Друк

Особливості навчання англійської мови в Новій українській школі

  DSC3724   29 листопада 2018 року у інноваційно-тренінговому класі коледжу проведено круглий стіл «Особливості навчання англійської мови в Новій українській школі». Організаторами круглого столу були викладачі циклової комісії іноземних мов Лук’яненко В. П., Жало О. А., Кошинська І. М., Поліщук А. І. у співпраці з працівниками навчально-методичного кабінету. Учасниками заходу стали 11 викладачів та 42 студенти спеціальності 013 Початкова освіта (англійська мова).

Друк

Відкриті районі змагання зі стрільби.

DSC00320   4 грудня 2018 року, у переддень Дня Збройних сил України в с.Заворичі, Калитянської ОТГ вихованці гуртків КЗ БРР «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді» взяли участь у відкритих районних змаганнях із стрільби з пневматичної зброї, присвячених Дню Збройних сил України.

Змагалися у стрільбі команди, сформовані із гуртківців військово-патріотичного спрямування «Юний патріот» та «Патріот» КЗ БРР БРЦПВУМ, що працюють на базі ЗНЗ Броварського району.

Друк

Підведено підсумки V загальноуніверситетського творчого конкурсу «З Григорієм Сковородою крокуємо у майбутнє»

s1    Постать великого філософа Григорія Сковороди в українській літературі є однією з найпомітніших. Він був звичайною людиною – і став творцем людських душ, він був мандрівником – і пам'ятає земля сліди його ніг, він був мислителем – і досі люди знаходять у його творах щось незвичайне для себе, він сіяв духовну культуру – і проросли зерна, посіяні ним. Ось вже 5 рік поспіль в Переяслав-Хмельницькому державному педагогічному університеті імені Григорія Сковороди проходить загальноуніверситетський творчий конкурс «З Григорієм Сковородою крокуємо  у  майбутнє».

Друк

Маленький крок у велику науку! (підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик»)

p3   4 грудня 2018 року на базі Білоцерківського національного аграрного університету (кафедра генетики, селекції та насінництва агробіотехнологічного факультету) відбувся очний тур обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» з метою залучення обдарованих до науково-дослідницької роботи в галузях селекції та генетики.

Роботи вихованців закладів позашкільної освіти та учнів закладів загальної середньої освіти оцінювалися компетентним журі, до складу якого ввійшли М.Лозинський, В.Глеваський, В. Сабадин, доценти  кафедри генетики, селекції та насінництва, кандидати сільськогосподарських наук, Л.Шевченко, заступник директора з навчально-методичної роботи КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», І.Пахомова, завідувач еколого-натуралістичним відділом КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».

Друк

Інклюзивна освіта: міжнародний досвід Особливим дітям Київщини – особливі умови для навчання і розвитку.

IMG 1606    3 грудня, коли відзначався Міжнародний день людей з інвалідністю,  у Вишгородській РДА відбулася представницька нарада. ЇЇ мета – вирішення надзвичайно актуального питання: забезпечення Вишгородської районної спеціальної загальноосвітньої школи «Надія», яка функціонує у  Вишгородському районі вже 25 років і надає освітні послуги дітям з особливими освітніми потребами, новим сучасним приміщенням. Участь у робочій нараді взяли народний депутат України Ярослав Москаленко, директор департаменту освіти і науки Київської ОДА Віра Рогова, голова Вишгородської РДА В’ячеслав Савенок, голова Вишгородської районної ради Ростислав Кириченко, Вишгородський міський голова Олексій Момот, депутати районної ради, представники громадськості.

Друк

Відкриття інклюзивно- ресурсного центру у Вишгородському районі

IMG 1627   3 грудня, в Міжнародний день людей з інвалідністю, у Вишгородському районі урочисто відкрито інклюзивно-ресурсний центр. У церемонії урочистого відкриття закладу, який має надавати психолого-педагогічну та консультативну допомогу дітям з особливими освітніми потребами, їхнім батькам та педагогам, взяли участь народний депутат України Ярослав Москаленко, директор департаменту освіти і науки Київської ОДА Віра Рогова, голова Вишгородської РДА В’ячеслав Савенок, голова Вишгородської районної ради Ростислав Кириченко, Вишгородський міський голова Олексій Момот, депутати районної ради, представники громадськості.

Друк

«Музичний калейдоскоп» дошкільнят

 1 027  29 листопада 2018 року відділом освіти, молоді та спорту Яготинської районної державної адміністрації проведено районний конкурс танців та пісень «Музичний калейдоскоп» вихованців закладів дошкільної освіти. В заході прийняли участь 68 дошкільнят, які артистично та завзято виконали дитячі пісні та таночки. Веселий настрій конкурсу підтримували козак Василь та дівчина Наталка, які завітали в гості до малечі. Зворушливо розпочали концертну програму господарі , вихованці ДНЗ №2 «Дюймовочка», піснею «Добрий ранок, матусю-Україно!». Патріотичну тематику підхопили юні громадяни з ДНЗ№5 «Берізка», виконавши танок з рушниками, та з ДНЗ№1 «Зіронька» - піснею «Про калину».

Друк

Тренінг для батьків «Вчимося розуміти своїх дітей»

FB IMG 1543917869371  У рамках впровадження концепції «Нова українська школа» педагогічний колектив КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації» продовжує активно співпрацювати з батьками учнів (обговорювати типові проблеми в трикутнику «учні-батьки-школа». 3 грудня 2018 року відбулася незвичайна зустріч батьків учнів 7-8 класів із завідувачем відділом практичної психології і соціальної роботи КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» Н. О. Маковкіною та практичним психологом школи О. М. Глобець. Захід пройшов у формі тренінгу «Вчимося розуміти свою дитину», адже велика роль у вихованні майбутньої дорослої людини відведена саме сім’ї.

Друк

Фестиваль дитячих талантів «Повір у себе» в Таращанському НРЦ.

P1160955Хай наші таланти розпустять вітрила,
І в небо піднімуть нас радості крила.
Вітер натхнення запалить серця,
Творчість живе у цих стінах щодня!
Творчість дитяча – сонцем горить,
Творчість дитяча – зіркою сяє,
                                          Творчість дитяча – хвилююча мить,
                                          Мов квітка чудова у травах палає.
Друк

Чемпіонат ФСТ «Україна» з тхеквондо ВТФ

тхек1    1-2 грудня на спортивній базі Святошино під Києвом, відбувся відкритий Чемпіонат ФСТ «Україна» з тхеквондо ВТФ. Команда Васильківської районної дитячо-юнацької спортивної школи в складі 10-ти спортсменів приймала участь в цих змаганнях. Кривошеєв Єгор виборов перше місце та золоту медаль, Кострубіцький Владислав та Григоренко Тетяна завоювали другі місце і срібні нагороди, а Кабанець Владислава та Момотов Віталій посіли треті місце та вибороли бронзові медалі. Вітаємо тренера Дунаєва Даніеля Володимировича та його учнів з успіхом!!!

Друк

Директором департаменту освіти і науки проведено нараду з керівниками закладів освіти

a1    28 листопада 2018 року  робоча група департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації під керівництвом директора департаменту Рогової Віри Борисівни з метою надання консультативної допомоги та моніторингу функціонування освітньої системи  здійснила виїзд до закладів освіти Фастівського району.   Директором департаменту освіти і науки Роговою В.Б.  проведено нараду з керівниками закладів освіти району, у якій взяв участь голова Фастівської районної державній адміністрації  Кравченко Василь Віталійович.