Друк

"Діти Київщини - воїнам АТО"

DSC06996-8Протягом вересня-жовтня загальноосвітні та позашкільні заклади Тетіївського району активно брали участь в обласній благодійній акції "Діти Київщини - воїнам АТО", писали листи та малювали малюнки солдатам, проводили виставки-ярмарки творчих робіт та ярмарки-продажі солодощів.

Вихованцями Тетіївського районного Центру позашкільної освіти, музичної школи, учнями загальноосвітніх навчальних закладів Тетіївського району було організовано та проведено благодійний концерт дитячої творчості. Своїми виступами та благодійними пожертвуваннями діти внесли свій внесок в таку важливу справу. Глядачами та учасниками концерті були і учні 6-8 класів закладів освіти міста, їхні батьки та прості прохожі.

DSC06996-9

Самими шанованими гостями концерту стали воїни-герої - наші земляки, які на даний момент перебували у відпустці - це Крачковський Сергій Павлович та Непомящий Микола Валерійович. Гучними оплесками зустрічали наших захисників всі присутні. Ще одному воїну, який перебуває на території АТО Бабюку Андрію Олександровичу була передана допомога його матері Ользі Матвіївні.

DSC06996-10

Кошти в сумі 1398 гривень, які були зібрані під час проведення концерту на підтримку воїнів - учасників АТО волонтерами Центру позашкільної освіти були вручені присутнім героям.

Даний концерт став підтвердженням того, що жителі нашого містечка різного віку та творчих здібностей прагнуть миру над головою та єдиної і неподільної країни України, а ще вони на рівні з дорослими хочуть підтримати своїх захисників.

Протягом місячника «Діти Київщини воїнам АТО» позашкільним закладом  та загальноосвітніми  закладами  Тетіївського району було зібрано понад 20 тисяч гривень та передані волонтерами для воїнів АТО. Педагогами району на рахунок Міністерства оборони перерахували 49 тисяч гривень.