Друк

«Велич Кобзаря у кожному серці!»

gggjjhhjh45fg 30У Васильківському міському Центрі дитячої та юнацької творчості  з метою розвитку творчих здібностей вихованців  до рідного слова  серед  наймолодших вихованців Центру  пройшли «шевченківські читання»  присвячені  201 річниці від Дня народження Т.Г. Шевченка.

Друк

Запобігти. Врятувати. Допомогти

gggjjhhjh45fg 36Васильківський міський центр дитячої та юнацької творчості зібрав найкращі команди загальноосвітніх шкіл міста, щоб продемонструвати свої теоретичні знання правил безпеки життєдіяльності та практичні уміння застосовувати їх за умов надзвичайної ситуації.

Друк

Весняна капель для мами

gggjjhhjh45fg 4502 березня 2015 року  учні 2-А класу Української загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Обухівського району  першими у школі привітали своїх мам та бабусь із 8 Березням.

Друк

Благодійництво у студентському середовищі

gggjjhhjh45fg 24Волонтерство в наш час стало не просто суспільним явищем, а життєвою позицією багатьох із нас. Здатність безкорисливо допомагати і підтримувати іншого визначає людей небайдужих, свідомих і людяних в першу чергу. Дуже радує те, що таку перевірку на людяність з достоїнством витримують вчорашні діти – сьогоднішня студентська молодь.

Друк

І знову ми на Олімпі!

gggjjhhjh45fg 4002 березня 2015 рокуу Києві відбувся ІІ Всеукраїнський дитячий конкурі-фестиваль «Твій Олімп». Любителів і  майстрів  танцю,  хореографії, вокального співу гостинно зустрічали в Київському академічному театрі ляльок.

Друк

Український акцент у мистецькому просторі

gggjjhhjh45fg 26Семінар-практикум учителів музичного і образотворчого мистецтва «Розвиток професійної компетентності педагогів в умовах викладання предметів освітньої галузі «Мистецтво» 02 березня 2015 року був проведений у Фастівському ліцеї-інтернаті.

Друк

Тиждень фахової майстерності

gggjjhhjh45fg 22З 25 лютого по 02 березня 2015 року в рамках ДНЗ ”Сквирське вище професійне училище” було проведено тиждень фахової майстерності з професії «Слюсар з ремонту автомобілів» серед учнів І-ІІІ курсів з залученням учнів шкіл міста. Тиждень проводився з метою підвищення професійного рівня, розвитку творчої активності учнів, поглиблення професійних знань, умінь і навичок, а також ознайомлення учнів шкіл з даною професією.

Друк

Кращий керівник гуртка - 2015

gggjjhhjh45fg 28У січні-лютому цього року відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка».

Друк

Свято дружньої родини

gggjjhhjh45fg 14У народі кажуть, що гарна та сім’я, де виростають гарні діти. І це справедливо, бо в сім’ї, де батьки живуть не заради дітей чи заради себе, а цілеспрямованим радісним життям маленького колективу, де всі люблять один одного, де панує атмосфера взаємодопомоги, тепла, турботи - ростуть щасливі діти.