Друк

«Діти Київщини – воїнам АТО»

dklsklsdklklsd 4Протягом І семестру  учні Глевахівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Васильківського району брали активну участь у акції «Діти Київщини – воїнам АТО». Благодійні вистави та концерти, виставки-продажі, ярмарки та аукціони дитячих творчих робіт – всі ці заходи мали  за мету виховання патріотизму в дітей та молоді, збір коштів та надання  посильної допомоги воїнам АТО, пораненим захисникам Вітчизни, які знаходяться на лікуванні у шпиталях та лікарнях.  

Учні писали листи, малювали малюнки, які через місцевих волонтерів передавали воїнам батальйону «Київська Русь».  Великим сюрпризом для учнів школи стала зустріч із випускником нашої школи, воїном батальйону «Київська Русь» Нарховим Володимиром Ростиславовичем  та його військовими побратимами,  які  завітали  у школу, щоб передати дітям лист та прапор із зони АТО.

dklsklsdklklsd 3

За період акції «Діти Київщини – воїнам АТО» учнями Глевахівської ЗОШ І-ІІІ ступенів було зібрано 7,5 тисяч гривень, які за рішенням учнівської організації «Нове покоління» були перераховані для реабілітації глеващанина, батька учня нашої школи, що  був поранений у зоні АТО,  та 28-річному  викладачу Олександру Чалапчію, який із зони АТО повернувся без ніг, однак  не впадає у відчай і не втрачає оптимізму. Боєць мріє про нові штучні ноги, щоб швидше повернутися у своє рідне профтехучилище на Кіровоградщині.