Друк

Уроки мужності для бучанських школярів

ppdkruglik-58З 21 по 24 жовтня 2014 року у Бучанських загальноосвітніх закладах бійці зведеної розвідувальної роти 72-ї ОМБР та батальйону «Донбас» Анатолій, Сергій та Юрій, котрі зараз перебувають на лікуванні  в Ірпінському міському госпіталі спільно з волонтерами групи «Бригада – 72» провели цикл Уроків мужності.

Діти  почули розповіді про непрості солдатські будні , про неоціненну допомогу волонтерів, про  те, як складалися стосунки з жителями Луганської та Донецької області. Хлопці на власні очі бачили, як обстрілювали територію України російські гради,  спілкувалися з  полоненими російськими найманцями, тому переконані, що ця війна  з боку України є визвольною і ладні стояти за свою країну до останньої краплі крові.

ppdkruglik-57

Враження від цих зустрічей бійці прокоментували на своїх сторінках у facebook. Сергій: «Вчора для мене був день, який запам'ятаю на все життя. Діти 3 та 4 школи міста Бучі залишили незабутній відбиток в моїй душі. Їхній патріотизм, їхнє відношення до рідної землі вселили в мене впевненість, що ми передамо країну, яку ми захищаємо, в надійні руки. Велика подяка Вчителям які виховують таких чудових дітей!!!».  Zalizniyak Maxym: «Тут було все. І подяка і сльози, і побажання повертатися живими, і навіть спільне виконання державного гімну. Враження наступне: Україна приречена на перемогу. Наші тили з таки дітьми, котрі через рік вступлять в доросле життя надійно захищені. Ми приречені на перемогу»

Відразу ж волонтери домовилися із вчителями у рамках уроків трудового навчання організувати плетення масксіток та погодили подальшу співпрацю із педагогами школи на допомогу армії.

Наскільки важливі такі зустрічі у рамках сучасного життя! Бійці відчувають палку підтримку, бачать сльози подяки в очах тих, чиє майбутнє захищають. А діти…Діти вчаться. Мужності, патріотизму, відповідальності.

ppdkruglik-59