Друк

Змагання з пляжного волейболу серед спортсменів

kgklgljkgjkl 411 квітня 2017 року в спортивному залі комунального закладу Київської обласної ради «Білоцерківська спеціальна загальноосвітня школа інтернат І-ІІ ступенів» відбулися змагання з пляжного волейболу серед спортсменів з вадами слуху у програмі обласної Спартакіади серед дітей з особливими потребами  , як ІІ етап Всеукраїнської Спартакіади «Повір у себе».

На церемонії відкриття змагань були присутні директор школи – Верзун О.І, начальник спортивного відділу Інваспорту  Богінський О.Є.,заступник директора з НВР ВП «Весна» - Остапчук Л.І. гості привітали учасників змагань та побажали нових рекордів.

В змаганнях взяли участь 5 команд дітей з вадами слуху, юнаки і дівчата 2002 – 2006 років народження. Переможцями серед дівчат стали:  Гурська Наташа і Блинда Юля, а серед хлопців: сильнішими були Куценко Максим і Терьошин  Андрій. Кращим гравцем турніру визнали Лясківську Оксану.

Юні спортсмени продемонстрували свою майстерність, наполегливість таволю до перемоги, за що і були відзначені дипломами.

kgklgljkgjkl 5