Друк

Нарада координаторів органів учнівського самоврядування районів та міст області

gjnjkgjkjgk 516 березня 2017 року у приміщенні КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» проведено нараду координаторіворганів учнівського самоврядування районів та міст області, у якій взяли участь 40 осіб.

Учасники наради обговорили низку питань щодо напрямів роботи з органами самоврядування дітей та учнівської молоді, участі дітей-лідерів в обласних проектах та акціях, підготовки обласного збору лідерів органів учнівського самоврядування.

gjnjkgjkjgk 4

Розвиток лідерського руху в Україні – це вимога сьогодення. На Київщині розвиток учнівського самоврядування є одним з пріоритетних завдань виховної роботи навчальних закладів, – зазначила Неструк Т.В., директор КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» й ознайомила присутніх з основними тенденціями роботи в зазначеному напрямі у 2017 році.

Про програму проведення обласного збору лідерів органів учнівського самоврядування, запланованого на 24 березня 2017 року, доповідала Шевченко Л.М., заступник директора Центру творчості дітей та юнацтва Київщини з навчально-методичної роботи.

Діти-лідери області є ініціаторами й активними учасниками багатьох проектів та акцій у своїх навчальних закладах, містах і районах. Радзівілл А.А., заступник директора з навчально-виховної роботи КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» презентувала учасникам наради проекти та ініціативи, які реалізуються на рівні області, й запросила до участі в обласному параді вишиванок, патріотичному проекті «Рушник єдності», заходах з відзначення 85-річчя Київської області.

Учасники наради взяли участь в обговоренні вищезазначених питань і надавали пропозиції щодо подальших заходів у рамках обласних зборів лідерів органів учнівського самоврядування.