Друк

Спортивне свято дошкільнят

PICT0102-4425 листопада 2014 року у дошкільному навчальному закладі №21 “Малятко” м.Біла Церква відбулося фізкультурне свято  “Спортивні дошкільнята”. Активну участь  узяли діти старшого дошкільного віку та їх  батьки. Уболівали за спортсменів діти молодшого дошкільного віку.

Друк

Профорієнтаційні тренінги для учнів Ставищенщини

PICT0102-4925 листопада 2014 року на базі  Ставищенського НВК №1 та Ставищенського НВК №2 профорієнтаційним  центром Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів для учнів загальноосвітніх навчальних закладів району  проведено  профорієнтаційні тренінги.

Друк

«Гей, вдарте в струни, кобзарі»

PICT0102-27Знаменна, веукраїнського рівня подія відбулася цієї неділі у Стрітівці Кагарлицького району: 25-річчя з дня заснування відзначала Стрітівська вища педагогічна школа кобзарського мистецтва, яка з 2014 року носить назву КВНЗ КОР «Стрітівський педагогічний коледж кобзарського мистецтва».  На сьогодні це єдиний навчальний заклад в Україні, який відроджує традиції кобзарства та українську народну пісню, виконану на кобзі чи бандурі.

Друк

Зустріч з Героєм

PICT0102-2924 листопада 2014 року у читальному залі Таращанського агротехнічного коледжу відбулася зустріч студентів із Пошелюжним Юрієм Павловичем – військовим, який, починаючи з першої хвилі мобілізації, перебуває у зоні проведення АТО у складі 72 механізованої бригади. Командир танкового взводу представлений до нагородження орденом Богдана Хмельницького, званням «Герой України» за збереження життя особового складу.

Друк

Відбувся обласний семінар-практикум «Технологія формування єдиного інформаційно-освітнього простору регіону»

PICT0102-10Відбувся обласний семінар-практикум для завідувачів районних, міських методичних кабінетів, центрів, науково-методичних центрів з теми «Технологія формування єдиного інформаційно-освітнього простору регіону» на базі науково-методичного центру управління освіти і науки Білоцерківської міської ради та навчальних закладів  міста.

Друк

Проведено семінар «Розвиток педагогічної майстерності вчителів мистецьких дисциплін у спеціалізованих загальноосвітніх навчальних закладах художнього профілю»

PICT0102-18На базі Ірпінської  спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів художнього профілю №1 імені А.С.Макаренка проведено науково-методичний семінар «Розвиток педагогічної майстерності вчителів мистецьких дисциплін у спеціалізованих загальноосвітніх навчальних закладах художнього профілю» для методистів районних, міських методичних кабінетів, центрів, науково-методичних центрів, керівників районних, міських методичних об’єднань учителів мистецьких дисциплін. Учасниками семінару були 42 особи.

Друк

Проведено постійно діючий семінар-практикум для вчителів фізики, які працюють з обдарованими дітьми

PICT0102-16З метою підвищення рівня викладання фізики, підготовки вчителів до роботи з обдарованими дітьми, Київським обласним інститутом післядипломної освіти педагогічних кадрів проведено черговий постійно діючий семінар-практикум.

Друк

Україна жива, і буде жити вічно!

PICT0102-6Любов до рідної землі, певно, народилась у чистих душах героїв разом з їхньою появою на світ Божий, а з роками переросла у справжній патріотизм. За його покликом встають сини України-неньки до боротьби, стають прикладом мужності, відваги й безмежної відданості рідній Батьківщині. 

Друк

«Кришталеві джерела»

PICT0102-4ХХІІІ Міжнародний дитячий, молодіжний фестиваль аудіовізуальних мистецтв «Кришталеві джерела» - це своєрідна сходинка до професіоналізму, потужна хвиля творчої енергії, що дає поштовх до нових оригінальних ідей і задумів. Це – неповторна країна, де діти відчувають себе справжніми фахівцями у сфері кіно-, теле-, радіо-, та фотомистецтва. А дорослі, які поруч з ними, отримують унікальну нагоду доторкнутися до витоків дитинства. Кредо фестивалю: реалізовані дитячі таланти – запорука гармонійного суспільства!

Друк

Пам’яті героїв Небесної сотні

PICT0102-3824 листопада 2014 року у Ставівській ЗОШ І-ІІІ ступенів Кагарлицького району відбулася година спілкування «Солоний Хрещатик» присвячена  пам’яті героїв  Небесної  Сотні. Учні 10 класу, разом з класним керівником Шепелявенком Миколою Миколайовичем та вчителем історії Шепелявенко Тамарою Григорівною підготували виступ – реквієм приуроченій цій трагічній сторінці: звучали пісні, вірші, фрагменти трагічних подій демонструвалися  з  екрану.