Друк

IX Міжнародний фестиваль-конкурс дитячо-юнацької творчості “Сонячний каштанчик 2019”

579640   24-27 травня 2019 року у м. Києві відбудеться IX Міжнародний фестиваль-конкурс дитячо-юнацької творчості “Сонячний каштанчик 2019”. Організатори заходу – Благодійна організація “Ансамбль танцю “Вітамінчики”. Фестиваль проходить за підтримки: Міністерства культури України; Міністерства освіти і науки України; Київського осередку Національної Хореографічної Спілки України; Київської міської державної адміністрації.

Умови та лист МОН України додаються.

Друк

Всеукраїнський творчий конкурс “Слово про Україну”

24361 original     27 лютого 2019 року у м. Києві  о 10.00 відбудеться Всеукраїнський творчий конкурс “Слово про Україну”. Конкурс проводиться серед учнів і вихованців 10-11 класів закладів освіти.

Тема конкурсу – “Слово про Україну”. Для участі у конкурсі необхідно підготувати на вибір:

Друк

З 4 по 8 квітня 2019 року відбудеться Міжнародний семінар

З 4 по 8 квітня 2019 рокувідбудеться Міжнародний семінар «Європейський досвід у реалізації політики сфери культури, освіти, охорони здоров’я: сучасний стан і перспективи розвитку» з відвідуванням Словаччини, Угорщини та Польщі (програма додається).

Друк

УВАГА!!!Всеукраїнський дитячий фестиваль мистецтв “Лавина Талантів”

Без названия4 травня 2019 року у м. Києві відбудеться Всеукраїнський дитячий фестиваль мистецтв “Лавина Талантів”. Організатори фестивалю – Благодійний Фонд “Наш Слід”.

Детальна інформація про фестиваль знаходиться на сайті: nashsled.com.ua.

Запрошуємо усіх бажаючих до участі!

Друк

До уваги керівників навчальних закладів! Стартує обласний етап Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику «Кращий пожежний – це ти обережний!»

   З метою формування у підростаючого покоління громадського світогляду і громадської позиції у забезпеченні пожежної та техногенної безпеки в державі, виховання культури безпеки життєдіяльності Головним  управлінням ДСНС України в Київській області (м. Київ, вул. Межигірська, 8) буде проведено обласний етап Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків

Друк

Увага! ІІІ Всеукраїнський дитячий літературний конкурс “ПероДактиль”

220px Pterodactyl 01 furr 1    Міністерство освіти і науки України підтримує проведення ІІІ Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу “ПероДактиль”. Запрошуємо юних талантів до участі. Детальну інформацію про участь у конкурсі подано на сайті: http://perodaktyl.com.ua