Друк

Відкриття скеледрому в Борисполі

image 5У місті Борисполі сталася подія, на яку з нетерпінням чекали не лише місцеві туристи, а й усі туристи області. 18 квітня 2017 року відкрито штучний скеледром у спортивному залі навчально-виховного комплексу «Гімназія  «Перспектива» – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів імені Володимира Мономаха». Зал було апробовано керівником лабораторії механічних випробувань науково-сертифікаційного центру «Стандарт» Скрипченком І.В. Тож усі дозволи на проведення заходів з використанням обладнання у залі навчального закладу отримано.

На відкритті скеледрому були присутні почесні гості: міський голова міста Борисполя Федорчук А.С., секретар міської ради Годунок Я.М., заступник міського голови Пасенко Л.В., начальник  місцевого управління освіти і науки Чернойван Т.А., директор Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» Нестерук Т.В.

image 4

Під час відкриття проведено тренування для вихованців туристських гуртків Центру туризму і краєзнавства учнівської молоді міста Борисполя, які, власне, стали ініціаторами створення такого комплексу в рідному місті. До тренування долучився й секретар міської ради Годунок Я.М.

image 6

Юних туристів зі святом привітав Федорук А.С., який запевнив, що й надалі підтримуватиме їх ініціативи, адже майбутнє нашої країни – це здорова та завзята молодь. Директор Центру творчості дітей та юнацтва Київщини Нестерук Т.В. наголосила, що сьогодні в Київській області – це найкращий зал для занять гірським та пішохідним туризмом. Сподіваємося, що й інші міста й райони нашого регіону підтримають таке чудове починання бориспільців.

image 7