Друк

ФЕСТИВАЛЬ СПОРТУ ТА ВІДПОЧИНКУ «CHILDREN'S FESTIVAL OF FOOTBALL IN PORT»

Асоціація міні-футболу (футзалу) Хмельницької області та спортивний клуб «СОКІЛ» (правонаступник професійного футзального клубу «Спортлідер+») високо цінує унікальну можливість запросити  до участі у прекрасному спортивному дійстві, яке відбуватиметься у сучасному, європейському форматі.

Друк

Всеукраїнський футзальний турнір серед дітей "KHMELNYTSKY OPEN CUP 2016”

Спортивний клуб «СОКІЛ» Хмельницький, який є правонаступником ФК «Спортлідер+» та Асоціація міні-футболу (футзалу) Хмельницької області запрошує  взяти участь у футзальному турнірі «KHMELNYTSKY OPEN CUP», який відбудеться у місті Хмельницькому 23-26 жовтня 2017 року (23 жовтня – день приїзду, 24-26 жовтня - ігри).

Друк

Змагання з футзалу серед учнів 5 класів до Дня Святого Миколая

З метою підвищення рівня спортивної майстерності та визначення найсильніших спортсменів Київщини з 17 по 19 грудня 2016 року у м. Вишгороді будуть проходити змагання з футзалу серед учнів 5 класів до Дня Святого Миколая.

Друк

IX Відкритий конкурс читців «Із янголом на плечі…»

Кафедра української літератури і компаративістики Інституту філології Київського  університету імені Бориса Грінченка оголошує IX Відкритий конкурс читців «Із янголом на плечі…», який відбудеться 17 грудня 2016 року. До участі запрошуються учні 9-11 класів шкіл Києва та Київської області.