Друк

Відбулася робоча нарада керівників місцевих органів управління освітою, закладів освіти обласної комунальної власності, директорів ПТНЗ та ВНЗ

 DSC365107 квітня 2017 року на базі ДПТНЗ «Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу» відбулася  робоча нарада керівників місцевих органів управління освітою, закладів освіти обласної комунальної власності, директорів професійно-технічних та вищих навчальних закладів.

На нараді були розглянуті питання:

 1. Про перспективи розвитку мережі навчальних закладів Київської області.
 2. Про організоване завершення 2016/2017 навчального року:
 3. Про функціонування опорних навчальних закладів.
 4. Про визначення обсягів регіонального замовлення на підготовку фахівців з вищою освітою, кваліфікованих робітників та молодших спеціалістів у педагогічних вищих та професійно-технічних навчальних закладах.
 5. Про створення навчально-практичних центрів та проведення ліцензування нових професій.
 6. Про попередні підсумки участі команди Київської області в IVетапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.
 7. Про організацію роботи літніх мовних та оздоровчих таборів у навчальних закладах області влітку 2017 року.
 8. Про заборону збору коштів у навчальних закладах.
 9. Про забезпечення бюджетними призначеннями  на  заробітну плату та енергоносії навчальних закладів області до кінця 2017 року.
 10. Про здійснення  вибору електронних версій  підручників для учнів 9 класу через Репозитарій.
 11. Про дотримання Положення про порядок розслідування нещасних випадків, що сталися під час навчально-виховного процесу в навчальних закладах.
 12.  Про підключення навчальних закладів до високошвидкісної мережі Інтернет