Друк

Діти Макарівщини – воїнам АТО

IMG 9455-165 вересня 2014 року у Макарівському будинку культури відбувся великий благодійний концерт та виставка-продаж дитячих виробів, сувенірів, картин та іншої художньої продукції на підтримку воїнів АТО. Організатором заходу був Макарівський Центр допомоги воїнам АТО.

Макарівський ЦТДЮ ім. Д. Туптала прийняв найактивнішу участь в організації та проведенні заходу. Збором малюнків та сувенірів займалися волонтери театру мод «Дивосвіт» та їх керівник Мудренко О.І., яка на святі була нагороджена Почесної грамотою Макарівського військового комісара за активну участь у допомоги воїнам АТО. Свої вироби для продажу надали майже всі гуртки ЦТДЮ. Реалізацією займалися волонтери з креатив-студії «Шанс» (керівник Шатковська Л.В.).

IMG 9455-17

У благодійному концерті прийняли участь колективи ЦТДЮ: танцювальний «Промінці» (керівник С. Перепелиця); фольклорно-етнографічний «Дивокрай» (керівник Т. Отрох), авторської пісні «Автопілот» (керівник В.Хоменко), театральний (керівник О. Піковська ), літстудія «Сузір’я» (керівник І. Годенков), вокального співу (керівник П. Скляров), а також самі керівники цих гуртків.

Зібрані кошти у сумі 5700 гривень передані Макарівському центру допомоги воїнам АТО, а 35 тисяч гривень перераховано для придбання теплого одягу та іншої амуніції на рахунок бійців 72-ї окремої механізованої бригади.