Друк

Подумай про майбутнє – обери життя!

01 12 15 30На початку останнього місяця року відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Традиційні для цього дня заходи пройшлив Комунальному закладі Київської обласної ради «Київський обласний ліцей – інтернат фізичної культури і спорту».

     Творчою групою вихователів «Формування у ліцеїстів навичок культури поведінки та засад здорового способу життя» 30 листопада була організована і проведена година спілкування«СНІД: подумай про майбутнє – обери життя!»В знак підтримки хворих на ВІЛ/СНІД ліцеїсти та педагоги одягнули червоні стрічки, які є символом співчуття, підтримки і надії на майбутнє без СНІДу.Всі присутні ще раз переконалися, що ця проблема стосується кожного, прониклися співчуттям до людей хворих на СНІД та виділили основні життєві позиції та правила, яких необхідно дотримуватися у боротьбі з цією страшною хворобою.

Друк

Урок-зустріч в Хотівському НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів- гімназія»

30 11 15 1230 листопада 2015 року учні 10-11-х класів Хотівського НВК стали учасниками незвичайного уроку історії. Гість, який завітав до них – Герой України, незламний борець за незалежність нашої держави, правозахисник, політик (народний депутат чотирьох скликань), просвітник і просто наш односельчанин – Левко Григорович Лук`яненко, який завжди принагідно ділиться з хотівчанами своїми мудрими думками, багаторічним досвідом боротьби за світле майбутнє України і українського народу.

Друк

Я – 1/43 мільйонна частка українського народу

01 12 15 0930 листопада 2015 року брейн - рингом із математики «Я – 1/43 мільйонна частка українського народу» розпочався тиждень природничих наук у КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів»

У грі брали участь дві команди старшокласників – «Розумники» і «Розумниці».

Друк

Ми на UkrainianGlobalClimateMarch!

01 12 15 0829 листопада 2015 року у м. Києві поблизу парку імені Тараса Шевченка керівники гуртків Броварського районного ЦДЮТ Скора Марина Сергіївна та Євпак Сергій Анатолійович разом зі своїми вихованцями Дідусем Юрієм та Візгаліною Іванною стали учасниками Глобального кліматичного маршу UkrainianGlobalClimateMarch (UGCM), ініційованого громадською організацією "Let`s do it, Ukraine".

Незважаючи на дощову погоду, активістів на мітинг зібралося чимало. Після цього вони сформували колони і рушили вулицею Володимирською на вулицю Хрещатик, а звідти до Європейської площі. Учасники маршу тримали плакати з написами: «Чисте повітря – здорові діти», «За розвиток велоінфраструктури», «Я обираю енергозбереження».

Друк

СВЯТО КРАСИ ТА ГРАЦІЇ

01 12 15 01Є види спорту, які складно описати словами – їх потрібно бачити, відчувати, вдихати. Одиним з них є художня гімнастика. То ж доброю традицією в Комунальному закладі Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту стало проведення Міжнародного турніру з художньої гімнастики «Принцеса Лебідь».

Друк

Пам’яті незгасна свіча!

01 12 15 14Багато трагедій пережив український народ, але страшнішого лиха, ніж голод1932-1933 - х  років, історія Українине знає.

Страшно навіть через півстоліття ступати болючими стежками пам’яті про небачений у світ голодомор, який стався на благословенній землі нашого квітучого краю. Досі не віриться, що в Україні – житниці всієї тодішньої радянської імперії - раптово зник хлібі людизалишилися без зернини. Пухли старі й малі, вмирали родини і цілі села.

Друк

Свято знавців рідної мови

30 11 15 328 листопада 2015 року на базі Яготинської ЗОШ І-ІІІ ступенів№1 відбувся II (районний) етап Міжнародного конкурсу ім.П.Яцика, на який зібрались 122 школярі Яготинського району.

Конкурс проводиться щороку в Україні та за її межами за підтримки Ліги українських меценатів з метою піднесення престижу української мови серед підростаючого покоління, виховання поваги до культури й традицій українського народу.

Друк

«Розіп’ято мільйони без війни…»

01 12 15 0628 листопада 2015 року відповідно до Указу Президента України "Про заходи у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів" від 13 листопада 2015 року № 635 в усіх населених пунктах України відбулися  заходи до Дня пам’яті жертв голодоморів.

З метою вшанування загиблих від геноциду Українського народу, вчиненого тоталітарним сталінським режимом, відповідно до рекомендацій Міністерства освіти і науки України у загальноосвітніх навчальних закладах міста Фастова відбулися скорботні заходи.

Друк

Сучасні інноваційні технології національно-патріотичного виховання в закладах освіти України

01 12 15 1927 листопада 2015 року в Щасливському НВК відбулася Всеукраїнськанауково-практична конференція на тему «Сучасні інноваційні технології національно-патріотичного виховання в закладах освіти України».

У конференції взяли участь понад 100 керівників закладів освіти, заступників, завідувачів методичних кабінетів, відділів освіти практично з усіх куточків України, зокрема завідувач відділом виховної роботи Комунального навчального закладу Київської обласної ради «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» Ольга Іллівна Боярчук, завідувач відділом освіти Бориспільської РДА Микола Васильович Неруш, завідуючий районним методичним кабінетом відділу освіти Віктор Іванович Кравцов, яких запросила на захід Асоціація керівників закладів освіти «Відродженні гімназії України».

Друк

Запали свічку пам’яті

30 11 15 2226-27 листопада 2015 року в КЗ КОР «Фастівський ліцей-інтернат» було проведено цикл заходів вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні.

Для учнів 5-8 класів десятикласники провели відкритий захід «Без вини, без війни… Голодомор 1932-1933 років». Старшокласники пояснювали, як важливо пам’ятати події тих років. Адже, пам’ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Там багато сторінок вписано кривавими і чорними кольорами.

Друк

Голодомор в Україні – злочин проти нації

30 11 15 1827 листопада 2015 року  Броварським районним центром патріотичного виховання учнівської молоді проведено районну краєзнавчу конференцію «Голодомор в Україні – злочин проти нації». В конференції взяли участь учні загальноосвітніх навчальних закладів району.

Головною метою заходу було розкриття злочину радянської влади проти українського народу, вивчення криваво-чорних сторінок минулого. Осмислення таких подій допомагає учнівській молоді стати справжніми патріотами Батьківщини, пізнати її глибинну минувшину.