Друк

Світ Гончара

DSCN2596 1100 років тому, світлої весняної пори, 3 квітня 1918 року, прийшов у світ видатний майстер слова Олесь Терентійович Гончар.

До ювілею митця, 20 квітня 2018 року на базі ДНЗ «Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П.Р. Поповича» відбулася обласна учнівська літературно-пошукова конференція «Космічний вимір світогляду Олеся Гончара».

Друк

Акції „Посади своє дерево" та „Зробимо Україну чистою" у Білоцерківському районі

IMG 20180420 115149 BURST2 3На виконання розпорядження голови Київської облдержадміністрації від 22.03.2018 № 167 "Про проведення в Київській області двомісячника благоустрою населених пунктів"протягом 20-21 квітня 2018 року в усіх районах, містах та об’єднаних територіальних громадах області в рамках двомісячника благоустрою проводяться акції "Посади своє дерево" та "Зробимо Україну чистою".

Друк

На Васильківщині відбулись зональні змагання з футболу за «Кубок Вереньова І.А.»

IMG 40 V 218 квітня 2018 року відбулись зональні змагання з футболу за «Кубок Вереньова І.А.» пам’яті працівників фізичної культури і спорту Васильківщини серед збірних команд юнаків 7-9 класів загальноосвітніх шкіл району. Змагання одночасно проходили в шести територіальних зонах, в яких за вихід в фінал боролись 27 команд. В кожній групі команди боролись за кожен м’яч, за кожне очко - адже до фіналу виходили тільки переможці зональних змагань. В результаті в кожній зоні переможцями та призерами стали:

Друк

Міжнародний турнір памяті героїв Чорнобиля з важкої атлетики

IMG 40 V14-18 квітня 2018 року місто Славутич гостинно приймав учасників міжнародного турніру памяті героїв Чорнобиля з важкої атлетки. У турнірі взяли участь 320 атлетів з 21 області України та 4 команди з республіки Білорусь.

Друк

Всесвітній День рок-н-ролу у Березані

DSC 0422 8У музичному світі відзначали Всесвітній день рок-н-ролу. Це свято музикантів і меломанів, для яких рок-н-рол став не просто жанром, але і стилем життя.Відзначати його вирішили після запису синглу RockAroundTheClockБілла Хейлі. Пісня була записана 12 квітня 1954 року, а День рок-н-ролу стали відзначати днем пізніше.

Друк

Засідання обласного методичного об'єднання керівників авіамодельних гуртків

DSC 0422 412 квітня 2018 року у Міжнародний день космонавтики та День працівників ракетно-космічної галузіна базі Бородянського районного центру дитячої та юнацької творчості відділом науково-технічної творчості КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» проведено засідання обласного методичного об'єднання для керівників гуртків авіамодельного спорту «Організація сучасного освітнього простору в авіамодельних гуртках як умова ефективного формування професійних компетентностей вихованців».

Друк

Підписання Меморандуму про співпрацю щодо формування мережі інклюзивно-ресурсних центрів між Київською обласною державною адміністрацією і головами райдержадміністрацій, міських рад та об’єднаних територіальних громад

IMG 014611 квітня 2018 року у Палаці творчості дітей та юнацтва Броварської міської ради відбулося підписання Меморандуму про співпрацю щодо формування мережі інклюзивно-ресурсних центрів між Київською обласною державною адміністрацією і головами райдержадміністрацій, міських рад та об’єднаних територіальних громад.

Друк

Пройшла відкрита першість Макарівської дитячо-юнацької спортивної школи з футболу

DSC 0422 611 квітня 2018 року у смт Макарів пройшла відкрита першість Макарівської дитячо-юнацької спортивної школи з футболу серед юнаків 2008-2009 р.н. На полі зі штучним покриттям Макарівського природничо-математичного ліцею змагалося 4 команди.

Друк

День відкритих дверей

DSC 3727 4Національний університет біоресурсів і природокористування України гостинно приймав 11 квітня 2018 року випускників шкіл Київщини в День відкритих дверей, який проводився з метою профорієнтації майбутніх абітурієнтів.

Друк

На Великдень писанку розмалюю

DSC 0422 310 квітня 2018 року у Васильківському міському краєзнавчому музеї відбулося відкриття виставки «На Великдень писанку розмалюю». На виставці представлені творчі роботи майстрині писанкарства Турукіної Лесі Володимирівни  – керівника Народної школи писанкарства «Дивосвіт» Васильківського міського Центру дитячої та юнацької творчості. Приємно, що серед представлених експонатів були роботи Шевченка Богдана Петровича, учня майстрині, колекція писанок родини Копцових та роботи вихованців Народної школи писанкарства «Дивосвіт».