Друк

Свято рідної мови у Переяслав-Хмельницькій гімназії

IMG 1634 10121 лютого 2017 року до Міжнародного дня рідної мови, учні 7-А класу разом з класним керівником Батрак С.О. та вчителем української мови та літератури Білокінь Н.В. провели загальногімназійне свято «У мові моїй – краса та неповторність».

Друк

Міжнародний день рідної мови

IMG 1634 103Міжнародний день рідної мови щороку відзначають 21 лютого. До календарів усього світу воно ввійшло тільки у 1999 році.  Українці також долучилися до світової спільноти. Українська мова пройшла нелегкий шлях. Однак, попри всі перешкоди, для  мільйонів людей вона була і є рідною, є мовою їхніх дідів, батьків і буде також мовою їхніх дітей. Ми щиро віримо, що краса і сила української мови пригорне до себе серця багатьох  інших людей.

Друк

Лінійка-реквієм «Їм у віках судилося безсмертя»

IMG 1634 99З метою вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні 20 лютого 2017 року  в комунальному закладі «Володарська загальноосвітня санаторна школа-інтернат I-IIIступенів» відбулася лінійка-реквієм «Їм у віках судилося безсмертя».

Друк

Герої не вмирають!

IMG 1634 9420 лютого відзначається День Героїв Небесної Сотні –на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Друк

Герої не вмирають…Просто йдуть...

IMG 1634 9220 лютого 2017 року в КЗ КОР «Білоцерківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» у день Героїв Небесної Сотні вихователь Щур К. І. для учнів 5-10 класів провела заняття-реквієм «Герої не вмирають…Просто йдуть...».

Друк

Герої нашого часу

IMG 20170216 112717 320 лютого в Україні є Днем річниці найстрашніших подій Майдану. Це день вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні. Цей день, 20 лютого 2014 року, навіки увійшов в історію України як день кровопролиття, день, коли у столиці країни, в центрі Європи було застосовано вогнепальну зброю проти мирного населення, яке вимагало змін. Цей день став останнім у житті близько сотні українців, які віддали своє життя за нове майбутнє для своєї країни.

Друк

Ефективна форма інтерактивної взаємодії на уроках математики

IMG 20170216 112717 2Навчання - це праця, а не розваги. Але ця праця може бути різною: примусова і нецікава, добровільна і розвиваюча творчий потенціал, коли навіть важка справа дає учням радість. Учнівська праця залишиться працею, але ефективність її буде більшою, якщо використовувати інтерактивні форми навчання.

Друк

«Небесна Сотня: пам’ятаємо…»

IMG 1634 45У читальній залі бібліотеки КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» відкрита книжкова виставка «Небесна Сотня: пам’ятаємо…». 18-20 лютого минає три роки, які відділяють нас від тих страшних днів і ночей Революції Гідності, як душі наших Героїв НЕБЕСНОЇ СОТНІ відійшли у вічність через секундний постріл у груди, спину, голову, а разом з тим у саме серце України і кожного українця зокрема!!! Вони віддали найцінніше – своє життя – за честь, за волю, за право бути народом – джерелом і мірилом влади у власній державі, аби Україна та всі ми стали з колін, а наші діти та онуки дістали змогу жити в іншій країні.

Друк

Вшановання пам’яті Героїв Небесної Сотні

IMG 1634 9З 18 по 21 лютого 2017 році в Україні вшановують пам’ять Героїв Небесної Сотні. Це більше 100 загиблих людей, які під час Революції гідності 2014 року загинули на Майдані у Києві, відстоюючи честь та гідність нашої країни. У «небесній сотні» були не лише українці, але й громадяни Грузії, Білорусі.