Друк

Олімпійський тиждень та Олімпійський урок в Київській області

IMG 4855-5План спортивно–масових заходів в рамках Олімпійського тижня та відзначення Дня фізичної культури у Київській області

План проведення урочистої частини та олімпійських уроків приурочених святкуванню "Дня працівників фізичної культури і спорту" у Броварському вищому училищі фізичної культури 11 вересня 2014 року. Спортивний комплекс БВУФК


На виконання доручення Кабінету Міністрів України від 03.07.2014 №24056/1/1-14 щодо організації та проведення Всеукраїнського Олімпійського уроку та Олімпійського тижня та доручення Київської обласної державної адміністрації від 07.07.2014 №11-12-5156 щодо сприяння в організації та проведенні Всеукраїнського Олімпійського уроку та Олімпійського тижня у 2014 році, в області з 08 по 15 вересня будуть проходити заходи в рамках Олімпійського тижня.      

Зокрема, 11 вересня 2014 року заплановано проведення Обласного відкритого Олімпійського уроку, який відбудеться в Броварському вищому училищі фізичної культури (м.Бровари) та Київському обласному ліцеї – інтернаті фізичної культури та спорту (м.Біла Церква),  до якого будуть залучені вихованці дитячо – юнацьких та загальноосвітніх шкіл, тренери, видатні атлети, ветерани спорту та представники спортивної громадськості.

Крім того кожний район (місто) Київщини, згідно планів, проведе спортивно – масові та фізкультурно – оздоровчі заходи в рамках Олімпійського тижня та до Дня фізичної культури і спорту.

Ці заходи проводяться з метою сприяння розвитку олімпійського руху в Київській області, залучення до занять фізичною культурою та спортом дітей та молоді, пропаганди здорового способу життя. та виховання почуття патріотизму у підростаючого покоління.  


Олімпійський тиждень в Білоцерківській ДЮСШ №1

Олімпійський тиждень в загальноосвітніх навчальних закладах Бородянського району

Олімпійський тиждень в закладах освіти Таращанщини

Олімпійський урок присвячений Дню працівника фізичної культури та спорту

Олімпійський тиждень у м. Березані

Олімпійський тиждень в Ірпені

Олімпійський урок та Олімпійський тиждень у м. Фастові

Олімпійський тиждень

Олімпійський урок

Обласний олімпійський урок у м. Бровари

Від Олімпу - до олімпійської медалі

У здоровому тілі – здоровий дух!

Спорт − це сила, грація, краса…

Олімпійський тиждень триває

Олімпійський забіг

Олімпійський тиждень