Друк

Зустрілися з воїном АТО

gjhjhhjhjgh ttyffg 5713 грудня 2014 року вихованці Таращанського ЦТДЮ «Веселка» зустрілися з воїном АТО – Скрипкою Олександром Вікторовичем, кадровим офіцером, командиром танкової роти в складі 72-ої бригади, який після поранення під Зеленопіллям перебуває на лікуванні. Діти мали змогу поспілкуватися з бійцем, коли він приїхав додому в м.Біла Церква. Вихованці передали воїну подарунки:  вироби гуртківців ЦТДЮ, солодкі гостинці та кошти, що були зібрані під час благодійної акції «Україна – єдина країна!».

26-річний капітан розповів про військове життя танкістів, ціну дружби та зради, що пізнаються на війні, згадав про військових побратимів, роботу та підтримку волонтерів-добровольців. «Українські бійці ціною власного життя захищають рідну Україну. Молодь повинна любити свою країну, бути патріотами своєї держави, берегти свою сім’ю, цінувати те, що маємо», — наголошувавСаша Скрипка.

Діти слухали бійця з завмиранням серця і дивилися на нього, як на живу легенду. Зустріч з такими людьми вселяє віру, надію на те, що в нашій країні буде все добре, настане мир, спокій та злагода. На прощання вихованці побажали воїну швидкого одужання, удачі, щастя та мирного неба над головою.