Друк

В єдності – сила!

P3098328 11Державний Гімн України -  це історія нашого народу, душа української нації, символ боротьби за незалежність нашого народу, який лише за два останні роки звучав набагато частіше, ніж за всі роки Незалежності.

З 01 березня 2015 року до 25 січня 2016 року тривав Всеукраїнський конкурс «Ми - майбутнє» на найбільш оригінальне виконання Гімну України учнями навчальних закладів. Організатор конкурсу громадська організації «Новий початок». Учні навчальних закладів міста Бровари спільно з творчою групою долучилися до Проекту, який дав змогу проявити оригінальність та креативність у підході до організації розкриття творчого потенціалу школярів, а також  сприяв виховуванню патріотичних почуттів у підростаючого покоління та відповідального ставлення до національних символів і традицій.

P3098328 12

Завдяки прекрасній організації, добре продуманій ідеї, єдності всіх учасників загальноміського виконання Державного Гімну, учні міста Бровари, стали переможцями Всеукраїнського конкурсу «Ми - майбутнє» (І місце).                    9 березня 2016 року  у  Центральному будинку офіцерів (м.Київ) голова громадської організації «Новий початок» Тигов Олександр Олександрович вручив грошову винагороду.

Перемога учнів м.Бровари була не випадковою. За задумом творчої групи, в яку входили методист науково-методичного центру управління освіти і науки Броварської міської ради Тетяна Пасічна, керівники хореографічних та вокальних колективів Оксана Круковська, Інна Савченко, Оксана Чечельницька, Любов Шумовська, Ангеліна Абраменко, 8 квітня 2015 року, виконання Державного Гімну (сл. П. Чубинського,  музика М. Вербицького в обробці Халаімова С.О.). відбувалося всіма учнями навчальних закладів міста Бровари, щоб підтвердити слова: «В єдності - сила».  В ньому взяла участь більша частина учнів загальноосвітніх навчальних закладів м. Бровари. Це дійство відбувалося протягом дня у різних куточках нашого рідного міста.  Перший куплет виконали учні початкової школи на стадіоні «Спартак», другий – учні основної школи на бульв. Незалежності, а третій, в парку «Перемога», – учні старшої школи. На закінчення учасники заходу утворили символічний герб нашої держави, символізуючи зростання національної самосвідомості підростаючого покоління юних броварчан, небайдужості молоді до громадянської свободи в нашій державі.

Тому з гордістю хочемо сказати: Нам є ким пишатися! Ми – єдиний народ! Ми – єдина Україна!