Друк

Час краси та грації

jjkhfgf4549-u-4917-19 жовтня 2014 року в місті Чернігові  пройшов відкритий Чемпіонат України серед школярів з гімнастики художньої за програмою КМС та І  дорослого розряду. Ці три дні були сповнені яскравими талановитими номерами юних спортсменок. У залі царила атмосфера запеклої боротьби. Всі присутні були зачаровані легким шармом, пластикою та грацією учасників.

Друк

Головне — зберегти людські життя

jjkhfgf4549-u-41Саме з цією метою у на базі Вишнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 відбулись показові широкомасштабні штабні тренування з питань ліквідації надзвичайних ситуацій на тему: «Порядок організації протидії загрозам і ліквідація наслідків надзвичайних ситуацій в умовах осінньо-зимового періоду 2014-2015 років та можливого вчинення терористичних актів».

Друк

Акція «Алея - героям»

jjkhfgf4549-u-48У Слобідській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Кагарлицького району за допомоги Кагарлицької  військової організації Козаччини відбулася акція «Алея - героям».  Учнями 5-11 класів висаджена каштанова алея на честь загиблих героїв за свободу і незалежність України. Учасники акції залишились задоволеними своєю працею і надалі будуть піклуватися, щоб алея стала прикрасою не тільки шкільного подвір’я, а й усього села Слобода.

Друк

Осінь дарує бронзу

jjkhfgf4549-u-45Холодний осінній день, пронизливий вітер та похмуре непривітне небо не стали на заваді юним спортсменкам з Волошинівки і Морозівки гідно представити Баришівський район на відкритих змаганнях Броварського району по футболу серед дівчат. Турнір  з жіночого футболу «Золота осінь»  традиційно відбувався 18 жовтня 2014 року в селі Заворичі.

Друк

Тиждень енергоефективності

jjkhfgf4549-u-37Економія ресурсів і енергії – реальний спосіб зменшити витрати і зберегти довкілля для майбутніх поколінь.З цією метою на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 24.07.2013 №669-р "Про затвердження плану заходів щодо виконання регіональних та місцевих програм підвищення енергоефективності" в Україні відбулися різноманітні заходи, пов’язані з Тижнем енергоефективності. Баришівський район також долучився до цієї події.

Друк

Акція “Ліси для нащадків” у м. Білій Церкві

jjkhfgf4549-u-3Триває міський етап Всеукраїнської акції “Ліси для нащадків”.

18 жовтня 2014 року в її рамках учні 11-х класів Першої Білоцерківської гімназії разом із директором департаменту освіти і науки Київської обласної державної  адміністрації  Наталією Іванівною Клокар висаджували на території закладу рідкісні для міста породи дерев.