Друк

Бути здоровим — висока мета кожного, хто у садочку зроста!

03 07 15 7З 30 червня по 3 липня 2015 року в дошкільних навчальних закладах міста Борисполя пройшов тематичний тиждень «Ми маленьки фізкультурники» під девізом:

«Здоров'я – основа усього на світі,

Здоровими бути бажають всі діти.

Про своє здоров'я дбай –

Бігай, присідай, стрибай».

Друк

«ЄвроКарпати-2015»- школа гарту для юних українців

02 07 15 1З 28 червня по 2 липня біля села Оріховиця Ужгородського району Закарпатської області проходили змагання на Кубок України серед юнаків з пішохідного туризму «ЄвроКарпати-2015».Учасники змагань – юні спортсмени з Волині, Запорізької, Донецької, Тернопільської, Рівненської, Хмельницької, Закарпатської, Київської областей та міста Києва. Це турнір, в якому беруть участь школярі 2001 – 2003 років народження.

Друк

Відбувся Міжнародний українсько-білоруський семінар з проблем розвитку сучасної літератури

03 07 15 1501 і 02 липня 2015 року у приміщенні Київської організації Національної спілки письменників України відбувся Міжнародний українсько-білоруський семінар з проблем розвитку сучасної літератури. У семінарі взяли участь письменники, критики, літературознавці, викладачі літератури з України та Білорусі. До участі у заході були запрошені учні – члени Малої академії наук учнівської молоді Київської області, які працюють над науковими роботами у відділеннях «Мовознавство» і «Літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство», вчителі української мови та літератури, а також представники Київського обласного комунального позашкільного закладу «Мала академія наук учнівської молоді».

Друк

Нарада директорів професійно-технічних навчальних закладів області

03 07 15 112 липня 2015 року в Комунальному закладі Київської обласної ради «Васильківський професійний ліцей» відбулася нарада директорів професійно-технічних навчальних закладів.

На нараді обговорили:

Друк

Президент України Петро Порошенко відзначив вихованців Броварського вищого училища фізичної культури

03 07 15 330 червня 2015 року відбулася урочиста зустріч керівництва держави з переможцями та призерами Перших Європейських ігор, що проходили в м. Баку. В урочистостях взяли участь Президент України Петро Порошенко, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка та президент Національного комітету спорту інвалідів України Валерій Сушкевич.

Друк

Щоденник МАНівського літа: у зустрічах із науковцями черпаємо нові ідеї!

03 07 15 1Протягом 1-2 липня 2015 року в оздоровчому таборі КЗ «Володарська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів» царювала атмосфера науки, знань і відкриттів. І це неспроста, адже до дітей на творчі зустрічі прибули науковці з провідних вишів Київщини

Друк

МРІЯ ПРО ТАНЦЮЮЧЕ МІСТО ЗБУВАЄТЬСЯ

03 07 15 9Лагідного погожого вечора першого липня 2015 року частково здійснилася давня мрія про танцююче місто керівника ансамблю спортивно-бального танцю «Гармонія» Будинку дитячої та юнацької творчості м. Бровари Олександра Вікторовича Костюкова. А посприяла цьому міська програма з оздоровлення та відпочинку дітей «Веселі канікули», в рамках якої заклад проводить культосвітні заходи для міської дітвори та їхніх батьків.

Друк

«Україна – це ти».

01 07 15 17Червневий день нам підсумовує

Напружений навчальний рік –

Він є подією чудовою

Для тих, хто зветься  «випускник».

Погожий і привітний останній день червня 2015 року став для колективу ДНЗ «Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П. Р. Поповича» по-справжньому святковим.

Друк

Випуск у Богуславському центрі професійно-технічної освіти

01 07 15 1130 червня 2015 року в ДНЗ «Богуславський центр професійно-технічної освіти» відбулось свято «Випуск – 2015». В цьому навчальному році успішно закінчили навчання 139 учнів, які в майбутньому стануть фахівцями в своїх професіях.

Бурхливі емоції та радість переповнювали молоді серця,  із вуст лунали слова вдячності викладачам та майстрам. Привітати випускників із закінченням навчального закладу прийшов  радник міського голови Микола Іванович Рузевич, нагороджений Орденом Б.Хмельницького  ІІІ ступеню за участь в АТО.

Друк

День випускника 2015 року

01 07 15 930 червня 2015 року в ДПТНЗ «Бориспільський професійний ліцей» святкова подія – ВИПУСК 2015. В цей прекрасний і радісний деньзібралися наші випускники, їхні батьки та працівники підприємств Бориспільщини. Свято проходило в актовому залі ліцею, де для наших випускників підготували концерт та церемонію вручення грамот за досягнення у навчанні та виховній діяльності.

Друк

Випускники 2015 року

01 07 15 930 червня 2015 року в ДПТНЗ «Бориспільський професійний ліцей» святкова подія – ВИПУСК 2015. В цей прекрасний і радісний деньзібралися наші випускники, їхні батьки та працівники підприємств Бориспільщини. Свято проходило в актовому залі ліцею, де для наших випускників підготували концерт та церемонію вручення грамот за досягнення у навчанні та виховній діяльності.