Друк

Всеукраїнське визнання!

62E7FE20 507 квітня 2017 року у актовій залі Херсонської академії неперервної освіти відбулася церемонія нагородження переможців та призерів IV Всеукраїнського відкритого літературного конкурсу для дітей та молоді «ФантФест».Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки у 2013 році стала ініціатором проведення першого конкурсу, у якому вже у 2017 році взяли участь представники з 18 областей України та Республіки Казахстан. Цьогорічний конкурс вважається міжнародним, адже твори у жанрах фантастики та фентезі надсилали не тільки жителі нашої країни!

Однією з представників Київської області стала Савотіна Валерія, учениця 10 класу Світильнянського НВК, вихованка шкільного гуртка «Літературна творчість»  та гуртка «Юні краєзнавці» від КЗ БРР «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді» (Керівник – Чернійчук Василина Василівна). Дівчина виборола найвищу нагороду конкурсу – «Гран-Прі» за науково-фантастичне оповідання «Остання надія людства». Юна авторка вразила членів авторитетного журі своїм надзвичайно цікавим твором, філософськими думками та добірною мовою. Особливо приємно було чути слова позитивної крити від відомих українських письменників-фантастів – Дари Корній, Сашка Дерманського та Марини Павленко.

Додому Валерія їхала з найціннішими для дівчини подарунками: грамотою всеукраїнського визнання її літературного таланту, новими книжками від авторів-фантастів та єдиною в Україні статуеткою Рудого Панька (ручної роботи), що є символом конкурсу та абсолютної перемоги у конкурсі «ФантФест»!