Друк

Ми роду козацького діти – землі української цвіт…

cgvhbbbj 11У рамках національно – патріотичного виховання 20 жовтня 2016 року в НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів №3 – ліцей» Обухівської міської ради пройшов захід – «Посвята у джури», який мав на меті розповісти про життя козаків, військову справу, їхні заповіді, традиції передавання життєвого досвіду.

Друк

Обласний семінар викладачів природничих дисциплін ПТНЗ

cgvhbbbj 920 жовтня 2016 року на базі державного професійно-технічного навчального закладу «Володарський професійний аграрний ліцей» відбувся обласний семінар викладачів природничих дисциплін ПТНЗ Київської області за темою «Взаємозв’язок традиційних та інноваційних технологій навчання – основа формування предметних компетентностей на уроках біології та екології».

Друк

Настановна конференція з учнями – членами Малої академії наук учнівської молоді Київської області

cgvhbbbj 620 жовтня 2016 року в Київському Національному авіаційному університеті відбулась настановна конференція з учнями – членами Малої академії наук учнівської молоді Київської області.

Друк

Безпека життєдіяльності дитини

DSC09886 6Безпека життєдіяльності дитини – важлива ланка сучасного виховання. Адже навчити дитину безпечно поводитися вдома, в школі, на вулиці, на дорозі – обов’язок кожного дорослого, який знаходиться поруч з нею.

Друк

Я заявляю про себе

cgvhbbbj 220 жовтня 2016 року у РЦ «Шоколад» відбулася конкурсно-розважальна програма «Я заявляю про себе» для студентів І курсу КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж».

Друк

Майстер-клас «Сучасні технології підготовки шкільної команди КВК та агітколективу до конкурсних виступів і змагань»

DSC09886 1119 жовтня 2016 року відбувся майстер-клас «Сучасні технології підготовки шкільної команди КВК та агітколективу до конкурсних виступів і змагань», у якому взяли участь понад 50  керівників агітколективів та команд КВК навчальних закладів області. Захід проведено КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» на базі Боярського навчально-виховного комплексу «Колегіум – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3»  Києво-Святошинської райдержадміністрації.

Друк

Чемпіонами знову стали школярі із Гімназії ім. Олійника

DSC09837fhhff 918 жовтня 2016 року на стадіоні ЗОШ №9 м. Броварів відбулися фінальні матчі чемпіонату міста з футболу серед школярів за програмою XVII Спортивних ігор школярів. Три кращі футбольні дружини із Гімназії імені Степана Олійника, СШ №5 та ЗОШ №9 змагалися за високе звання називатися кращою. До цього вони стали переможцями в групових етапах, які проходили на спортивних спорудах навчальних закладів міста.

Друк

Активні! Креативні!

DSC09886 4Вже в котрий раз лідери учнівського самоврядування навчальних закладів району довели, що вони – активні, креативні, ініціативні, сміливі!

Друк

Дитячий сміх гучніший…

makar 2У Макарівському районі відкрито дитячий садок у складі Козичанського НВО та типове приміщення дошкільного навчального закладу «Каштан» Бишівської сільської ради.