Друк

Відкритий чемпіонат Київської області з дзюдо серед юнаків та дівчат 2002, 2003-2004 р. н Васильківської ДЮСШ

07614 квітня 2017 року в м. Васильків відбувся відкритий чемпіонат Київської області з дзюдо серед юнаків та дівчат 2002, 2003-2004 р. н., Васильківської ДЮСШ в якому приймало участь 12 команд та 122 учасники.

Переможці та призери змагань в вагових категоріях:

Серед юнаків 2002 р. н.

вагова категорія 50 кг:

  1. Казіміров Владислав (м. Ірпінь);
  2. Корчовий Артем (м. Васильків);
  3. Поплавський Владислав (м. Васильків);

вагова категорія 60 кг:

  1. Мислик Ігор  (м. Васильків);
  2.  Захаров Віталій (м. Буча);
  3. Іщенко Андрій(м. Васильків).
  4. Каденьов Юрій (м. Васильків).

вагова категорія 66 кг:

  1. Мамадов Дадахон (м. Київ);
  2. Квітковський Данило (м. Буча);
  3. Данечкин Олександр ( м. Б. Церква);
  4.   Крижанівський Ілля (м. Боярка).

вагова категорія  73 кг:

  1. Солнцев Олег (м. Б. Церква);
  2. Сідько Владислав (м. Фастів);

вагова категорія +73 кг:

  1. Заранін Богдан (м. Фастів);
  2. Дерев’янко Іван (м. Васильків);

Серед дівчат 2002 р. н.

вагова категорія 52 кг:

  1. Сабадаш Анастасія (м. Васильків);
  2. Чечуга Анастасія (м. Славутич);

Серед юнаків 2003-2004 р. н.

вагова категорія 32 кг:

  1. Потороченко Євген  (м. Васильків);
  2. Прибора Олександр (м. Озерне);
  3. Ольховик Віктор (м. Вишневе);

вагова категорія 38 кг:

  1. Гайдамаченко Олександр (м. Васильків);
  2. Яровий Владислав (м. Б. Церква);
  3. Баранніков Ростислав (м. Буча);

вагова категорія 42 кг:

  1. Ліфанов Іван (м. Ірпінь);
  2. Луняченко Ярослав (м. Васильків);
  3. Хворостяний Богдан (м. Б. Церква);
  4. Рубан Олександр (м. Буча).

вагова категорія 46 кг:

  1. Ковбасюк Олександр (м. Київ);
  2. Осадчук Владислав (м. Васильків);
  3. Павлик Олександр (м. Васильків);
  4. Шевченко Валентин (м. Боярка).

вагова категорія 50 кг:

  1. Сафарян Артур (м. Б. Церква);
  2. Казіміров Іван (м. Ірпінь);
  3. Фундовний Антон ( м. Васильків);
  4. Лущик Антон (м. Васильків).

вагова категорія 55 кг:

  1. Шабетя Максим (м. Славутич);
  2. Опанасенко Сергій (м. Київ);
  3. Алекберні Садіг (м. Васильків);
  4. Швед-Лящук Олександр (м. Боярка).

вагова категорія 60 кг:

  1. Харитонов Богдан (м. Васильків);
  2. Фалєєв Віталій (м. Васильків);
  3. Бєжанов Дмитро (м. Боярка);
  4. Василюшко Ярослав (м. Київ).

вагова категорія 66 кг:

  1. Засуха Дмитро (м. Васильків);
  2. Бойко Ілля (м. Васильків);
  3. Ковальов Владислав (м. Боярка);
  4. Шпеко Ілля (м. Васильків);

Серед дівчат 2003-2004 р. н.

вагова категорія 40 кг:

  1. Бевзюк Вікторія (м. Ірпінь);
  2. Білотіл Лілія (м. Яготин);
  3. Омельчук Вікторія (м. Яготин);

вагова категорія 44 кг:

  1. Логвиненко Ангеліна (м. Вишневе);

вагова категорія 48 кг:

  1. Жолак Діана (м. Вишневе);
  2. Кравець Таміла (м. Яготин);
  3. Сидоренко Катерина (м. Яготин);

вагова категорія 52 кг:

  1. Ісакова Аміна (м. Яготин);
  2. Алєксандрова Аліна (м. Озерне);
  3. Манова Аліна (м. Боярка);

вагова категорія 57 кг:

  1. Бакун Сніжана (м. Яготин);
  2. Гончар Вікторія (м. Яготин);
  3. Підпомога Світлана (м. Яготин);

вагова категорія 63 кг:

  1. Косяневич Ядвіга (м. Буча);
  2. Молошна Вікторія (м. Васильків);
  3.  Лагута Владислава (м. Калинівка);
  4. Новікова Анастасія (м. Яготин).