Друк

Обласні змагання з пішохідного туризму серед учнівської молоді

1 06 16 1323-26 травняв урочищі «Чубайка» Володарського району проведено обласні змагання з пішохідного туризму серед учнівської молоді. У змаганнях взяли участь туристи-спортсмени старшої (група А) та молодшої (група Б) вікових груп.

Програмою заходу було передбачено подолання особисто-командної дистанції «Смуга перешкод», командної дистанції «Смуга перешкод», дистанції «Крос-похід». Також юні туристи змагалися в конкурсах туристської пісні, туристського побуту, конкурсі фотографій та конкурсі «В’язання вузлів».

1 06 16 11

Окрім того 23 травня для учасників змагань проведено вечір відпочинку «У колі друзів». 24 травня організовано зустріч юних туристів з представниками громадської організації «Екологічно-спортивний союз молоді» та показ художнього пригодницького фільму «На гребені хвилі».У загальному заліку змагань переможцями визнано:

1 06 16 12

У групі А ( діти 14 – 17 років)

I місце – команда Броварського району;

II місце – команда м. Бориспіль;

III місце – команда Згурівського району.

У групі Б (діти 11 – 14 років)

I місце – команда м. Буча;

II місце – команда Васильківського району;

III місце – команда м. Переяслава-Хмельницького.

Переможців в особистому та командному заліку нагороджено дипломами та кубками. Від Благодійного фонду «Фортеця» команди-переможці отримали грошові сертифікати для придбання туристського спорядження, а також солодкі подарунки для всіх учасників змагань. 

Результати юних туристів на інших дистанціях змагань та у конкурсній програмі наступні:

Особисто-командна дистанція «Смуга перешкод» серед дівчат (група А)

І місце – Лазарчук Анастасія (команда Броварського району);

ІІ місце – Лінська Яна (команда міста Бориспіль);

ІІІ місце – Тарасенко Дарина (команда Васильківського району).

Особисто-командна дистанція «Смуга перешкод» серед юнаків (група А)

І місце – Кравченко Юрій (команда міста Бориспіль);

ІІ місце – Бурдюк Антон (команда Броварського району);

ІІІ місце – Шкребень Ярослав (команда Володарського району).

Командний залік наособисто-командній дистанції «Смуга перешкод» (група А)

І місце – команда міста Бориспіль;

ІІ місце – команда Броварського району;

ІІІ місце – Згурівського району.

Особисто-командна дистанція «Смуга перешкод» серед дівчат (група Б)

І місце – Камінська Тетяна (команда міста Бориспіль);

ІІ місце – Зуєва Катерина (команда міста Буча);

ІІІ місце – Рубан Марія (команда міста Буча).

Особисто-командна дистанція «Смуга перешкод» серед юнаків (група Б)

І місце – Дубовик Андрій (команда Васильківського району);

ІІ місце – Чорнокожа Антон (команда міста Буча);

ІІІ місце – Задніпрянець Назарій (команда Володарського району).

Командний залік наособисто-командній дистанції «Смуга перешкод» (група Б)

І місце – команда міста Буча;

ІІ місце – команда міста Бориспіль;

ІІІ місце – команда Васильківського району.

Командна дистанція «Смуга перешкод» (група А)

І місце – команда Броварського району;

ІІ місце – команда міста Бориспіль;

ІІІ місце – команда Володарського району.

Командна дистанція «Смуга перешкод» (група Б)

І місце – команда міста Буча;

ІІ місце – команда міста Переяслав-Хмельницький;

ІІІ місце – команда Васильківського району.

Командна дистанція «Крос-похід» (група А)

І місце – команда Броварського району;

ІІ місце – команда міста Бориспіль;

ІІІ місце – команда Згурівського району.

Командна дистанція «Крос-похід» (група Б)

І місце – команда Васильківського району;

ІІ місце – команда міста Буча;

ІІІ місце – команда Переяслав-Хмельницький.

Конкурс «В’язання вузлів» (група А)

І місце – команда міста Бориспіль;

ІІ місце – команда Васильківського району;

ІІІ місце – команда КЗ КОР «ЦТДЮК».

Конкурс «В’язання вузлів» (група Б)

І місце – команда міста Буча;

ІІ місце – команда Васильківського району;

ІІІ місце – команда міста Бориспіль.

Конкурс туристської пісні

І місце – команда Васильківського району;

ІІ місце – команда Макарівського району;

ІІІ місце – команда міста Обухів.

Конкурс туристського побуту

І місце – команда міста Бориспіль;

ІІ місце – команда Васильківського району;

ІІІ місце – команда Володарського району.

Конкурс фотографій, номінація «Туристи на маршруті» (група А)

І місце – Гапоненко Дмитро (команда КЗ КОР «ЦТДЮК»);

ІІ місце – Снітка Денис (команда міста Бориспіль);

ІІІ місце – Лазарчук Анастасія (команда Броварського району).

Конкурс фотографій, номінація «Чарівний світ природи» (група А)

І місце – Коваленко Анастасія (команда міста Бориспіль);

ІІ місце – Ковальський Ігор (команда Васильківського району);

ІІІ місце – Сенник Анастасія (команда КЗ КОР «ЦТДЮК»).

Конкурс фотографій, номінація «Туристи на маршруті» (група Б)

І місце – Васянович Тетяна (команда міста Буча);

ІІ місце – Медведенко Назарій (команда міста Бориспіль);

ІІІ місце – Іванков Дмитро (команда міста Обухів).

Конкурс фотографій, номінація «Чарівний світ природи» (група Б)

І місце – Стоцький Єгор (команда міста Обухів);

ІІ місце – Чорнокожа Антон (команда міста Буча);

ІІІ місце – Камінська Тетяна (команда міста Бориспіль).