовним виступам методистів та науковців Київського інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів:

Друк

Музей в дарунок школі

01 30-015Дорога в життя починається зі шкільного порогу. І якою б не була ця дорога – довгою чи короткою, стрімко прямою чи звивисто-покрученою – світлою зіркою на ній була, є і буде школа. Вона – той вогник, що світить людині упродовж всього життя, зігріває своїм теплом і завжди радо відчиняє назустріч двері. Тож на День народження, 29 жовтня, до Васильківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 завітали люди, яким не байдужі шкільні будні:

Друк

Вшанування 70-річниці вигнання нацистських окупантів у Яготинському районі

01 30-012Група туристів-краєзнавців, вихованців гуртків «Історичне краєзнавство» та «Джура» Яготинського районного будинку дитячої та юнацької творчості, керівником якого вже багато років працює  Шевченко Валерій Володимирович, здійснила одноденний пішохідний за маршрутом м.Яготин – с.Сулимівка – с.Богданівка – м.Яготин. Приурочили юні краєзнавці захід  до 70-річчя визволення України від німецьких загарбників.

Друк

День художника в коледжі

01 30-01029 жовтня 2014 року студенти та викладачі спеціальності «Образотворче мистецтво» Богуславського гуманітарного коледжу ім.І.С.Нечуя-Левицького святкували День художника.

Свято розпочалося з виставки художньо-прикладної графіки «Збережи життя тварині».  Основним дійством заходу була участь студентів у наступних майстер-класах: «Майстерня декоративного малювання по піску»,  «Майстерня петриківського розпису», «Художній розпис та декоративний манікюр», «Боді- арт та розпис тіла хною», «Майстерня портрету».

У рамках свята відбулось нагородження студентів за високий рівень майстерності в техніці графіті в конкурсі «За єдність України!»:

Друк

Державний професійно-технічний навчальний заклад «Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу» - відзначає 70-річчя вигнання нацистських окупантів з України

1 29-10Жовтень в пам’яті народній назавжди пов'язаний з вигнанням нацистських окупантів з України. Позаду залишилися Бабин Яр і подвиг молодогвардійців, захист Одеси і визволення Севастополя, битва за Київ і Корсунь-Шевченківська операція. Багато славних сторінок і страшних трагедій, не перелічити подвигів в ім’я Перемоги.

Про незабутній жовтень 1944 згадуємо у жовтні 2014. Тим подіям приурочили низку заходів.

- Протягом місяця активно працював музей «Народного подвигу». Групи учнів І курсу на уроках-екскурсіях і в позаурочний час вивчали експозиції, що розповідають про подвиги наших земляків; про те, як звільняли Білу Церкву. Екскурсії проводили завідуюча музеєм Дяченко О.В. і викладач історії Горська Т.В.