Друк

До уваги керівників навчальних закладів! Стартує обласний етап Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику «Кращий пожежний – це ти обережний!»

   З метою формування у підростаючого покоління громадського світогляду і громадської позиції у забезпеченні пожежної та техногенної безпеки в державі, виховання культури безпеки життєдіяльності Головним  управлінням ДСНС України в Київській області (м. Київ, вул. Межигірська, 8) буде проведено обласний етап Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків

та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику «Кращий пожежний – це ти обережний!»  (далі – Конкурс) відповідно до Умов,  затверджених наказом Добровільного пожежного товариства України від 15.11.2018 №2-аг, що додаються.

     Запрошуємо до участі у Конкурсі дітей віком від 6 до 18 років. Рекомендуємо у районі (місті) провести І етап Конкурсу спільно з представниками місцевих підрозділів ДСНС відповідно до Умов проведення.

     Інформуємо, що кращі роботи у номінаціях «Художня творчість» та «Декоративно-прикладна творчість» для участі у обласному етапі Конкурсу  слід направити до місцевих підрозділів ДСНС не пізніше 20 лютого 2019 року.

       Роботи-переможці обласного етапу будуть направлені на участь у всеукраїнському етапі Конкурсу.

    Умови конкурсу.