Друк

Відкрита першість Васильківської районної ДЮСШ з баскетболу присвячена Дню Соборності України

IMG 7190 1325 січня 2015 року відбулась відкрита першість Васильківської районної дитячо-спортивної  школи з баскетболу серед дівчат 2001-2002 року народження і молодших присвячений Дню Соборності України. Змагання проходили в селищі Калинівка в спортивному залі Калинівської загальноосвітньої школи №1. Ці змагання також проходили під патронатом Київського обласного відділення НОК України та за підтримки спортивного клубу «Штурм»( голова СК Дадашов Р.Е.) і в них приймали участь  п’ять команд.

Друк

Цікаве дозвілля у вихідний день

IMG 7190 2324 січня 2015 року  в спортивному залі Русанівського НВК Броварського району відбулися відкриті районні змагання із настільного тенісу серед гуртківців Броварського районного центру туризму, присвячені Олімпійському чемпіону, 20-кратному чемпіону Світу Романенку Віталію Петровичу.

Друк

Проведено груповий етап фінальної стадії Чемпіонату Київської області з футзалу серед команд 2002-03 р.н.

IMG 7190 424 січня 2015 року у смт. Згурівка (Згурівський ФОК) та у міському будинку культури та дитячої творчості м. Обухова, були проведені ігри групової етапу фінальної стадії змагань з футзалу серед команд 2002-03 р.н.

Друк

Відкрита першість Васильківської районної ДЮСШ з футзалу присвячена Дню Соборності України

IMG 7190 1224 січня 2015 року відбулась відкрита першість Васильківської районної дитячо-юнацької спортивної  школи з футзалу серед юнаків 2002-2003 року народження і молодших присвячений Дню Соборності України. Змагання  проходили в селі Путрівка в спортивному залі навчально-виховного комплексу «Путрівська гімназія». Змагання проходили під патронатом Київського обласного відділення Національного Олімпійського комітету України та за підтримки спортивного клубу «Штурм» (голова СК Дадашов Р.Е.) і в них приймали участь сім команд, які були розбиті на дві групи.

Друк

«Солдати України»

IMG 7190 1623 січня 2015 року учні 5 та 6 класу Кагарлицького НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів - ліцей» провели зустріч з Олександром Івановичем Довгополом, учасником бойових дій АТО, який повернувся   додому після 5 місяців служби.

Друк

Соборна мати – Україна

gjhjbhjk78y8 29З 16 січня по 23 січня 2015 року в навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 – ліцей» міста Обухова проводились навчально-виховні заходи щодо відзначення Дня Соборності України, Акту злуки УНР і ЗУНР. Це години спілкування, усні журнали, інтелектуальні конкурси, присвячені політичним та історичним подіям в утворенні і зміцненні української державності, історії і діяльності Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки: «Діти єднають Україну» (1-4 класи); «День Соборності та Свободи – свято України» (5-8 класи); «Соборна Україна – шлях до майбуття» (9-11 класи).

Друк

Міська акція «Ми проти насильства»

IMG 7190 26JPG23 січня 2015 року представниками Ради дітей та учнівської молоді міста Бровари було проведено міську акцію «Ми проти насильства», на якій були присутні учні загальноосвітніх навчальних закладів міста. Лідери учнівського самоврядування розкрили поняття «насильство в сім’ї», розглянули види насильства та охарактеризували кожен з них. Особливої уваги самоврядуванці приділили причинам насильства. Методом «Мозкового штурму» аудиторія визначила рекомендації, що допоможуть уникнути насильства. Старшокласники також познайомилися з законодавчою базою, яка захищає українців від насильства.

Друк

Тренінгове заняття для працівників психологічної служби навчальних закладів м. Фастова "Організація та зміст першої психологічної допомоги в умовах гострих кризових станів"

IMG 7190 2023 січня 2015 року у місті Фастові на базі ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 для працівників психологічної служби відбулося тренінгове заняття "Організація та зміст першої психологічної допомоги в умовах гострих кризових станів".

Друк

День Соборності України

22 січня 2015 року з нагоди державного свята для слухачів курсів підвищення фахової кваліфікації проведено віртуальну екскурсію на тему «День Соборності України – символ національного єднання українського народу».  

Друк

Проведено тренінги для студентів «Життєві цінності та мотиви праці» та «Організація профорієнтаційної роботи з учнями початкових класів»

22 січня 2015 року на базі Білоцерківського гуманітарно-педагогічного коледжу співробітники кабінету профорієнтаційної роботи Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів Мазуркевич Ірина Валеріївна, Багдасарова Людмила Віталіївна та Лавринюк Вікторія Миколаївна провели навчальні профорієнтаційні тренінги для студентів «Життєві цінності та мотиви праці» та «Організація профорієнтаційної роботи з учнями початкових класів».