Друк

Засідання обласного методичного об’єднання педагогічних працівників професійно-технічних навчальних закладів

kgklgljkgjkl 311 квітня 2017 року у Державному професійно-технічному навчальному закладі «Богуславське вище професійне училище сфери послуг» відбулося засідання обласного методичного об’єднання педагогічних працівників професійно-технічних навчальних закладів Київської області за напрямком «Легка промисловість та побутове обслуговування» на тему: «Методичне забезпечення впровадження сучасних досягнень швейного виробництва у систему професійної освіти молоді».

У заході взяли участь представники чотирьох навчальних закладів, які здійснюють підготовку кваліфікованих робітників для легкої промисловості та сфери послуг, а також соціальних партнерів – підприємств-роботодавців.

У обговоренні актуальних питань підвищення якості освітньої діяльності професійно-технічних навчальних закладів швейного профілю взяли участь керівники ДПТНЗ «Богуславське вище професійне училище сфери послуг» – директор Рябчун Таїсія Василівна та заступник директора Селецька Наталія Іванівна.

kgklgljkgjkl 3

Про використання мультимедійних технологій для формування професійних компетенцій кваліфікованих робітників присутнім доповіла викладач спеціальних дисциплін Білоцерківського коледжу сервісу та дизайну Однорог Галина Володимирівна. Досвідом з впровадження сучасних виробничих технологій підприємств швейного профілю Переяславщини у навчальний процес підготовки робітничих кадрів поділилася викладач спеціальних дисциплін ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти» Ковтун Наталія Олексіївна.

kgklgljkgjkl 1

До обговорення питань співпраці навчальних закладів з роботодавцями долучилися присутні на заході керівники підприємств Богуславщини та Тетіївщини. Зокрема, керівник виробничо-торгівельного комплексу «Гардинія» м. Тетієва  Щербюк Валентина Антонівна висловила побажання поглибити співпрацю Тетіївського професійно-технічного училища з підприємствами – замовниками робітничих кадрів з професійної підготовки молоді.

kgklgljkgjkl 2

Учасники засідання методичного об’єднання педагогічних працівників оглянули матеріально-технічну базу ДПТНЗ «Богуславське вище професійне училище сфери послуг», ознайомилися з роботою сучасного швейного обладнання у новоствореному навчально-практичному центрі, а також взяли участь у проведенні майстер-класу з конструювання спідниці за допомогою засобів автоматизації проектуванняСАПР. Педагоги та учні підготували для гостей змістовну виставку творчих робіт, швейних виробів та здобутків.

Приємне враження залишив у присутніх показовий виступ зразкового художнього колективу «Перлина Росі», який продемонстрував п’ять сучасних колекцій одягу.

Для гостей було організовано екскурсію на фабрику «Ярослав».

Насичена програма проведених заходів у рамках засідання обласного методичного об’єднання педагогічних працівників професійно-технічних навчальних закладів залишила незабутні враження в усіх присутніх, які висловили щиру подяку та побажання професійних успіхів керівництву та педагогам ДПТНЗ «Богуславське вище професійне училище сфери послуг».