Друк

Науково-практичної конференції «Психологічні та духовні ресурси особистості для побудови міжособистісної та соціальної позитивної взаємодії»

DSCN0662 1001 березня 2017 року в приміщенні НВК «Ліцей інформаційних технологій-СЗШ І-ІІІ ст.№9» відбулася науково-практична конференція «Психологічні та духовні ресурси особистості для побудови міжособистісної та соціальної позитивної взаємодії».

Організаторами конференції виступили управління освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради, громадська рада з питань співпраці із Церквами та релігійними організаціямиМіністерства освіти і науки України, комісія у справах освіти та виховання УГКЦ, київська батьківська християнська асоціація «Алетея» та навчальний центр «Дерево життя», що функціонує в Києві.

DSCN0662 11

Під час конференції організатори намагалися представити важливість побудови конструктивного діалогу в сучаснихумовах з метою втілення його в закладах освіти, розглядали можливість розвитку позитивної взаємодії в навчально-виховному процесі – зокрема, через викладання предметів духовного спрямування.

З вітальним словом та молитвою до присутніх звернувся один із організаторів, ідейний натхненник даноїконференції о.Віталій Марцинюк – настоятель парафії св.вмч.Димитрія. Він наголошував на тому, що розвиток духовності в сучасному суспільстві є першочерговою задачею. І до цих процесів обов’язково повинні долучатися релігійні громади. Адже державі з даними процесами – вихованням цілісної свідомої особистості – без допомоги церкви справитися буде дуже важко.

Звернулася до присутніх також заступник міського голови з гуманітарних питань Олена Давиденко. Вона подякувала організаторам за їх роботу та наголосила на тому, що сьогодні представники релігійних громад є тією рушійною силою, тим важелем, якого так не вистачає сучасному суспільству.

Сестра Христофора Буштин говорила на конференції про взаємодію школи, сім’ї та церкви у вихованні дитини,о.Петро Майба – про виховання гармонійної особистості через взаємодію різних соціальних інститутів у процесі організації дозвілля, Оксана Сенчук, педагог-психолог та сімейний консультант – про діяльність Громадської ради при Міністерстві освіти інауки України та її значення для розвитку християнської етики, Ірина Максименко, педагог та релігіє знавець, про психолого-педагогічні підходи у формуванні духовно зрілої особистості, здатної до побудови позитивної взаємодії.

Під час конференції відбувся психолого-педагогічний тренінг-практикум «Вчимося позитивної взаємодії». Учасники також мали змогу поспілкуватися із організаторами, задати запитання, подискутувати та зав’язати корисні та цікаві знайомства.