Друк

Участь у конкурсі «Образ миру»

DSCN0662 13Учень ДПТНЗ "Броварський професійний ліцей" Алексієнко Артем під керівництвом керівника гуртка Гуренка Ю.О. взяв участь у Всеукраїнському молодіжному конкурсі творчості на тему: "Образ миру", який ініціювала громадська організація "Інститут миру" за підтримки ГалереяРА для учнівської молоді від 14 до 25 років.

Алексієнко Артем на конкурс представив роботу "Ми за мирне майбутнє" в номінації: декоративно-прикладне мистецтво. За умовами конкурсу учні мали зобразити у своїй роботі власне бачення світу без війни. 

DSCN0662 12

Автор конкурсної роботи з оригінальністю та креативністю підійшов до втілення власної творчої ідеї на задану тему і як майбутній будівельник, при виконанні роботи застосував будівельні матеріали, а саме: монтажну піну, рідке скло, шпатлівку по дереву, інтер`єрний акриловий лак, утеплювач, рідкі цвяхи, матеріал фоамиран.

Ідея роботи: "На землі хай не буде місця для тривоги..." 

Концепція - створити образ, який втілює неймовірну гармонію миру, життя та щасття на планеті Земля. Людство лише спільними зусиллями зможе зберегти мир на Землі для прийдешніх поколінь.  

01 березня 2017 року в Галереї РА було офіційне відкриття конкурсу і учень 16 групи ДПТНЗ "Броварський професійний ліцей" Алексієнко Артем отримав сертифікат громадської організації "Інститут миру" за творчий підхід та створення композиції "Ми за мирне майбутнє".