Друк

РІДНА ШКОЛО, ПРОЩАВАЙ !

1 06 16 3827 травня  КЗ КОР«Великополовецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» перегорнула ще одну сторінку славного освітянського літопису останній дзвоник – це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити.  Цього свята немаєужодному календарі.

       Воно буває лише раз у житті кожного з нас. Для молодших цей день - оповіщення про початок літніх канікул, довгожданого відпочинку та свободи і через три місяці діти все одно повернуться у стіни рідної школи. Але для когось останній дзвоник – початок нового етапу в житті.  Випускники з трепетом та сльозами на очах прощаються зі звичайними шкільними буднями, дарують квіти улюбленим вчителям, сідають за свої парти. Радість і смуток переповнює серце кожного з них. Попереду – нові вершини та нові досягнення. А головне – непросте доросле життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення.

1 06 16 39

 

Сьогодні маємо нагоду низько вклонитися вчителям, які не тільки озброюють учнів знаннями, а й формують їх духовно й фізично, прищеплюють життєві принципи, допомагають виробити характер. Ви є тими, хто творить майбутнє України, бо від вихованості й навченості сьогоднішніх учнів залежить те, якою буде наша держава у близькому і далекому майбутньому.     Час  летить  невблаганно  і  змінює  все,  що  оточує.  Все  має початок  і  кінець.  Не  можна  сказати,  що  закінчується  дитинство наших  дітей.  Однак   сьогоднішній  день  проводить  невидиму межу між  дитинством  і  юністю.