Друк

Володимир Шандра: «Основне завдання у навчанні дітей – гарантія належної якості освіти. Кожна дитина має бути конкурентоздатною за рівнем розвитку, пізнання, кругозором»

02 09 3Сьогодні,  1 вересня, голова Київської облдержадміністрації Володимир Шандра взяв участь у відкритті школи для учнів початкових класів у с. Чайки Києво-Святошинського району. Навчальний заклад для першачків територіально розташовується на території житлового комплексу. Для молодших школярів невелика відстань у розмежування з місцем свого проживання – важливий фактор.

Напередодні Дня знань компанія-забудовник «ОМОКС» зробила справжній подарунок для найменших мешканців житлового масиву. У середині серпня було розпочато оформлення необхідної документації. Але вже станом на сьогодні школа передана у підпорядкування відділу освіти Києво-Святошинської райдержадміністрації. 

Друк

Відкриття музею історії школи

01 09 59Нарешті відбулася довгоочікувана та урочиста подія: 1 вересня 2015 року в комунальному закладі «Володарська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів» відкрито музей історії школи. Цьому передувала кропітка і наполеглива робота. Над реалізацією проекту майже три роки працювали ввесь колектив школи та педагоги-ветерани.

Друк

Школа відкрила двері до знань

01 09 57Напоєний сонцем, жоржинами та врожаєм перший день вересня покликав дітей до школи.

Чепурна та заквітчана КЗ КОР «Васильківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» 1 вересня 2015 року навстіж розчинила двері, зодягнутим переважно у вишиванки, школярикам, схвильованим батькам та гостям. Стартує не просто навчальний рік, а таїнство науки та плекання Людини.

Друк

Свято знань у Макарівському НВО Іванківського району

01 09 551 вересня 2015 року Макарівське НВО «Загальноосвітня школа  І-ІІ ступенів – дитячий садок» гостинно відкрило двері для 18 дошкільнят. Цього дня заклад відвідали голова Іванківської райдержадміністрації Анатолій Свириденко, голова Макарівської сільської ради Сергій Руденко, генеральний директор ТОВ «Вердані» Тимур Довгаль та генеральний директор СТОВ «Макарівське» Юрій Салата. Голова райдержадміністрації привітав вчителів та учнів з початком нового навчального року, зазначив, що районна влада приділяє значну увагу розвитку галузі освіти району, матеріально-технічному забезпеченню навчальних закладів та ін. Звертаючись до учнів, Анатолій Митрофанович наголосив, що сьогодні запорукою успіху в житті є якісна освіта, тож потрібно максимально використовувати час перебування у школі, щоб здобути найбільшу цінність для себе - знання.

Друк

Усі шляхи цього дня ведуть до школи

01 09 501 вересня - початок нового навчального року, здавалося б, звичайна щорічна подія, але для вчителів та учнів цей перший день осені постає в пам’яті відлунням першого шкільного дзвоника і початком сходження до вершин країни Знань.

Усі шляхи цього дня ведуть до школи. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень. Особливим і, безперечно, визначальним у житті він стане для милих першачків, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступлять на незвіданий шлях. Не менш важливим він буде для одинадцятикласників.

Друк

У селі Паришків Баришівського району відбулося урочисте відкриття садочка

01 09 48Ось і настав день, якого всі так чекали.  Перше вересня 2015 року запам'ятається жителям села Паришків Баришівського району не просто як сонячний осінній день, але і як день відкриття дошкільного підрозділу Паришківського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок». Ця довгоочікувана подія стала справжнім святом для дітвори та їх батьків.

Друк

День Знань на Бородянщині

01 09 451 вересня 2015 року у 28-ми загальноосвітніх навчальних закладах Бородянського району відбулося свято День знань, яке щороку перетворюється на велику і радісну подію.  Шкільний поріг уперше переступили 792 першокласники. Всього цього дня сіли за парти 6097 учнів.

Друк

Свято першого дзвоника у Броварському вищому училищі фізичної культури

01 09 40Свято першого дзвінка зібрало вихованців Броварського вищого училища фізичної культури на урочисту святкову лінійку.

Приємним сюрпризом для дітей та колективу стала присутність багатьох високоповажних гостей, серед яких були заступник міністра молоді та спорту України Сергій Володимирович Митрофанський та срібний призер Олімпійських ігор у Лондоні з вільної боротьби Валерій Андрійцев.

Друк

Свято мудрості, доброти і людяності.

01 09 38Знову ранок першого вересневого дня повниться мелодійними звуками шкільного дзвоника. Знову вулиці міста Обухова розквітають від дитячого щебету та юнацьких посмішок. Ностальгічні погляди дорослих, душевний щем, смуток і радість – переплелися разом. Це наш край, наша держава зустрічають День знань - справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності.

Друк

Перший Дзвоник для учнів Петропавлівсько-Борщагівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

01 09 36День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей. Перший  Дзвоник і початок нового навчального року - це свято викладачів та вчителів, студентів та учнів, а також батьків. Свято, яке  неймовірним дивом об’єднує всі покоління. У цей день особлива увага приділяється звичайно ж першокласникам, оскільки вони вперше сідають за шкільну парту. Цьогоріч Перший дзвоник пролунав і для 130 першокласників Петропавлівсько-Борщагівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Києво-Святошинського району.

Друк

Кагарличчина зустрічає День знань

01 09 34У Кагарлицькому районі 24 навчальні заклади розпочали новий навчальний рік. 352 першокласники сіли за шкільні  парти. Вчителі, батьки та спонсори з хвилюванням та радістю зустріли сьогоднішнє свято знань, мудрості та натхнення.