Друк

Всеукраїнська літня школа мистецтвознавства

DSC 15 1600x1200 1В Ужгороді відбулася Всеукраїнська літня школа мистецтвознавства Малої академії наук України.Організаторами школи є Національний центр «Мала академія наук України» і Закарпатський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді, на базі якого функціонує Закарпатська Мала академія наук учнівської молоді.

Друк

Вітаємо переможців Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» – 2017

kldfklkldskl 1У червні 2017 року Українським державним центром позашкільної освіти були підбиті підсумки Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

Друк

Міжнародна наукова школа з біології у Польщі

hhkhkgjfh 6З 10 по 15 липня 2017 року Національним центром  «Мала академія наук учнівської молоді» було проведено Міжнародну школу з біології на базі Центру інноваційної Центру інноваційної біологічної освіти у Польщі – BioCentrum Edukacji Naukowej (м. Варшава, Республіка Польща).

Друк

Вітаємо юних техніків – переможців Всеукраїнської виставки науково-технічної творчості “Наш пошук і творчість – тобі, Україно!”!

hhkhkgjfh 4У червні місяці цього року Українським державним центром позашкільної освіти було проведено оцінку експонатів, представлених на Всеукраїнську виставку науково-технічної творчості  “Наш пошук і творчість – тобі, Україно!”.

Друк

Вітаємо переможців Всеукраїнської виставки-конкурсу робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання

hhkhkgjfh 3У червні місяці цього року Українським державним центром позашкільної освіти було проведено оцінку експонатів, представлених на Всеукраїнську виставку-конкурс  робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.

Друк

Чемпіонат світу з легкої атлетики серед юнаків і дівчат до 18 років

hhkhkgjfhУ останній день чемпіонату світу з легкої атлетики, що завершився учора у Кенійському Найробі, вихованець Броварського вищого училища фізичної культури Кравченко Ілля, здобув для української команди п’яту нагороду, виборовши у стрибках з жердиною бронзову медаль  і показав результат 4 м 70 см. Ще одна вихованка училища Савджи Марія на жаль не змогла пробитись до фінальної вісімки у метанні списа.

Друк

Тренінг для вчителів пілотних шкіл Київської області

yjkykgkggk 611 липня 2017 року на базі КЗ «Володарська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів» започатковано  тренінг для вчителів пілотних шкіл Київської області з апробації  проекту Державного стандарту початкової загальної освіти.

Друк

Вітаємо юних авіамоделістів Київщини з перемогою!

IMG 3186 906-10 липня 2017 року в м. Києві  на аеродромі спортивного комплексу ТСО України «Чайка» відбулись Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту (кордові моделі). У них взяли участь авіамоделісти з десяти регіонів України: Вінницької, Волинської, Донецької, Дніпропетровської, Житомирської, Київської, Сумської, Харківської, Хмельницької, Черкаської  областей та міста Києва. Збірна Київщини  була представлена у повному складі.

Друк

«Табір МАН – територія успіху! МАН об’єднує кращих!»

IMG 3186 1Креативною і неймовірно позитивною стала зустріч 180  обдарованих дітей Київщини з головою Київської обласної державної адміністрації Олександром Любомировичем Горганом та директором депертаменту освіти і науки Вірою Борисівною Роговою 10 липня 2017 року в  таборі МАН на базі Володарської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІІ ступенів.