Друк

План спортивно–масових заходів в рамках Олімпійського тижня та відзначення Дня фізичної культури у Київській області

Хто проводить
 
Назва заходу
Дата проведення
 
Місце
проведення
Кількість учасників
1
м. Бровари
м. Біла Церква
Обласний відкритий олімпійський урок
11.09.14
Броварське вище училище фізичної культури;
Київський обласний ліцей – інтернат фізичної культури та спорту
1000
2
Баришівський район
Проведення майстер-класу з настільного тенісу під гаслом «Олімпійський урок» для учнів ДЮСШ.
11.09.14
 
Спортивна зала ДЮСШ
30
Проведення традиційного турніру з міні-футболу серед учнів ЗНЗ, присвяченому пам’яті О.Донця.
12.09.14
 
Спортивний майданчик Селищанського НВК.
60
Проведення районної Спартакіади серед сільських та селищної рад в рамках Олімпійського тижня
13.09.14
 
СК Прогрес
250
3
Білоцерківський район
Спортивно-масові заходи в рамках Олімпійського тижня
08-15.09.
ЗНЗ району
800
Урочистий захід до Дня фізичної культури і спорту
12.09.14
БЦ РДА
100
Турнір з футболу в рамках Олімпійського тижня
12.09.14
м.Узин,                  стадіон «Авіатор»,     спортивний майданчик Узинської ЗОШ №1
50
Спортивне свято (естафети, веселі старти)
10.09.14
 
с. Фурси,                спортивний майданчик Фурсівської школи
30
Турнір з футболу в рамках Олімпійського тижня
11.09.14
 
с. Шкарівка,               стадіон «Снігурі»
46
4
Богуславський район
Районна спартакіада в рамках Олімпійського тижня
(Міні-футбол,легка атлетика, пляжний волейбол, настільний теніс)
13.09.14
 
м. Богуслав,
Стадіон «Колос»
 
150
5
Бориспільський район
Олімпійський тиждень
08-15.09.14
ЗНЗ району
1600
Олімпійський урок
08-15.09.14
ЗНЗ району
1200
Футбольний турнір серед команд учнів 5-6 класів збірних ЗНЗ району
09.09.14
11.09.14
Щасливське НВК
250
6
Бородянський район
Районні змагання з шашок, шахів, гірьового спорту
13.09.14
смт Бородянка
СФК «Борекс»
200
Організація та проведення  «Олімпійського уроку» та «Олімпійського тижня» в ЗНЗ району
08-15.09.14
ЗНЗ Бородянського району
 
Відкритий районний турнір з боротьби вільної серед юнаків
13.09.14
с Здвижівка
30
Районний турнір з боксу серед юнаків відділення боксу Бородянської РДЮСШ
14.09.14
Бородянська СЗОШ №1
25
 Відкритий турнір з волейболу серед дівчат 1998-2000 р.н.
10.09.14
Бородянська СЗОШ №2
30
7
Броварський район
Олімпійська стінгазета
08.09.-12.09.14
ЗНЗ району
527
Олімпійські перегони
08.09.-12.09.14
ЗНЗ району
430
Змагання: «Олімпійське сузір`я», «Я майбутній олімпієць»
08.09.-12.09.14
ЗОШ району
356
Конкурси: «Олімпійська символіка», «Сторінками Олімпійських ігор», «Сучасні Олімпійські ігри», «Олімпійські надії».
08.09.-12.09.14
ЗНЗ району
2120
Зустріч з майстром  спорту Аліною Фьодоровою
11.09.-12.09.14
Княжицька ЗОШ
512
Зустріч з триразовою чемпіонкою світу параолімпіади Олександрою Кононовою
11.09.-12.09.14
Бобрицька ЗОШ
415
8
Васильківський район
Проведення «Олімпійського уроку»
08.09 – 15.09.14
ЗОШ району
4500
Проведення «Олімпійського тижня»
08.09 – 15.09.14
ЗОШ району
1500
Відкрита першість з футболу серед  юнаків та дівчат 1999 р. н. та молодших (вихованців ДЮСШ)
13.09.14
Вихованці
ДЮСШ
 
60
Спартакіада Сільських та Селищних РАД Васильківського району в рамках Олімпійського тижня
13.09.14
СМТ Гребінки
200
Легкоатлетична Спартакіада серед шкіл Васильківського району в рамках Олімпійського тижня
17.09.14
Стадіон «Кристал» м. Васильків
230
Тематичні зустрічі з ветеранами спорту та Олімпійського руху
7.09 – 13.09.14
ЗОШ району
250
9
Вишгородський район
Районний турнір з міні-футболу (10-11 кл.)
08.09.14 -14.09.14
ДЮСШ
200
Олімпійський урок
08.09.14 -14.09.14
ЗНЗ району
1200
Олімпійський тиждень (конкурси, вікторини, зустрічі з видатними спортсменами, фестиваль «Олімпійське лелеченя»
08.09.14 -14.09.14
ДЮСШ,  ЗНЗ району
700
10
Володарський район
Олімпійський тиждень
08.09-15.09.14
ЗНЗ району
1758
Олімпійський урок
09.09.14
ЗНЗ району
1758
Районне свято з нагоди Дня фізичної культури і спорту
13.09.14
смт Володарка
   (  каштанова алея)
200
11
Кагарлицький район
Спортивний захід «Спорт і фізичне виховання – утвердження здорового способу життя»
 
12.09.14
КЗ «ФОК Кагарличчини»
60
12
Києво - Святошинський район
Змагання з видів спорту (баскетбол, легка атлетика, дзюдо, фехтування, теніс настільний
12-13.09.14
м Вишневе
410
13
Макарівський район
Легкоатлетичні змагання в рамках Олімпійського тижня
12.09.14
Макарівський районний стадіон
30
14
Миронівський район
Конкурси з олімпійської тематики
а) олімпійська вікторина
б) конкурс  малюнків
в) конкурс спортивних газет 
08.09.-14.09.14
ЗОШ І-ІІІ ступенів
ЗОШ І-ІІ ступенів
1000
Веселі старти
 (за програмою «Олімпійське  лелеченя)
08.09.-14.09.14
ЗОШ І-ІІІ ступенів
ЗОШ І-ІІ ступенів
320
Естафети:
«Олімпійський у  серцях вогонь»,
«Майбутні олімпійці»,
«Сильні , спритні, здорові».
08.09.-14.09.14
ЗОШ І-ІІІ ступенів
ЗОШ І-ІІ ступенів
450
Олімпійський урок
08.09.-14.09.14
ЗОШ І-ІІІ ступенів
ЗОШ І-ІІ ступенів
950
Спортивні змагання
а) міні-футбол
б) волейбол
08.09.-14.09.14
ЗОШ І-ІІІ ступенів
ЗОШ І-ІІ ступенів
200
15
Обухівський район
Спортивно -розважальні
заходи.
Ярмарка спортивних секцій
14.09.14
м. Українка
Спортивний комплекс
 
120
16
 
Рокитнянський район
 
Шкільні спортивні свята в рамках Олімпійського тижня
12.09.14
ЗНЗ району
2800
Районне спортивне свято в рамках Олімпійського тижня
13.09.14
смт. Рокитне, стадіон «Колос»
3000
17
Ставищенський       район
Спортивне свято. Змагання з олімпійських видів спорту.
13.09.14
Районний стадіон «Колос»
150
18
Таращанський район
Першість ДЮСШ зі спортивної аеробіки
09.09.14
 
Зал аеробіки Таращанської ДЮСШ
40
Змагання з настільного тенісу
11.09.14
 
Тенісний зал Таращанської       ДЮСШ
25
Змагання з міні футболу
12.09.14
 
Стадіон «Колос» м.Тараща
40
Олімпійський урок
10.09.14
ЗНЗ району
1200
День здоров’я
12.09.14
ЗНЗ району
1200
19
Тетіївський район
Спартакіада школярів
- волейбол
- футбол
- легка атлетика
13.09.14
Тетіївська ЗОШ І-ІІІ ст. №4
180
20
Фастівський район
Міська легкоатлетична естафета серед ЗОШ міста
13.09.14
 
СК «Машинобудівник»
100
Фізкультурно-оздоровчі та спортивно-масові заходи в рамках Олімпійського тижня
08.09-15.09.14
ЗОШ міста
1300
Олімпійський урок
13.04.14
ЗОШ міста
800
21
Яготинський район
 Змагання з волейболу
04.09-05.09.14
 
ЗНЗ району
100
Змагання з баскетболу
08.09.-09.09.14
 
ЗНЗ району
60
Змагання з футболу
10.09.14
 
ЗНЗ району
400
Змагання з шашок , шахів
03.09.-09.09.14
 
ЗНЗ району
120
Легкоатлетичні змагання
13.09.14
 
Центральний стадіон «Колос»
140
Кубок міста з футболу
12.09.14
 
Центральний стадіон «Колос»
70
Зустріч вихованців ДЮСШ з членом юнацької збірної по футболу України Микитою Бурдою та членом ФК «Миколаїв» Артуром Купрієнко
12.09.14
 
Центральний стадіон «Колос»
70
22
м. Березань
Змагання «Веселі старти»
04.09.14
ДЮСШ «Старт»
150
Змагання з міні футболу серед груп ДЮСШ
05.09.14
ДЮСШ «Старт»
40
Змагання з настільного тенісу
09.09.14
ДЮСШ «Старт»
15
Вікторина «Енциклопедія Олімпійського спорту»
11.09.14
ДЮСШ «Старт»
150
23
м. Біла Церква
Матчева зустріч з командами ГПБП-3,2 р.н.(юн.2000-1998-1999 р.н.) з баскетболу
10.09.14
 
м.Біла Церква
24
Матчева зустріч з командами ПП-2 р.н.(юн.2002-2003 р.н.) з баскетболу
11.09.14
 
м.Біла Церква
24
Товариська зустріч між командами ТЕК БДАУ та ГПБП-2 р.н. ( юн.1997-1998 р.н.) з баскетболу
12.09.14
 
м.Біла Церква
20
Проведення дитячо-розважальних конкурсів з елементами гімнастики
« Олімпійська надія»
12.09.14
м. Біла Церква
35
Матчева зустріч з кульової стрільби між командами ДЮСШ № 1 м.Б.Церква та ДЮСШ « Освіта» м.Фастів
09.09.14
м. Біла Церква
20
Крос – 1 км – молодші школярі
2 км- дорослі школярі
12.09.14
м. Біла Церква
120
Всеукраїнські змагання «Діти – олімпійська надія України»
Зональні змагання з футболу серед дівчат
10-15.09
ДЮСШ України
40
24
м. Буча
Олімпійський забіг
 
13.09.14
 
Буча, вулиці міста
 
 
120
Олімпійський брейн-ринг
10.09.14
 
 
ЗОШ №3
 
48
Спортивні змагання, в рамках Олімпійського тижня
12.09.14
 
 
Стадіон «Ювілейний»
 
60
25
м. Васильків
Турнір по шашках, шахматах та настільному тенісу
12.09.14
НВК № 4
60
День здоров'я з використанням олімпійських ритуалів та олімпійської символіки
12.09.14
ЗОШ № 6
150
Молодіжний вело-квест
13.09.14
міський стадіон "Кристал"- парк р.Стугна
20
Дитячі спортивні ігри, конкурси, забави
13.09.14
міський стадіон "Кристал"
80
"Веселі старти" для учнів молодших класів
13.09.14
ЗОШ № 7
90
Конкурс малюнків на спортивну тематику
13.09.14
ЗОШ № 8
40
Змагання  з міні-футболу між учнями 6-их класів
15.09.14
ЗОШ № 9
15
26
м.Ірпінь
Олімпійські уроки в загальноосвітніх навчальних закладах міста
8-12.09.14
 
ЗОШ  міста
3000
Спортивно-масові заходи в програмі  Олімпійського тижня
8.09-15.09.14
ЗОШ міста
3500
Загальноміський олімпійський урок для учнів 3-4 кл.
12.09.14
Площа біля міської ради
300
27
м.Переяслав-Хмельницький
Олімпійський тиждень в загальноосвітніх навчальних закладах району
08.09 – 15.09.14
ЗНЗ району
2428
Олімпійський тиждень в дошкільних навчальних закладах району
з 08.09 – 15.09.14
ДНЗ міста
737
Олімпійський урок з учнями 1-11 класів
10.09.14
ЗНЗ району
2428
Заняття з дітьми 5-ти річного віку «Олімпійська малеча на старті»
11.09.14
ДНЗ міста
216
Зустрічі з прославленими спортсменами Переяславщини
протягом Олімпійського тижня
ЗНЗ району
80
Спортивні вікторини
протягом Олімпійського тижня
ЗНЗ району
160
Спортивні змагання з ігрових видів. Учні 8-9 класів
протягом Олімпійського тижня
ЗНЗ району
470
Спортивні змагання учнів 1-4 класів «Олімпійська надія»
протягом Олімпійського тижня
ЗНЗ району
800
Спортивні змагання учнів 5-6 класів
протягом Олімпійського тижня
ЗНЗ району
450
Тематичні виховні години з учнями 1-11 класів
протягом Олімпійського тижня
ЗНЗ району
2428
Конкурс малюнків на спортивну тематику
протягом Олімпійського тижня
ЗНЗ району
70
Конкурс стіннівок: 1-5 кл. –«Фізкультура і спорт у нашому житті», 6-8 кл. – «Вести здоровий спосіб життя – це модно і корисно», 9-11 кл. – «Історія олімпійських ігор»
протягом Олімпійського тижня
ЗНЗ району
50
Виставка літератури з питань здорового способу життя, фізичної культури та спорту
08.09 – 15.09.14
Бібліотеки
ЗНЗ району
 
28
м.Славутич
Міський захід  «Олімпійський урок» (змагання з олімпійських видів спорту між учнями Славутицького ліцею та Славутицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1)
11.09.14
Стадіон «Каскад»
120
Зустріч учнів з керівництвом НОК м. Славутича, спортсменами та тренерами з олімпійських видів спорту.
12.09.14
Актова зала
ЗОШ №2
80
29
м.Обухів
Змагання за програмою Олімпійського дня
15.09.14
ДНЗ, ЗНЗ, Спортивний комплекс
800
30
м.Фастів
Спортивно-масове свято "Першість Фастівського району серед учнів шкіл з легкої атлетики в рамках Олімпійського тижня "
12-13.09.14
м.Фастів
стадіон "Рефрежиратор".
220-250