Друк

Участь ПТНЗ у Міжнародній будівельній виставці

DSCN0662 601-03 березня 2017 року у Міжнародному Виставковому Центрі проводиться масштабна ХХІ Міжнародна виставка будівельних матеріалів та інтер`єрних рішень KyivBuildUkraine 2017, що є однією з найважливіших загальнодержавних подій будівельної галузі України.

Учасниками виставки є багато як вітчизняних, так і зарубіжних компаній, фірм та організацій, що презентують свою продукцію, технології, обладнання і механізми.

До участі у даній виставці долучилися також ПТНЗ Київської області, що здійснюють підготовку робітників за будівельними професіями: ДПТНЗ «Бориспільський професійний ліцей», ДПТНЗ «Рокитнянський професійний ліцей», КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей».

DSCN0662 5

Вказані навчальні заклади достойно презентують свою діяльність, рівень підготовки фахівців, діляться здобутками. А також самі мають можливість ознайомитися з досягненнями будівельної галузі та таким чином осучаснювати зміст професійної підготовки своїх учнів.

Крім того, участь у виставці для профтехосвітян – це реальна можливість знайти потенційних роботодавців серед представлених будівельних компаній.