Друк

«Молоде покоління – за безпечний рух!»

DSC 0552 406 квітня 2017 року в міському Будинку культури пройшов міський конкурс Клубу веселих та найкмітливіших юних інспекторів руху з тематики «Молоде покоління – за безпечний рух!». За перемогу змагалися 5 команд навчальних закладів м. Бориспіль.

Традиційно гра почалася з конкурсу «Візитка», де учасникимогли цікаво та дотепно презентувати себе. Далі дійство продовжилося конкурсом новин «YUІR NEWS» – «Обережно діти!», в якому команди представили жартівливий випуск новин. Чудову підготовку показали учасники під час конкурсу музичного домашнього завдання «3 D: Ваші документи».

DSC 0552 3jpg

Учасники добре підготувалася до інтелектуально-гумористичного поєдинку і дарувала присутнім у залі щирі посмішки та хороший настрій. На святі було все: впевненість у собі, відчуття сцени, хороший вокал, неординарний підхід до гумору, згуртованість. Всі учасники показали хороший рівень підготовки.

Отже, за результатами гри найбільше балів отримала  команда «Іn-спекторів» Бориспільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 3.

На ІІ місці – команда «Капрал» Бориспільського навчально-виховного комплексу «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» імені Костянтина Могилка.

На ІІІ місці – команда «Поліцейська академія» Бориспільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 1 імені Ю.Головатого.

Усі команди-учасниці нагороджено подяками.