Друк

Мережа базових навчальних закладів-учасників експерименту регіонального рівня з теми «Розроблення та апробація навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації проекту Державного стандарту початкової загальної освіти»

Баришівський район

  1. Баришівський навчально-виховний комплекс «гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Баришівської районної ради.
  2. Волошинівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» імені Героя України Руслана Лужевського Баришівської районної ради.

Білоцерківський район

  1. Опорний навчальний заклад Шкарівська загальноосвітня школа І-ІІІ сту­пе­нів Білоцерківської районної ради.
  2. Навчально-виховний комплекс «Узинська гімназія» Білоцерківської районної ради.

Богуславський район

  1. Опорний навчальний заклад Іванівський навчально-виховний комплекс «За­гальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Богуславської ра­йон­ної ради.
  2. Богуславська спеціалізована загальноосвітня школа №1 Богуславської районної ради.
  3. Богуславський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ сту­пенів №3 – гімназія» Богуславської районної ради.

Бородянський район

  1. Опорний загальноосвітній навчальний заклад Загальцівське навчально-виховне об'єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок» Бородянської районної державної адміністрації.
  2. Опорний загальноосвітній навчальний заклад Новозаліська загаль­но­ос­вітня школа І-ІІІ ступенів Бородянської районної державної адміністрації.
  3. Немішаївська загальноосвітня школи №2 І-ІІІ ступенів Бородянської районної державної адміністрації.

Броварський район

  1. Опорний навчальний заклад Гоголівська загальноосвітня школа І-ІІІ сту­пенів Броварської районної державної адміністрації.
  2. Княжицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Броварської районної дер­жавної адміністрації.

Васильківський район

  1. Гребінківський навчально-виховний комплекс Васильківської районної дер­жавної адміністрації.

Вишгородський район

  1. Катюжанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Вишгородської районної державної адміністрації.
  2. Опорний загальноосвітній навчальний заклад Жукинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Вишгородської районної ради.
  3. Вишгородська загальноосвітня школу І-ІІІ ступенів №1 Вишгородської районної державної адміністрації.

Володарський район

  1. Пархомівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Пархомівської районної державної адміністрації.
  2. Комунальний заклад «Володарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 імені В.П.Мельника» Володарської районної ради.

Іванківський район

  1. Комунальна організація (установа, заклад) Опорний навчальний заклад При­бір­ське навчально-виховне об'єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Іванківської районної державної адміністрації.
  2. Феневицьке навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ сту­пенів-дитячий садок» Іванківської районної державної адміністрації.
  3. Сукачівське навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ сту­пенів-дитячий садок» Іванківської районної державної адміністрації.

Згурівський район

  1. Опорний загальноосвітній навчальний заклад Новоолександрівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів- дошкільний навчальний заклад» Згурівської районної ради.

Кагарлицький район

  1. Опорний загальноосвітній навчальний заклад Мирівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів   Кагарлицької районної державної адміністрації.
  2. Опорний загальноосвітній навчальний заклад Кагарлицька загаль­но­ос­вітня школа І-ІІІ ступенів №3 Кагарлицької районної державної адмі­ніс­трації.

Києво-Святошинський район

  1. Товариство з обмеженою відповідальністю «Навчально-виховний комп­лекс «Загальноосвітній навчальний заклад І ступеня – гімназія – дитячий садок «Умка Гранд».
  2. Боярський навчально-виховний комплекс  «Гімназія – загальноосвітня школа І  ступеня» Києво-Святошинської районної державної адміністрації.

Макарівський район

  1. Опорний загальноосвітній навчальний заклад Бишівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Макарівської районної ради.
  2. Макарівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-   ІІІ ступенів – природничо-математичний ліцей» Макарівської районної державної адміністрації.

Миронівський район

  1. Комунальний заклад Потіцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Миро­нівської районної ради.
  2. Комунальний  заклад  Миронівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Миронівської районної ради.

Обухівський район

  1. Григорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Обухівської районної ради.
  2. Трипільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Обухівської районної ради.
  3. Старобезрадичівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Обухівської районної ради.

Переяслав-Хмельницький район

  1. Опорний навчальний заклад Студениківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації.

Поліський район

  1. Опорний навчальний заклад  Красятицьке навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Поліської районної державної адміністрації.
  2. Мар’янівське навчально-виховне об’єднання  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Поліської районної ради.

Рокитнянський район

  1. Опорний навчальний заклад  Синявський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний на­вчаль­ний заклад» Рокитнянської районної державної адміністрації.

Сквирський район

  1. Шамраївський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа     І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Сквирської районної ради.
  2. Сквирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Сквирської районної державної адміністрації.
  3. Навчально-виховний комплекс «Сквирський ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Сквирської районної державної адміністрації.

Ставищенський район

  1. Опорний загальноосвітній навчальний заклад Іванівська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів Ставищенської районної ради.
  2. Ставищенський  навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – педагогічний ліцей» №1 Ставищенської районної ради.

Таращанський район

  1. Опорний загальноосвітній навчальний заклад "Ківшоватський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Таращанської районної ради.

Тетіївський район

  1. Кашперівське навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Тетіївської районної ради.

Яготинський район

  1. Опорний загальноосвітній навчальний заклад «Жоравський навчально-виховний комплекс «Загальносвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)  Яготинської районної ради.
  2. Яготинський навчально-виховний комплекс «Спеціалізована школа – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3» Яготинської районної ради.

м. Бориспіль

  1. Бориспільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 Бориспільської міської ради.

м. Бровари

  1. Броварський навчально-виховний комплекс Броварської міської ради.

м. Буча

  1. Бучанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Бучанської міської ради.

м. Ірпінь

  1. Ірпінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №13 Ірпінської міської ради.
  2. Ірпінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №18 Ірпінської міської ради.

м. Обухів

  1. Навчально-виховний комплекс «Спеціалізована загальноосвітня школи I-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Обухівської міської ради.

м. Ржищів

  1. Ржищівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу Олега Кошового Ржищівської міської ради.

м. Славутич

  1. Славутицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Славутицької міської ради.

м. Фастів

  1. Фастівський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І ступеня»  Фастівської міської ради.