Друк

Акція «Зігрій українського солдата»

ppdkruglik-28З 13 жовтня 2014 по 27 жовтня 2014 року учнівська Рада самоврядування міста Обухова, яка створена на базі і ЦТДЮМ «Романтик», спільно з міськрайонною організацією Товариством Червоного Хреста, представниками народної Ради майдану Обухова та за підтримки управління освіти виконавчого комітету Обухівської міської ради проводила благодійну акцію «Зігрій українського солдата».

Лідери міської Ради самоврядування звернулись до навчальних закладів м. Обухова, громадських організацій та всіх бажаючих з ініціативою провести акцію по збору необхідних речей в умовах холодного періоду для наших воїнів-земляків, які, ризикуючи своїм життям, відстоюють цілісність України на Донбасі. Поспілкувавшись з волонтерами міста та представниками пунктів збору допомоги для військових, лідери дізнались, які першочергові речі потрібні солдатам.

ppdkruglik-29

Активну участь в акції взяли учні, педагоги та батьки НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 – ліцей», ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Обухова, НВК «СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов – ЗОШ І-ІІІ ступенів №5». Спільними зусиллями міських шкіл, сімей та громадськості для військових зібрали теплий одяг, білизну, взуття, шкарпетки, рукавички, балаклави, ліки та засоби гігієни тощо. Діти виготовили обереги у вигляді янголів, намалювали малюнки, написали листи, в яких висловили щиру подяку воїнам – землякам та побажали їм перемогти та швидше повернутися неушкодженими до рідного дому.

27 жовтня 2014 року всі зібрані речі були передані волонтерам громадської організації «Обухівський майдан» для доставки їх воїнам.

Сподіваємось, що ця невелика допомога підтримає наших солдат у нелегку для всіх хвилину!