Друк

«Діти Рокитнянщини – воїнам АТО»

IMG 0348 U-23У рамках акції «Діти Київщини – воїнам АТО!» учні загальноосвітніх навчальних закладів Рокитнянського  району  протягом вересня місяця провели ряд акцій по збору коштів та виготовленню сувенірів-оберегів  для підтримки бійців – учасників антитерористичної операції на сході.

Організаторами заходів виступили лідери Незалежної організації дітей Рокитнянщини «Фенікс».

До акції «Діти Рокитнянщини – воїнам АТО» долучилися вихованці гуртків народної творчості, «Умілі руки», «Художня вишивка», «Крій та шиття», студії образотворчого мистецтва та декоративного розпису, вихованці зразкового колективу м’якої іграшки «Берегиня» та школи визначення обдаровань дітей раннього віку «Райдуга» центру дитячої та юнацької творчості Рокитнянського району. Після закінчення акції відбулася зустріч активістів учнівського самоврядування з начальником відділу освіти Діренком С.В. та волонтером, колишнім воїном-афганцем Семенютою В.В. На зустрічі учням було продемонстровано бронежилети, каски, які закуповуються для мобілізованих жителів району.

IMG 0348 U-22

Загалом було зібрано кошти в сумі 16403 грн., які за рішенням лідерів учнівського самоврядування розподілені для лікування поранених бійців, волонтерам для закупівлі спорядження бійцям та комітету солдатських матерів.