Друк

Діти Київщини – воїнам АТО

gjhjhhjhjgh ttyffg 5615 грудня 2014 року в Крушинській ЗОШ І-ІІІ ступенів Васильківського району ранок почався традиційно: на загальношкільній лінійці учні школи виконали Гімн України та вшанували хвилиною мовчання воїнів, які загинули за нашу вільну незалежну країну.  Також цього дня до нас завітав волонтер Сергій Груніч, випускник Крушинської школи. Сергій розповів про волонтерський рух в зоні АТО і передав подяку жителям с. Зелений Бір за допомогу з продуктами харчування. Приємною несподіванкою було те, що від імені військових із зони АТО, він передав нашій школі прапор України, на якому були підписи і подяка наших захисників. Цей прапор був розміщений в куточку української символіки, де з ним може ознайомитись кожен.

Але сюрпризи не закінчилися. Заступник директора з навчально-виховної роботи С.В. Малінченко презентувала книги «Вклоняємось доземно українському солдату» видавництва ЦДО МО України «Народна армія» з нарисами про воїнів АТО та  збірка зворушливих віршів і листів написаних дітьми та дорослими «Україна і війна, мир і любов» видавництва Всеукраїнський Волонтерський Рух за підтримки Ольги Богомолець. 

gjhjhhjhjgh ttyffg 55

В представленій книзі «Вклоняємось доземно українському солдату» є нарис  «Солодощі для ангела-охоронця» про сержанта Олександра Чалапчія з Кіровоградщини, якому учні Крушинської школи у військовому госпіталі вручили матеріальну допомогу зібрану на благодійній ярмарці.

Ці книги стануть настільними книгами учнів та вчителів школи.