Друк

Підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості»

jkgjkgfkgkklgf 10Підведено підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості», на якому щороку позашкільники Київщини презентують свої здобутки, творчі розробки, професійні досягнення.

До оргкомітету обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» надійшло 29 конкурсних матеріалів педагогів позашкільних навчальних закладів області, зокрема керівників гуртків декоративно-ужиткового мистецтва, екологічних та біологічних гуртків. Відповідно до вимог цього року матеріали конкурсантів оформлено у вигляді електронних портфоліо.

Оцінювало конкурсні матеріали журі у складі  наукових і педагогічних працівників Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради «Академія неперервної освіти», Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді», директорів та педагогів позашкільних навчальних закладів області.

За підсумками розгляду та оцінки конкурсних матеріалів учасників  ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» переможцями стали:

у номінації «Керівник біологічного гуртка» 

І місце – Якуша Наталія Михайлівна,  керівник гуртка «Флористика» Дитячого естетико-натуралістичного центру  «Камелія» м. Бровари;

ІІ місце – Черниш Наталія Анатоліївна, керівник екологічного гуртка «Юні друзі природи» Станції юних натуралістів м. Біла Церква;

ІІІ місце – Власенко Олена Миколаївна, керівник гуртка «Юний еколог» Тетіївського районного  центру позашкільної освіти;

у номінації «Керівник гуртка декоративного-ужиткового мистецтва»

І місце - Кучанський Ігор Леонідович, керівник народної студії декоративного розпису «Цвіт папороті» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості;

ІІ місце –Чепурда Лариса Володимирівна, керівник зразкового художнього колективу «Творча майстерня «Світ сувенірів» Васильківського міського Центру дитячої та юнацької творчості; Іванькова Світлана Леонідівна, керівник студії «Художня вишивка» Києво-Святошинського районного центру творчості молоді «Оберіг»; Маричева Ірина Іванівна, керівник студії декоративного мистецтва «Орнамент» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт»;

ІІІ місце  – Россоха Олена Валеріївна, керівник зразкового гуртка «Вироби з бісеру» Іванківського районного центру  дитячої та юнацької творчості; Гарбар Надія Володимирівна, керівник гуртка «Декоративно-прикладне мистецтво» Києво-Святошинського районного центру науково-технічної творчості учнівської молоді «Шанс»; Чернецька Наталія Віталіївна, керівник гуртка «Майстерня подарунків» Броварського навчально-виховного об’єднання Броварської міської ради; Красніцька-Луцик Людмила Мар’янівна, керівник зразкової студії «Азалія» Центру творчості дітей та юнацтва «Соняшник» м. Біла Церква;

у номінації  «Керівник екологічного гуртка»

І місце – Ольбішевська Ірина Анатоліївна, керівник гуртка «Юні охоронці природи» Києво-Святошинського районного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді;

ІІ місце – М’ягка Наталія Дмитрівна, керівник гуртка «Юні орнітологи»  Васильківської  міської станції юних натуралістів;

ІІІ місце – Грабовський Микола Борисович, керівник гуртка «Основи фізіології рослин» КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва  Київщини»

Матеріали педагогів, які вибороли І місця, буде подано до для участі в заключному етапі Всеукраїнського конкурсу.