Друк

Книжки зібрали перлини людської думки

30-9-25«О, книго! Пресвята богине! Народу й роду берегине!» (М. Старовойт)

30 вересня 2014 року у КЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» учні відзначали Всеукраїнський день бібліотек, святкування якого  свідчить про глибоку повагу народу до скарбниць духовних надбань людства, до зібрання інтелектуальних і культурних цінностей української нації, яка підкреслює історичну роль друкованого слова в житті суспільства.

Друк

Екскурсія до храму мудрості і наук

IMG 5919-7Бібліотека – це установа, яка забезпечує людей інформацією, знаннями та підтримує їх у пошуку мудрості. А книги були, є і будуть серцем бібліотеки.

30 вересня 2014 року у КЗ КОР «Васильківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» відзначили Всеукраїнський день бібліотек. Шкільний бібліотекар Бабенко Т.В. організувала для учнів школи екскурсію до Васильківської міської бібліотеки.

Друк

Благодійний ярмарок у Київському обласному вищому професійному училищі

30-9-2029 вересня 2014 року у ДНЗ «Київське обласне ВПУ харчових технологій та ресторанного сервісу» відбувся благодійний ярмарок, кошти з якого учні передадуть на лікування та підтримку бійців, поранених у зоні АТО.

Друк

Пісні для воїнів АТО

IMG 5919-1529 вересня 2014 року в малому залі міського Будинку культури учні Васильківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 провели благодійний концерт «Україна – єдина!»  в рамках акції «Діти Київщини – воїнам АТО».

Друк

Акція "Діти Київщини – воїнам АТО" у Таращанському НРЦ

30-9-10Вихованці Таращанського навчально-реабілітаційний Центр, прагнучи підтримати воїнів, які відстоюють мир і незалежність на сході нашої України, приєдналися до акції «Діти Київщини – воїнам АТО», і намалювали малюнки та написали листи. У своїх роботах діти намагалися передати любов, повагу, підтримку солдатам: «Повертайтеся живими», «Дякуємо, що захищаєте нас», «Ми хочемо МИРУ!» - ключові слова, які були написані учнями. А ще діти виготовили військовим різноманітні обереги, у формі Янголів-охоронців, ляльок-мотанок, сердечок, які будуть оберігати наших бійців від кулі ворога.

Друк

Живи і вічно пам’ятай!

30-9-0829 вересня вся світова спільнота відзначає 73 річницю початку подій  у Бабиному Ярі, що є символом трагедії Голокосту та нацистських злочинів на українській землі, жертвами яких стали мільйони людей. Бабин Яр став могилою десятків тисяч євреїв, а також українських патріотів, військовополонених, циган та інших громадян.

З нагоди вшанування пам’яті загиблих у Бабиному Яру в Державному навчальному закладі «Сквирське вище професійне училище», викладачем історії Вдовиченко Іваном Івановичем проведений урок пам’яті «Живи і вічно пам’ятай».

Друк

Увага! Діти на дорозі!

DSC 0742 55Сучасний стан аварійності та тяжкість наслідків дорожньо-транспортних пригод за участю пішоходів потребують застосування раціональних пріоритетних заходів щодо підвищення безпеки дорожнього руху. Зберегти здоров’я і життя дітей, навчити їх безпечному поводженню на дорозі, прищепити їм повагу до Правил дорожнього руху – спільне завдання батьків, педагогів та Державтоінспекції.

Друк

День вихователя

DSC 0742 3429 вересня 2014 року в гуртожитку Державного навчального закладу «Сквирське вище професійне училище» відбулося свято присвячене «Дню вихователя» захід було організовано та проведено учнівським самоврядуванням.

Друк

У Славутичі пройшов ХХІ Міжнародний фестиваль дитячої демократії, телебачення, преси та творчості «Золота осінь Славутича»

IMG 5919-1426-28 вересня 2014 року у м. Славутичі проходив ХХІ Міжнародний фестиваль дитячої демократії, телебачення, преси та творчості «Золота осінь Славутича». Головна ідея цьогорічного фестивалю «За єдину Україну! За єдиний Славутич!», а незмінний девіз події – «Хочу бачити світ щасливим!». Учасниками заходу стали дитячі команди з різних куточків України, Польщі та Білорусі.

Друк

Відкритий міжнародний турнір.

30-9-3126-28 вересня теплими осінніми днями мальовничий куточок Волинського Полісся районний центр Рівненської області місто Костопіль приймав борців греко – римського стилю на міжнародному юнацькому турнірі.

В цьому році на змагання завітали понад300 борців з команд 20 областей  України, а також спортсмени з Польщі та Литви.

Друк

Всесвітньовідома акція «Ice Bucket Challenge» в Баришівці

DSC 0742 57У підтримку наших військових та добровольців на Сході країни Баришівська районна молодіжна громадська рада під час відзначення Дня району провела акцію Ice Bucket Challenge. Мета акції – збір коштів на придбання теплих речей для баришівських хлопців-учасників АТО.