Друк

Відбулася робоча нарада з керівниками місцевих органів управління освітою

DSC 0661 2126 травня  2015 року департаментом освіти і науки Київської обласної державної адміністрації проведено робочу нараду з керівниками місцевих органів управління освітою у приміщенні  Хотівського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія" Києво-Святошинського району.

Друк

ХІІ літнья Універсіада України з баскетболу серед чоловіків завітала до м.Біла Церква на Київщині

DSC 0661 16Відповідно до наказу Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України від 19.05.2015 року № 88 «Про проведення змагань чемпіонату України серед студентів з баскетболу (чоловіки) в програмі ХІІ літньої Універсіади України (ІІІ ранг)» з 25 по 30 травня 2015 року у м. Біла Церква Київської області на спортивній базі ДЮСШ № 1 (вул. Гординського, 46-а) проходять зональні змагання з баскетболу серед вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації.

Друк

«Зірковий час»

DSC 0661 30Щороку в травні свято Творчості і Таланту «Зірковий час» збирає у родинне коло вихованців і педагогів Таращанського районного центру творчості дітей та юнацтва «Веселка», близьких і друзів, добрих приятелів та бажаних гостей. Це свято вшанування переможців обласних, Всеукраїнських та Міжнародних творчих конкурсів та фестивалів.

Друк

Випускний у дитячому садочку «Промінь» Баришівського району

DSC 0661 6Ось і виросли малюки, ще недавно вчилися ходити, говорити. Здається, тільки вчора вони прийшли перший раз з мамами за ручку в наш дитячий заклад – і вже прийшла пора сказати прощальні слова дитячому садку. Настав цей довгоочікуваний день – випускний – перший крок дитини у доросле життя. Попереду школа – шкільні радості, шкільні товариші, перерви, дзвінки. Перші труднощі, відповіді біля дошки, оцінки і домашні завдання… 

Друк

Легкоатлети Березанської ДЮСШ «Старт» знову переможці

DSC 0661 15Вихованці Березанської ДЮСШ «Старт» успішно виступили на командному  Чемпіонаті України з легкої атлетики серед юніорів, що пройшов 25 травня 2015 року в м. Кіровограді. Так чемпіонкою України стала Ходаківська Юлія з бігу на 3000 м, четверте місце посів Базалій Ярослав, біг на 5000 м, сьоме місце Гресько Владислав  метання диска. В командному заліку збірна Київщини посіла І місце.

            

Друк

Таланти твої, Васильків!

uuggfh fdhg 29Фестиваль «Таланти твої, Васильків!», став уже ХХІІI доброю традицією. Наприкінці травня Васильків чествує своїх обдарованих дітей. Відкрив фестиваль Васильківський міський голова С.А.Сабов та начальник відділу освіти К.В.Петрунчак.  200 обдарованих дітей-переможців учнівських предметних олімпіад з базових дисциплін, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, переможців спортивних змагань, а також переможців обласних та міжнародних конкурсів дитячої творчості а також дитячі колективи міста Васильків були нагороджені грамотами міського голови та грошовими винагородами.

Друк

Подаруй посмішку дітям!

uuggfh fdhg 2524 травня 2015 року в конгрес-холі Міжнародного конгрес-центру «Український дім» (м. Київ, вул. Хрещатик, 2) відбувся соціальний захід – благодійний проект студії сучасної хореографії «Royal-ballet» «Подаруй посмішку дітям!», в якому глядачами  були вихованці КЗ КОР «Васильківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів».

Друк

Мандрівка до Труханівської Січі

DSC 0661 3223 травня 2015 року на острові Труханів у місті Києві відбувся одноденний козацький вишкіл в рамках освітнього патріотичного проекту «Київська Січ» (Джура-туристична) за сприяння народного депутата України Михайла Гаврилюка, голови громадської ради Київської області Грінченка Р.М., фінансової підтримки голови СОХ «Демократична Київщина» Найди І.В. В заході взяли участь учні професійно-технічних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів м.Києва і Київської області. Яготинщину представляли вихованці гуртка «Джура» Яготинського РБДЮТ, члени Яготинської паланки УДЮТ «Січ». До початку заходу гуртківці РБДЮТ здійснили оглядову екскурсію по м.Києву.

Друк

Всеукраїнська патріотична акція «Паростки гідності»

uuggfh fdhg 3723 травня 2015 року кращі художні колективи Київської області стали учасниками Всеукраїнської патріотичної акції «Паростки гідності», у рамках якої відбувся квест «Шляхами Революції гідності» та церемонія нагородження«Народних художніх колективів» та «Зразкових художніх колективів» України, які отримали або підтвердили почесні звання у 2014 році.

Друк

«Олімпійський день-2015» – свято спорту в Київській області

uuggfh fdhg 3123 травня 2015 року в місті Ірпінь пройшов обласний спортивний захід «Олімпійський день-2015», який проводився Київським обласним відділенням Національного Олімпійського комітету України, департаментом освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, управлінням молоді та спорту облдержадміністрації, органами місцевої влади і на яке завітали команди з 33 районів та міст Київської області.