Друк

На підтримку українських військових

ppdkruglik-19Учнівство Обухівщини разом з дорослими, вчителями, батьками  долучилось до обласної акції на допомогу українській армії.

«Зігрій українського солдата» - під такою назвою з 13-го по 24-те  жовтня 2014 року проходила акція  по збору матеріальної допомоги для військових,  що знаходяться в АТО.  Проводили  благодійний захід районна  учнівська Рада самоврядування Обухівщини  спільно з міськрайонної організацією Товариством Червоного Хреста, волонтерами  народної Ради майдану міста Обухова.         

ppdkruglik-18

Протягом двох днів, до приміщення складу Червоного Хреста  учні  Германівської ЗОШ І-ІІІ ст., Красненської ОШ І-ІІ ст., Витачівської ЗОШ І-ІІ ст., Краснослобідської ЗОШ І-ІІІ ст.,  Дерев’янської ЗОШ І-ІІ ст.,  Копачівської ЗОШ І-ІІ ст., Підгірцівської ЗОШ І-ІІІ ст.,  Григорівської ЗОШ І-ІІІ ст., Першотравенської ЗОШ І-ІІ ст.,  привозили  пакунки з теплим одягом, взуттям,  необхідними  обладунками  для військових. Разом з речами учні поклали малюнки та листи, щоб підтримати тих, хто захищає нашу країну:

«… Пам’ятайте, ви – наші Герої!

Нехай ваші імена не будуть відомі всім, кожного з вас, можливо, ми не знатимемо в обличчя. Але всі, хто зараз стоїть на варті безпеки нашої країни, – Герої!

Сподіваємось, що саме зараз Ви відчуєте нашу теплу допомогу!

Ми молимося за вас.

Слава Україні!

ГЕРОЯМ слава!»